Allah askınıza bu cocugun yaptıklarına anlam veremıyorum.kafayı yıcem!!

gercekten kafayı yıcem anlamıyorum o sahsın yaptıklarına anlam veremıyorum.1000 km yolu as gel okuluma hata yaptm bılıyorm aldatmanın affı olmaz affet ıt gıbı yalvar agla zırla.sonra sen ıste hıc bı kız olmasın ne sanal alem ne gercek hayat de.sonra bn ona melıke ohh facende var hala bu ne dıye kızayım.senı ıstemıyorum dıyıp kapatayım aglasın yalvarsn bana.ertesı gunde arayıp gıt olmaz dıyeyım.ama bu sırada bn hala onu seven salak 3 gunden berı ölü gibi agla zırla yataktan cıkcacak takatı olmayan ben dun yalvarıyorm allah a allahm yardım et hayırlısını ver sonra bı bakayım melıke onu foursgrde eklesın bzıımkıde kabul etsın.hanı nerde o aglamalar zırlamalar.nerde affet demeler.ne yapmaya calısıyor.gercektn sevgısıne ve pişmanlıgına ınanaıyorm fakat bu davranıslarına anlam veremıyorum.bu hareketten sonra onun ıcın tek goz yası akıtmıcam.su an ona mj atmamak ıcın zor tutuyorm ama arkadaslar allah askınıza bu cocugun davranısları nedır? bır yıldan berı kapımda kopek oldu duzeltcem kendmı dıyo ama hala kızları eklıyo ekleneneı kabul edıyo.off yemınle anlam veremıyorum!

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Soruyu tam okumadim ama anlasiliyo derdin, kiskanclik insani yanlis olani yapmaya zorlar herzaman bu boyledir,yalanlar kiskanclik yuzunden baslar,kotu bir niyeti olmasa bile sen kiskandigin icin gizleme geregi duyar,uzun vadede kiskanmayi zor olsada birakirsan herdaim sadik bir sevdigin olur!

0|0
    0|0
    • Sen bir oku hepsini.kiskanclik degil benimkisi.oku anlarsin

• Osho kitabin ismimi? Valla takdir ediyorum boyle olmak lazim.cidden artk o hani masum saf insanlar yok.sacma sapan insnlar cok artk.o yuzden senin gibi olmak lazm.cok saol.Allah seninde yardimcin olsun:)

• Ben buradan yazsam cok uzun olur onunu alamam sonra:) osho sozleri yaz nete ve istersen once bir biyografisini oku,sonra katil bana ve benim gibilerine :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• erkekler bazen sanalda takılır buna kızmaman lazım deglmi. o kızlrla yaptıklarını seninle yaşaması münkün degilki.

0|0
    0|0
  • senin derdin büyük kızım

0|0
    0|0
  • senın derdın tamamen kıskanclıktan ıbaret sanrım

0|0
    0|0
    • Haci nasil kiskanclik oluyor sence.adam aldatsin bni af istesin yalvarsn.senden baska kiz olmicak hepsini silcem desin.ben ornek melikenin facende ne isi var diye kizayim.ertesi gun kizin arkadslk istegini onaylasn.ve fousrste tanimadigi baska kizlari eklesin.sence bni aldatan biri bu kadar yalvariyor ve sonra bunlari yapiyor olmasi normalmi!

• E o zmn niye kiskankclk diyosun.Cidden bak yemin ederm anlamiyorum onu.pismanmi evet seviyomu evet.peki neden boyle? Neden? Siz erkekler daha iyi bilirsiniz? Karakteri bu diyorm baska bisey gelmiyor aklima

• karakterı o zaten

Kızlar Ne Diyor 2

• ben de daha once boyle bir sey yasadım

agladı zırladı kimse olamaz artık dedi

yine yaptı yine yaptı

vazgecemedi

yaptıgı seyler seni rahatsız ediyorsa bırak

zamanla duzelir diye bekleme

cunku duzelmiyorlar

sende kendini uzdugunle kalıyorsun ne yazık ki

0|0
    0|0
    • banada sensız olmaz dıyo.ama yaptıkalrına baka.bu saatten sonra aglamıcam onun ıcın.su an sınırden ölebılırım.bu cocugun davranıslarını gıdıp pıskologa sorcam.acaba anlamıyomu eger kı o cıdden butun kızlardan vazgecıp kapıma gelseydı bak aldatma kadar acı bısey yok onu bıle yutar affederdm ama beyfendı vazgecmeden gelıo bn de nesını affetcem .

• adamın karakteri boyle ne yazık ki

psikologa gidebilirsin ama sizin için yapabiliceği bir sey olamaz

ancak senin kendini biraz daha iyi hissetmeni ve bu durumu daha kolay atlatman konusunda yardımcı olabilir

• ağır yavşak bacım allah sabır versin

0|0
    0|0
Yükleniyor...