Yıllardır aşık olduğunuz birine duygularınızı nasın açıklardınız ?

3 yıldır sevdiğim biri var ve ben ona gerçekten aşığım kısa bir süre birlikteliğimiz oldu yanlış anlamalar yüzünden birbirimizin kıymetini bilemedik ve ama ben onu hiç sevmeyi bırakmadım şimdilerde yine konuşuyoruz iki arkadaş olarak ama ona duygularımı haala söyleyemiyorum bir sayfa açıp önce orsa yazmayı deniyorum fakat içimdeki his o kadar yoğuk ki bir türlü doğru kelimelerle ifade edemiyorum kendimi nerden başlıcağımı dahi bilmiyorum :( belki ilerde onla paylaşırım bu sayfayı o yüzden herşeyin en iyi şekilde ifade edilmesini istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• ya anlayamadığım durum yıllarca aşkını söylemeden nasıl durdun nasıl dayandın veya siz ne içiyorsunuz böyle de insanı bu derece hayallere daldırıyor bize de söylen merak ettim :) insan hoşlanıyorsa yakınlaşır biraz ışık alırsa açar :) yıllarca beklenir mi :(

1|0
    0|0
    • olan arkadaşlığı kaybetmekte var

• çok alıştım tamamen kaybetmek istemem

• eyvah hapı yutmuşun :( alıştım demek sırılsıklam aşığım demek :( git sen konuş bu iş olacaksa olsun olmayacaksa terapiye başlayalım hemen kuzum :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Ya adam seni istese zaten simdiye kadar elli kere konusurdu... Yanlis anlasilma dedigin seyler falan bahane... Zor erkeklerin aklina girip kullandirtcaginiz illa kendinizi bir kac sene sonrada niye beni birakti...

1|0
    0|0
  • Birliktelikten sonra büyüsünü kaybetmiştir belki.

1|0
    0|0
  • aslında çok kolay fakat başlangıç yapma sorunun var

0|0
    0|0
    • işte bak sorunnunuz bu sizin kendi derdini bırakmış benim kocaman adam olmuşlugumdan bahsediyorsun hiç o küçük beynin düşündümü aceba tecrube ne demek

• ben az önce yorumu yapan kişiden bahsetmiştim.

• kusura bakma görmedim onu

Kızlar Ne Diyor 2

• O açıklasın banane asdf

1|0
    0|0
  • Bende seninle aynı şeyleri yaşadım önce birlikteydik sonra ayrıldık ve arkadaş devam ettik yani o öyleydi ben hep çok sevdim hiç bir zamanda söylemekten çekinmedim. Oysa o ayrılıktan sonra beni hep arkadaş olarak gördü. Yerinde olsaydım söylerdim çünkü insanın yakınken bir o kadar uzak olması sarılıp öpememesi onun tepkisinden korkması zordur. Bende 2.5 sene dayandım bu duruma illaki zamanla bir şeyler hisseder bekle dedim ama hiç bir zaman olmadı. Bana zamanla olur belki dedi sonra öğrendim ki bir çok kızla konuşuyormuş sorun bana bir şey hissedememesiymiş. Kendine işkence etme olmuyorsa olmuyordur. Ne kadar erken söylersen o kadar kolay huzuru bulursun bu konuda

1|0
    0|0
Yükleniyor...