Paranızı çaldırdınız. bu yaklasım karsısında ne yapardınız

Diyelimki, bankadan maaşınızı çektiniz eviniz doğru yürüyosunuz sonra bir şekilde cüzdanınızı çantanızı çaldırıyosunuz. Sokaktakiler kimin çaldığını görüp biliyor ama sesini çıkarmıyor. Onu polise teslim etmek yerine çaldıklarıyla ortadan kaybolmasına izin veriyor. Siz olsanız böyle bir durumda ne yapardınız ?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir durumda yapılacak tek şey var. Arkasından koşup diğer cebimize sakladığımız cüzdanı gösterip bunu da al diye bağırmak..

Hırsıza haddini bildirmektense daha fazla çalmasına göz yuman bir milletiz çünkü..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çaldırdim ağzımı açıp baktım :)

0|0
    0|0
  • hakaret ederdim küfürler falan dik yapan olursa dalardım ne biliyim çok seçenek var

0|0
    0|0
    • Bunu görüp duyan insanlarda hakkımı yemişlerdir değilmi ?

• o çalmak değil ben yiyemiyorum al sen ye deme şeklidir.göz göre göre kendi eliyle teslim ediyor insanlar anlamak imkansız

• Aynen öyle. çok yazık

• Sen de görmüş müsün peki? kızım, gücüm yetmez diye düşünme koş peşinden yakala döv al geri çantanı.

0|0
    0|0
    • Bende gördüm.. Yakalamaya çalıştım ama olmadı orrda bulunanlar onun çalmadığını söyleyip durdu

• Tekrar tesekkur ederim duyarliligin ve sohbetin icin. Iyi gunler diliyorum.

• ben tesekkür ederim iyi aksamlar :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...