Bir gün olur da çok sevdiğiniz biri ile ayrılmak zorunda kalsanız ne yapardınız ?

Bir gün olur da çok sevdiğiniz biri ile ayrılmak zorunda kalsanız ne yapardınız ?

kendinizi nasıl hissederdiniz ?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• berbat dagılmıs ölmek ıstıyodum baslarda ama cok dua ettm Allah m degermı onun ıcın bana bı yol goster her seferınde bana hatalarını gosterdı bır bır.en son dun gordum ve kendme soz verdm onun ıcın bıdaha aglamıcam.kımse ıcın degmıyo arkadas yemın ederm degmıo.kendmı ovmek dgeıl yanlıs anlama ama bnım gıbı koppek gıbı seven sadık deger veren bırı daha gormedm ama degdımı hayır.o yuzden kenedenı toplamaya calıs.

0|0
    0|0
    • yok allaha şükür o yönden dert tasa yok mutluyum sadace öğrenmek istedim yalnızım hayırlısıyla karşıma biri çıkınca olacak sonsuza kadar ama kimse için değmiyor diyorsun ya değecek insan var ama doğru şeçmek gerekiyor kızlar yakışıklı olsun peşindeler ama o iş öyle değil hayırlısı diyen yok ben kadir kıymet bilen biriyim ama benimde sevgilim olmadı dünya çok tuhaf biryer

• Degecek biri olsun.olursa sadik ol sevgiden otedir guven.ne yazikki bu devirde kalmamis

• öyle

Kızlar Ne Diyor 9

• Tam anlamıyla berbat.

0|1
    0|0
  • bok gibi hissederim ama toparlanır bir kenara süs niyetine bırakırım

0|1
    0|0
  • ayrılmak zorunda kaldım ve ayrıldım çokta iyiym. kurtuldum dengesizden

0|0
    0|0
  • ayrılmak zorunda kaldım acı cektım yokluguna halada alısmaya calısıyorum 1 yıl ettı ama ne yaptıysamda unutamadım cocugun evlerı karsıda

0|0
    0|0
    • hele yakında oturuyorsa durum vahim zor

• oyle vala cok zor sabah aksam onu goruyon aallahtankı calısıyorum sabah ıse aksam eve geldıgım gıbı uyuyorum aklıma gelmıyo getırmemeye calısıyom

• evlerı bızım karsıdaa

• ayrılmamam asla

0|0
    0|0
  • Aglarım:( berbat hissederim

0|0
    0|0
    • hoşgeldin çanakkaleli :D

• rica ederim :) bende sana teşekkür ederim :)

• Düşünmek bile istemiyorum.

0|0
    0|0
  • 1 kere oldu 2. olmasın.

0|0
    0|0
  • Şu an öyle bir durumdayım. Sanki eksik gibiyim bir yanım onunla kalmışta onsuz devam ediyormuşum gibi. Kötü bir his tarif edilemiyor ki

0|0
    0|0
    • neden ayrılıyorsun sevdiğin halde o zaman

• İnsan çok sonra anlıyor bunu

• öyle

Erkekler Ne Diyor 2

• boşlukta hayat anlamsız gelir bide her gün görmek zorundaysan çekilmez olur ama insan bu onada alısır nelere alısmıyor ki..

0|1
    0|0
    • aslında insan kadar karmaşık yeri geldiğinde anlaşılabilir bir mahlük daha yok şu dünyada durduk yere anlamsız cümlelerle kalp kıranda biz biri için dünyaları yıkanda biz ...

• Haklısın dostum

• ne yaparsan yap ayrılık kaçınılmazdır

0|0
    0|0
    • emin değilim bu konuda ama günümüzde mümkün

Yükleniyor...