Yaşadığınız ilişkilerden pişman mısınız?

Geçmişte yaptıklarınızı,ilişkilerinizi hata olarak görüyor ve keşke yapmasaydım diyor musunuz bazen?

0|0
13|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• İlk sevgilimsi şeyin beni yıpratmasına izin verdim, tek taraflı bir ilişki sayılırsa buna pişmanım. Bunun dışında olduğum kimseyle pişman değilim. Yaşanması gerekti yaşandı. Hepsinin iyi veya kötü bir getirisi oldu. Götürüsü ben de kalsın. Hiç biri hakkında kötü sözler söyleyemem.

0|0
    0|0
  • hiçbir ilişkimden pişman değilim her birinin yaşanması ve bana birşeyler katması gerekiyordu öylede oldu,biten ilişkilerimin hiçbirinde borçlu taraf ben olmadım hem maddi hemde manevi anlamda...

0|0
    0|0
  • Hata yapmadan nasıl tecrübe sahibi olabiliriz ki,her ilişkide yapılan hatalarında güzel yanları vardır

0|0
    0|0
  • yaşanmışlıklar kendi seçimlerim olduğu için değilim.

0|0
    0|0
  • var tabi ki.

0|0
    0|0
  • yoo hayır

0|0
    0|0
  • her biten ilişki bir pişmanlıktır bu sorunun cevabı belli

0|0
    0|0
  • Yaşadığım herşey, benim deneyimlerimdir.

0|0
    0|0
  • Biri vardı evli, gel benimle seviş dedi

onunla sevişmediğime pişmanım :)))))

0|0
    0|0
  • pisman olmamak icin yasamadim zaten

0|0
    0|0
  • evt pişmanlık yaşadığım oldu

0|0
    0|0
  • Olmazmı, başlayıp hakkını veremediğim hak etmediğim bir ilişkimden dolayı çok pişmanım :((

0|0
    0|0
  • belki arada bazı noktalarda

0|0
    0|0
  • bi tane var ünideyken chatten bir kadınla tanıstım sohbet ettik falan tanışalım dedi bende tamam dedim sonra aşırı yağmurlu bi günde geldi baktım abartısıs 160 kg neyse sarmadı postalamaya calıştıgım halde resmen hatun tcvz etti bana

0|0
    0|0
  • Evet diyorum keşke olmasaydı ama 1 tanesi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• yaşanacakmış ki hayatıma girmiş diyorum 'ama'lar yasak keşkeler kilitli

0|0
    0|0
  • Evet. Düşününce bazen fazlasıyla saf olabiliyormuşum diyorum.

0|0
    0|0
    • aslında bende.. Ama 15 yaşındaydm.

• Şimdi onu unuttuysan ve pişman olduğunu farkındaysan bu iyi bir şey bence :)

• mutlaka vardır hatırlayamadım şuan

0|0
    0|0
  • Sadece 1 kişiyle çıktım ve pişman değilim mantık çerçevesinde olur benim insanlarla olan ilişkilerim. Pişman oldugum tek sey yaz okuluna kaldığımda arkadaşımın evinde birlikte kalmamdi. Evde ben varken erkek arkadasinı eve çağırıyordu bu konuda rahatsız oldugumu belirttiğim halde.

0|0
    0|0
  • pişman olacağım işe kalkışmam

0|0
    0|0
  • Evet pişmanlık yaşadığım ilişkim oldu.

0|0
    0|0
  • hayır pişman değilim hiç bişey için insan anlıyor ve hayata biraz daha tedbirli başlıyor.

0|0
    0|0
  • genelde yanlıs ınsanları bekledıgıme keske dıyorum ama okadar korkutuk pısman degılım

0|0
    0|0
  • cok düşünmeden ılıskıye başlamam.sonu ne olursa olsun pişman olmam.

0|0
    0|0
  • Pişman değilim

0|0
    0|0
  • bana deger veren beni deli gibi seven ilgilenen üstüme düşen o eski sevgilimi bıraktıgım için pişmanlık duyuyorum

0|0
    0|0
  • evet oldum tabikide bile bile hata yaptım.. sadece kendimi kandırmışım belki bi umut dedm ama öyle yapmamam gerekirmiş..

0|0
    0|0
  • evet maalesef

0|0
    0|0
Yükleniyor...