Neden bazı insanlar ak partiye nankörlük ediyor? Ak partinin yapmış olduğu hizmetleri siz de paylaşır mısınız?

Eskiden bu kadar iyi değildir Türkiye. Kaos vardı. Hiç bir yabancı ülke Türkiyeyi sallamıyordu bile. Çok kötü ayrımcılık vardı. Kürtçe dili Türkiyede yasaklanmıştı resmen. Kürtler ikinci sınıf insan muamelesi görüyordu. Ders kitaplarını para ile alıyorduk. Parası olmayanda kitapsız kalıyordu. Kitapların parası da o kadar ucuz değildi. Türk parası desen o kadar değersizdiyki bir ekmeği almak için bol sıfırlı paralar veriyorduk. O sıfırlar silindi gitti. Tesettürlü kızlar falan üniversitelerde çok ayrımcılığa uğruyordu. Tam bir adaletsizlik ortamıydı. Ak parti geldi bunların hepsini ortadan kaldırdı. Ak parti tüm milletleri insan yerine koydu. Kimseye ikinci sınıf muamelesi yapmadı. Gerçekten çabaladı uğraştı. İnsanoğlu nankördür ne kadar güzelini versen de yine de senden en güzelini ister. en güzelini versen daha güzelini ister. insanoğlu tatmin olmaz. Bazı insanlar Tayyip Erdoğana çok nankörlük ediyor. Adam diktatör olsaydı ona bu kadar küfür savuramazdınız. Korkardınız. Ben hiç bir diktatörlüğünü göremedim.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kürtçe dili yasak degildi ki yasaklanması akla uygun degil bir kere bir ara yasaklandı sadece ve bakıldı olmuyor öyle diye bırakıldı ki olamazda dedigim gibi ama olamıycak şeylerden biride böyle kürt dil ive edebiyatı falan gibi yerler açıp devlette kürtçeyi karıştırmak. çünkü devletin dili birdir osmanlı bunu hiç yapmamıştır devletin dilini onlarda bzim vatandaşlarımız falan diye bozmaz. Ayrıca yabancı ülkeler eskiden türkiyedne korkuyorlardı biraz türk ordusunun bir adı vardı çünkü 2000 yılı geçkin bir tarihi vardır türk ordusunun günümüzde ise türkiyeyle dalga geçiyorlar ve şu an yabancı kastelerde türk halkıyla ilgili agır dalgalar geçilmekte türkler barbardı şimdi aptaldafalan denmekte ordumuz ise zaten son kasetlerle iyice komik hale düştü ksıacası türkiye artık battı kelimenin tam anlamıyla.. 3. dünya lkeleri bile bizden iyidir şu dakkadan sonra..

1|3
    1|11

Kızlar Ne Diyor 3

• Olay sadece ve sadece bizim insanlarımızın eğitim seviyelerinin düşük olması,yani cehalettir.

Sadece cahil insanlar,ülkeyi karanlığa götüren,herşeyini abd ve israile satan,ve hırsızlık yapan bir partiye oy verirler.

Bakın bunu zaten kendileride itiraf ediyorlar,eğitim seviyesi yüksek olanlar bizi desteklemez,bize cahil insanlar lazım diyorlar. link

1|2
    0|11
    • 11 e 3,işte buda tam olarak bizim ülkemizdeki cahillik oranını yansıtıyor. Chp nin toplam seçmene oranı da 11 e 3 :D

