Kapat

Ev bisikleti ile spor..

Ev bisikleti ile bacak inceliyor diye duydum, düzenli spor yapmaya başladım. Sizin bu konuda düşünceniz nedir? Doğru mu?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hem incelir hemde güçlenir, süper bir kondisyon sağlar. Genelde biz onu daha fazla besin tüketerek güçlenme ve kalınlaştırma amaçlı kullanıyoruz. Ama sen yemene dikkat et incelir :))

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• İncelir,cokmu kalin

1|0
    0|0
  • Bisiklet aldinmi peki

1|0
    0|0
  • Birde diyet yaparsan daha hızlı bir gelişme elde edebilirsin :)

1|0
    0|0
    • yapmayı düşünmüyorum, çünkü az yesem de sağlıklı gıdalar yiyorum

• Evde spor gayet rahat oluyor ancak psikolojik açıdan bir süre sonra sıkılıyorsunuz.

1|0
    0|0
  • doğru tabi ki bisiklet bacaktaki yağların eritir.

1|0
    0|0
  • bacagı incelten tek şey bisiklettir zaten

1|0
    0|0
  • mümkündür. spor candır ne zaman başladın

1|0
    0|0
  • düzenli az yee bu daha iyi

1|0
    0|0
  • Doğru olabilir diye düşünüyorum :)

1|0
    0|0
  • bırden ıncelmez ama ıncelır

0|0
    0|0
    • bacak çok zor incelen bir bölge zaten

• o zaman gunluk bellı saatlerde yap hem formunu koru hemde ıncel en guzelı bu olur sanırım senın ıcın

• Aynen :)

Kızlar Ne Diyor 2

• doğru. spor için fazla vaktin yoksa en pratik ve faydalı şey egzersiz bisikleti. hiçbi şey yapamasan bile en azından günde yarım saat bisiklete binebilirsin. çok da faydasını görürsün. tabi öncelikle yemeği azaltmak şart, yoksa hiçbi spor işe yaramaz.

1|0
    0|0
    • Çok yemem zaten. Ama düzenli de yemem lazım bundan sonra... Evde iyi oluyor, dışarıda zaman kaybı.

• evet, salona falan gitmek çok zaman alıyor. mesela ben eve bir kere girdikten sonra hazırlanıp çıkmam büyük olay. giyinip yürüyüşe çıkmak bile zor olabiliyor bazen. ama evde bisiklet oldu mu hiçbi hazırlık olmadan yarım saat bir saat kolayca çalışabilirsin. düzenli de yaparsan çok etkisi olur.

• umarım olur :) inanıyorum.. evet feci zaman kaybettiriyor.

• Düzenli yaparsan evet

1|0
    0|0
Yükleniyor...