Galatasaray-Fenerbahçe derbisi için

Galatasaray taraftarı olarak ben Fenerbahçeye kaybetmeyi hiç istemiyorum ama sırf bu Galatasarayın ruhunu çalan adamların değişmesi için bu hafta yenilmek istiyorum . Kaldıki bu hafta kendi evimizde yenilirsek kesin değişir yönetim. Gazetelerde de haberler hep bu yönde. Siz ne düşünüyorsunuz ?

• Kaybedelim yeterki yönetim değişsin.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Ne olursa olsun kazanalım, yönetime moral olsun değişmesin.
    100% (1)100% (3)100% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük takımlar asla birşeyler değişecek olsa bile derbiyi kazanmak için cikar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne olursa olsun kazanmamış gereken bir maç Bursaspor'la TR kupası için karşılaşacağız her yönden morale motivasyona ihtiyacımız olan bir dönemdeyiz bizimkiler bu hafta çok çalıştı umarım emekleri boşa gitmez zaten arena'dan kimseye çıkış yok biliyorum ki Bursa'ya Akhisar'a karşı nasıl dolu dolu oynadıysak onlara karşı da aynı oyunu sergileyeceğiz ve mutlu olan taraf biz olacağız.İyi ki varsın Galatasarayım.

0|0
    0|0
  • Mac ne zaman

0|0
    0|0
  • Bu sefer kazanırız

0|0
    0|0
  • yenildik malesef

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yenelimde yine değişsin olmazmı? :) Feneri yenik diye kalıcak veya gidicek değiller CL ye katılmak açısından önemli feneri yenmek yoksa formalite maçı olurdu kupa alamaıktan sonra fneri yenmişin nolmuş Türkiye Kupaınıda almamız lazım ve CL ye gitmek laım ;)

0|2
    0|0
    • yenersek biraz zor değişir işte sıkıntı o. galibiyet bütün olumsuz enerjiyi götürebilir

• Ben o macin berabere bitecegini düsünüyorum:))

Eger Ali Dürüst ikna edilirse secim olur takimin basinada Lucescu gelir ancak.. Mancinyiye yüklü miktarda tazminat ödeyecegiz bunuda göz ardi etmeyin

0|1
    0|0
    • bence berabere bitmez biri yenerde kim yener umarım yeniliriz de maç sonu hepsi istifa eder.

• olsun ya sizin uefa kupanız var hahahaha

0|0
    0|4
  • zaten yenıleceksınız

0|0
    0|1
  • N.K.F.V.A.S TAMAM MI

0|1
    0|0
  • merak etme fenerim sizi yenecek

0|0
    0|3