Hiç sebepsiz yere birinden ayrılıp pişman oldunuz mu?

Hiç sebepsiz yere imkansız gördüğünüz ama ilişkinizde problem yaşamadığınız birinden ayrıldınız ve daha sonra pişman oldunuz mu? Ayrılırken ben bunu hak etmedim dediğinde size evet haketmedin ama ben yapamıyorum deyip de sonra hata yaptığınızı düşündünüz mü? Ya da gerçekten birini kaybettiğinizi kendi hatalarınız yüzünden kaybettiğinizi düşündünüz mü?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• insan pişman olmaz olur mu. önemli olan pişmanlığını tekrar yaşamaman akıllanman.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• arasıra

0|0
    0|0
  • yok olmadım

0|1
    0|0
  • Pişman olmadım dersem yalandır ama her pişmanlığımdan daha güçlü çıktım,şikayetim yok pişmanlıklarımdan...

0|0
    0|0
  • olmadık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• şöyle pişman oldum

onun gibisini henüz tanımadım onun kadar kimse herbişeyim olamadı

4/4lükmüydü evet tanıdığım tek 4lüktü..

0|0
    0|0
  • olmadı ama intikam aldığım biri oldu. Sevgilmle tanıştıkTan sonra keşke dediğım oldu çünki değil bir Sevgili o bunu haketmiyecek kadar iyi. Ama bu Savaşı yaşadığımda Sevgilim yoktu zaten. Pişman şöyle oldum Sevgilim dahi olmiyan hayatımı zehir etmeye uğraşan elin herifi için neler'e mal oldu diyorum. O şahıs'a keşke " Allahık'dan " bul deseydim' de onun gibi olmasaymışım. En büyük keşkem Sevgilimi daha evel tanımak olurdu.

0|0
    0|0
  • Oldum..

0|0
    0|0
  • kımseden daha ayrılma serefını yasayamadım.cıdden bu ıçımde derttır benım bu yuzden pısman olmadım

0|0
    0|0
  • en kötüsü o işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...