• İşte sizin zihniyettekileri iki kuruşa kandırmak kolay olduğu kadar yazdıgından da bariz sekilde goruluyo.Kardesim bizim derdimiz ne din ne hizmet biz anlatamıyoruz galıba ya adamların ayakkabı kutusundan ton para cıktı sustuk.Sehidine kelle dedi sustun.Doguda orda burada her gun toreye binlerce yere katliamlar yapılıyo bir gun cıkıp agzınızı acmadınızda şimdi tayyibimi savunuyosunuz?Gezide o kadar insan öldü o kadar kucuk gencecik cocuklar öldü tamam siyasi görüş farklı olabilir ama en azından bir baş saglıgı da dileyebilirdi.Ben polisin ölümünede üzülmüştüm ama neden onun katili 2 güne bulunurken berkin için hatırlanmıyo dendi?Neden melih gokcek ethemin oldugu yere polise tesekkur ederiz diye pankart astı?Hepsini geçtim nasıl vidansızsınız abdullah ocalanla işbirliği yapıp teroristleri karşılayan bir adama nasıl oy verebiliyosunuz?Afedersin götü sıkışınca dini ortaya katıp hepinizi istedigi gibi kullanıyo bak uskudara muftuyu koydular diye halk hemen oy verdi.Bak ben muslumanım o da musluman ama musluman muslumana zulmetmez hırsızlık yapmaz madem kendine bu kadar guveniyo neden bu kadar sey yapıyo?Bak peygamber efendimizin sozu var aranızda fetva vermeye encuretkar olanınız cehenneme en yakın olanınızdır diye.Youtube twitter kapandı neden o kadar guveniyosa neden onca koruma?Neden kendi mitinglerinde baska yerlerin fotografını koydu?Yalan dolan hırrsızlık kardesim bunlar boş iş.Çok sevdiginiz tayyibinizinde ayrıca bilinen bir siyasi kadınla ve nimet cubukcuyla kaseti var ey dini savunanlar.Tabi deniz baykala gelince direk istifa.Ne onur var ne gurur o kadar körsünüzki siz sadece aptalsınız aziz nesini haklı çıkarıyosunuz.Tabi sizi kukla gibi kullansın ama metro yol yaptı:( Uyan turkiye millet uzaya gidiyo.

2|2
    0|12
    • Ulan gülsem mi ağlasam mı bilemedim..Sivasta maraşta o kadar insan yakıldı katledildi niye biriniz çıkıpta o kadar dinli imanlısınız bir üzülmediniz.Siz o kadarını yaşadınızdamı konuşuyosunuz e be şerefsizler yakmak yıkmak var mı islamda?Dikkat ettiysen tunceli chp ye oy vermedi zaten ben de chp yanlısı değilim.Sadece solcuyum ve iktidarın bu denli yaptığını göremeyecek kadar kör değilim.Hepsini geçtim bu kadar şeye savunman bu mu ?Bi ayıbı başka ayıpla örteceksin yani.Güldürdün:)

• Vatan haini kürdistan diye böğüren öcalanı davul zurnayla karşılayana oy verene denir ah be cahil kardeşim.Ben sana burada ne kadar laf anlatsam da sen yine kafanın dikine gidiceksin çünkü cahilsiniz.Kafasına kuş sıçtığında şans oyunu oynayan bir miletin agzına sıcana oy vermesi de normal hesabı oluyo anlicağın,Bi ağaç kesilmesin diye yaptığımız eylemde oturdugumuz yerden bize saldıran polisede goz yumup sussaydık sizden farkımız kalmazdı.Size nolsa mustehak.Boş beleşsin ya tartışmaya değmez

• Ya allah askina su benim yazdiklarimla kendi yazdiklarina baksana cahil olanla kulturlu olanin farki fazla belli oluyo bence:( Aziz nesinin hayat hikayesinimi biliyosun sen kodumun cocugu agzimi bozma benim ne vatan hainligini dinsizligini gordun?Gezi gercekten agac icin basladi.Polisler kasininca amacindan sapti.Hak ettiniz,geberseniz uzulmem.Simdi yol al.

• bnce arkadaş doğruları yazmış. akp oldukça sırtımız yere değmez...

0|13
    2|2

Erkekler Ne Diyor 3

• Davosta israile olan one minite olayına hayranım :))) ayrıca halkı için arabasımdan inip yürüyecek kadar ince bir adam...adam gibi adam RECEP TAYYİP ERDOGAN <3

0|13
    2|2
  • #O kadar sevmesemde Türkiye'de oy verilebilecek tek parti

1|13
    2|2
  • karakter meselesi

durmak yok yola devam

0|12
    2|2
Yükleniyor...