En çok kullandığınız oje rengi nedir? Kısa Tırnak mı kullanırsınız uzun mu?

En çok kullandığınız oje rengi ne? :) ve kısa-orta tırnak mı seversiniz yoksa uzun mu? :) Ve erkekler kadınlara nasıl tırnakları yakıştırırsınız?

Benim en çok kullandığım oje siyah çünkü her kıyafetle kolayca uyum sağlıyo ama Şu an tırnaklarımda bordo renk bir oje var ve orta boy tırnaklarım :) şurdaki gibi bir renk link

0|0
11|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Kokusu hoşuma gidiyor

1|0
    1|0
  • ben daha kullanmadım cevap versem olur mu :DDDD

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• 1|0
    0|0
  • Cok uzun kullanmıyorum ortadan biraz uzun ve french genelde tercihim onun dışında kirmiziyida beğeniyorum ve yakistiriyorum ellerime

2|0
    0|0
    • kırmızı iddialı bir renk ben kullanmıyorum tırnaklarıma o kadar güvenmem :))

• Kisa-Siyah

2|0
    0|0
  • French ve orta uzunlukta.

1|0
    0|0
  • Kırmızı, bordo, turkuaz. Uzun.

2|0
    0|0
    • turkuaz mı :)) çok hoş.. ben kırmızı çok kullanmıyorum ama gerçekten iddialı kadınsı bir renk

• uzun-orta belirli rengim yoktur ama şuan nude bir renk var tırnağımda

1|0
    0|0
  • oje kullanmıyorum sevgilim istemiyor

1|0
    0|0
  • siyah, orta.

1|0
    0|0
  • Bordo,siyah,pembe- Orta uzunlukta

1|0
    0|0
  • bende daha çok siyah kullanuyorum,

onun dışında da koyu renkler...

tırnaklarımda ne kısa, ne de uzun arada kalıyor hep.

1|0
    0|0
    • hmm buarada hiç bir zaman tırnaklarım kıırılmadı,

ve tırnak yapım çok sağlam ve düzgün..

• koyu renk ojelerde kıyafetlerle uyum sağlamak daha kolay oluyo ve orta boy tırnak bakımı ve koruması daha kolay oluyo :) bende orta boy kullanıyorum tırnaklarımı

• En çok pembe tonlarini kullanirim. Tirnak uzatamam cunku tirnak yapim zayif kiriliyor :(

2|0
    0|0
    • çok uzun olunca bakımı ilgilenmeside zor oluyo bende genelde orta boy kullanıyorum :) bende de kırılma problemi oluyo

Yükleniyor...