Tepkinizi sandıkta gösterin diyenler şimdi ne diyorlar?

İnsanlar bu astığım astık yönetimden bıktıklarından sokağa döküldüler.

Ülkeyi kaosa sürükleyen oldu adları, daha sonra da tepkinizi sandıkta gösterin oldu...

Peki soruyorum, dün gece tüm ülkede 'elektrik kesintisi' yaşanması ve seçim sandıklarının sayılmasının bugüne kalması, sahte oyların çıkması, CHP-MHP oylarının yakılmış halde bulunması... vb

Bunlar tesadüf mü? Şimdi tepkimizi kime göstereceğiz?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bundan sonra bende akp ye oy vericem bolsun satsın surıyeylede savaşa gırsın bu mustehak demek ki bu millete avrupalının neden bizi beğenmediğini anladım artık toplumumuz bazı değer yargılarını kaybetmiş artık çalıyor ama iş yapıyor diyorlar bitmiş artık bazı şeyler yozlasmış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bundan sonra ben artık bu işten vaz geçtim.bundan sonra asla ve asla oy kullanmicam kime yararsa yarasın umurumda bile değil.ecevit rahmetli oldu olalı ilk defa oy kullandım artık umurumda bile değil.bu memleketi felakete sürüklesinler.felaket kapıyı çaldığında alırım oltamı giderim balık tutmaya...bayrağı indirecek olanlar da memleketi böldürecek olanlar da ben olmayacam.benim için memleket falan filan bitmiştir.anladım ki gerçekten öküzün salağı kasabın bıçağını yalıyor...

0|0
    0|0
  • devletin her kurumunun başında bu haramzadeler var adamlar güce tapıyor gücü kaybetmemek için yapılan her yol mübah bunlar için ;)

0|0
    0|0
  • tepkini sandık gösterin diyenler şimdi kayıplar sadece çok az bir toplum var onda zaten etkisini göstermiyor tepkini sandıkta göster bu devleti yönetemiyor diyenlerin çogu zaten bu hükümete oy atmışdır malesef bu böyle...

0|0
    0|0
  • o kesintide allah bilir neleri değiştirdiler

0|0
    0|0
  • Benim görevli olduğum sandıkda da chp li sandık görevlisi bunağın teki elinde mühürle gezdi gezdi durdu amacı neydi?

0|0
    0|0
  • Yine bir pürüz buldunuz ya helal :D Evde yemeği dökseniz tayip e küfür ediyonuz. Anneniz vursa tayyip yolda takılsanız tayip. Moraliniz bozuldugunda tayiip .D

0|0
    0|0
    • 40 İLDE ELEKTRİK NEDEN GİTTİ SAHİ?

• Oyları çaldılarr. Mutlu oldn mu. Sandık görevlisiydim bende çaldım. Aslında hepsi chp çıktı da ben akp dedim. Ne kadar seveniniz varmıs :D

• Laf söyledi bal kabağı...

• benim bu millete inancım kalmadı artık , öcalanda çıksa içerden gene verirler oy

1|1
    0|1
  • Yav he he bu kadar insan mal bir siz akıllısınız , sandık dediniz simdide camur atıyonuz yok elektrk kesildi yok oylar calndi bir isinize bakn ya şerefsizligin anlami yok KOYUN dediniz bizde KOYDUK

0|0
    0|1
    • Terbiyesizleşmenin anlamı yok. Bir soru sordum ve kimseye de koyun demedim. Çok çirkin cümleleriniz var...

• zaten şahsına bir konuşma yapmadım..

• Siz diye hitap etmişsin benim sorumda hem de her neyse... Terbiyeyi sizden öğrenecek halim yok. Seviyeniz belli.

• sıçtık diyorlar

0|0
    0|0
  • tepkiyi sokaklarda gösterecek millet artık

0|0
    0|1
  • cemaat+akp=tiyatrooooo...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaşamana izin veriyorlar ya daha ne istiyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...