Süper Final kuraları çekildi. Şampiyon kim olur?

Süper Final Şampiyonluk Grubu fiktstür çekimi

1. hafta

Fenerbahçe - Trabzonspor

Beşiktaş - Galatasaray

2. hafta

Trabzonspor - Beşiktaş

Galatasaray - Fenerbahçe

3. Hafta

Trabzonspor -Galatasaray

Fenerbahçe - Beşiktaş

4. Hafta

Galatasaray - Trabzonspor

Beşiktaş - Fenerbahçe

5. Hafta

Galatasaray - Beşiktaş

Trabzonspor - Fenerbahçe

6. Hafta

Fenerbahçe - Galatasaray

Beşiktaş - Trabzonspor

Güncellemeler:
Düşünsenize İlk Hafta Beşiktaş Galatasarayı Trabzonda Feneri Yenerse Değmeyin Keyfine Ligin...

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşlıyım ancak bu sene galatasarayın hakkı ve galatasarayın şampiyon olacağına inanıyorum.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Şampiyon belli Galatasaray ,ikinci belli Fenerbahçe ,Trabzonspor ile 3.için çekişiriz :)

1|1
    0|0
    • bence çekişmeyiz yada şöyle çekişiriz. biz yenilince sizde yenilirsiniz .)

baksana kaç haftadır puan alamıyoruz .)

• Çok saçma bir uygulama oldu ne zaman başlıyor maçlar

0|0
    0|0
    • SÜPER FİNAL MAÇ PROGRAMI

1. hafta 14-15 Nisan

2. hafta 21-22 Nisan

3. hafta 28-29 Nisan

4. hafta 2-3 Mayıs

5. hafta 5-6 Mayıs

6. hafta 12-13 Mayıs

• Galatasaray'ım olur.Zaten hakkımız olan bir şeyi, gereksiz yere 2.defa hak ederek kazanacağız inşallah...

0|0
    0|0
  • Şu play-off mantıklı birşey mi ya?Başka ülkelerde de var mı böyle birşey.Çok gereksiz görüyorum şahsen.Gönlüm Galatasaray'dan yana.

1|1
    0|0
  • 6 hafta

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 14

• dediğin gibi olsun

0|0
    0|0
  • galatasaray cidden haketti.

1|1
    0|0
  • Galatasaraylı değilim ama, bu sene onlara haksızlık olduğunu düşünüyorum. Şuan şampiyonluklarını kutlamak bana göre onların hakkıydı.

1|2
    0|1
  • fenerbahçeliyim fikstür avantajı galatasarayın gibi gözüküyo ama son haftaya kalırsa iş kalpten giderim

0|0
    0|0
  • Gs. haketti sımdıden kutlu olsun Beşiktaşlı olarak tekbirk ederim Fatih hocamızı

1|1
    0|0
  • Fenerbahçe taraftarıyım ama play off'a sıcak bakmıyorum,Galatasaray'ın hakkıydı bu sene bu ipi göğüslemek umarım hak yerini bulur...

1|0
    0|0
  • Gakgo kritik maçlar hepsi de ama galatasaray güçlü gibi.

1|1
    0|0
  • g.saray ligi lider olarak bitirmeseydi,yine diyecekmiydi hakkımız yendi diye.

1|0
    0|1
    • Evet Derdi Çünkü Şike Yapan Takımlar Var Bu Ligde...

• demiyceklerdi tabiki seneye fb yada beşiktaş birinci bitirsin hiç sesleri çıkmıycak.Takım flan umrumda değil seneler önce anladım gereksiz olduğunu ama insan psikolojisi üzerinde tez yazarım isterlerse.ayrıca şike deniyor gs şike yapmadımı sanıyorsunuz :D komik olmayın.Asayiş komserimiz vardı ömrü uzun olsun.Çok şey anlattı bize ama bilmek için sadece mantık yeter zaten

• bu düşüncelerine ben de katılıyorum

• kupayı kadıköyde kaldırmak ayrı bir zevk olacak. Souness'tan sonra 2. bir darbe daha geliyorrrrrrr . :)))))

0|0
    0|0
  • GALATARAY zaten hakkimizdi

0|1
    0|0
  • inşallah trabzonspor olur dicem de imkansız gibi :)

0|0
    0|0
  • avantaj galarasarayda tabi ama fenerbahçede peşini bırakmaz..umarım Fenerbahçe şampiyon olur.

0|1
    1|1
  • Onu bilmemde TS FB maçların yine seyircili oynanacak :) Hahhahaah

0|0
    0|0
  • adaletsiz olucak ama fenerbahçe şampiyon olur

0|0
    0|1
Yükleniyor...