Başka ülkeden bir kız size bağlandığını söylese inanır mıydınız?

aranızda canımli cicimli bir konuşma var. birbirinize herdaim mesaj atıyorsunuz. bazen skype den konuşuyorsunuz. fotograf yolluyirsunuz. birbirinize hadiye yollamayi bile dusunuyorsunuz. ama bu kız baya utangac biri. sizi görünce kamerada utanıyor. sesi çıkmıyor anca yazabiliyor falan.

ve en ufak bir cinsellik mevzusu bile geçmedi aranizda.

bu kızın sevgisine inanır mıydınız?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Şu an bilemiyorum çünkü daha yeni yabancı bir kızla konuşmaya başladım. Ama umarım aramızda bişeyler olur neden bilmiyorum ama daha şimdiden aşık olmuşum gibi hissediyorum. Ama oda bana dudak resmi falan yolluyo bide beni nerden buldun demiştim sonrasındada bulunduğuma sevindim dedim ve oda bana bende bulduğuma sevindim dedi. Belki oda benden hoşlanmıştır ama ben yinede pot kırmamak için temkinli ilerliyorum.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• baglanmak.. Cinsellikle zaten olmaz ki..

kalple hissetmekle olur..

ancak konusmadan bunu anlamak güc..

1|1
    0|0
  • canım cicimli konuşmalar bana göre değil hiç beceremiyorum :D diğerlerine gelince böyle yapan kız benim hayatımın anlamıdır kısa ve net

1|0
    0|0
  • Saka gibi gelicek ama ben sibiryadan biriyle iliski yasamistim guven olduktan sonra gerisini aklina bile getirmiyor insan

1|1
    0|0
  • Ya ben gözlerimin içine bakıp söyleyen kıza inanmıyorum bide işin içine farklı ülke girerse ortalık karışır :D

1|0
    0|0
  • cıks. inanmazdım doğrusunu söylemek gerekirse.

1|0
    0|0
  • kızlara hiç bir şekilde inanamıyorum, bana yazdıklarını başka kişilere de yazıyor mu diye geçer aklımdan ...

1|1
    0|0
  • kısmet bu işler hiç beelli olmaz

1|1
    0|0
  • 1 kere oldu sanırım ama olmadı,msn dönemleri...ukraynalıydı ama düzgün olanlardan..bir araya gelemedik...ciddiydi aslında ama ne bileyim..Türk yaaa, yabancı yaramaz bana:)))

1|0
    0|0
  • inanırım ama gözden uzak gönüldende uzak oluyo ya zor hiç tavsiye etmem:(

1|0
    0|0
  • ohooo coktan inanmışımdır bile:)

1|0
    0|0
  • evet inanırdım ben biraz safım bu konuda :)

1|0
    0|0
  • Canım sana bağlandım farkında mısın?

- tamam cicim.

hımm.

ok kib bye

1|0
    0|0
  • Kameradan olurmuş bilemem ama inanmazdım büyük ihtimal

0|0
    0|0
  • Hiçbir kızın bağlılığına inanmam isterse dünyanın öbür ucu olsun.

0|0
    0|0
  • İnanırım

0|0
    0|0
  • Daha once yabanci sevgilim oldu ve samimiyeti cok gercekciydi. Cok guzel zamanlar gecirdik ve sevgisi her zaman ictendi. Hic pismanligim yok ve milliyet ayrimi yapmam. Sevgisini gosterirse sans veririm ve ben de severim.

1|0
    0|0
  • Anladığım kadarıyla sen cinsel bir deneyim yaşanmasını arzuluyorsun fakat karşındakinde tık yok ve artık canına tak etti kendin adım atmaya karar verdin. Ama karşındakine karşı güven probleminide henüz çözmüş değilsin. Bunu aşmanın tek yolu kendi kararlarını uygulamaktan başka bir şey değil. İçindekini söyle ona olan sevgini sen dile getir sonuçlarınıda izle ve gör ;)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İlgiyi sende görmüştür tabiki baglanabılır

1|0
    0|0
  • Keske bende konussaydim. Bide inansaydi. Konustugun koreliydi dimi? Of! Bende konusmak istiyorum bir koreliyle. :(

1|0
    0|1
  • İnanırım neden inanmayayım...

1|0
    0|0
Yükleniyor...