Bugün insanlarımızın gördüğü halde hiçbir şey görmediğini sizde anladınız mı?

AKP hükümetinin yaptıgı vicdansızlıklar yolsuzluklar katil müdahaleci ve birsürü şeye rağmen halkımızın hilelere nazaran gözü kapalı oy vermesi ,acıkcası cahil olduğu anlamına geliyorr...

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de şu çıkarımdan nefret ediyorum. Ama Chp'ye oy atmış olsa, modern, çağdaş, gerçekleri gören, yobaz ve cahil olmayan kişi olacaktı değil mi ? Neye göre kime göre cahil arkadaşım bunlar ? Hayır sade Chp için değil, bizde kültür olarak hazmetme diye bir şey yok. Benden olmayan cahildir. Böyle bir dünya yok yani.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• halka cahil diyen cahildir bence yanlış analama da cehaletin ölçütü ünverste okumak tangoya gitmek filan değil :)

0|2
    0|0
  • biz oyun bozanız oyuna gelmedik gittik eveti bastık :) he dur dur modlarada söylüyorum cevaplarımı kaldırmakla ne elde ediyorsunuz söyleyin bir zahmet yanlı olduğunuzu bu kadar belli etmeyin be kardeşim ...

THE END...

0|1
    1|2
  • Milletimiz belki alim olmayabilir fakat ariftir. Yani kendini bilir. Bence milleti iyi analiz edemeyenlerin kendilerini gözden geçirmesi gerekir.

0|0
    0|0
  • bu millet chp ye oy atıp atasına mhp ye oy atıp anasına sövdürmez. siz iyi bakın bu akp sevdasımı yoksa chp ve mhp kankalarının düşmanlığımı...

0|0
    0|0
  • 1 ay daha sıtede sızlerı çekıcez ısımız var desenıze

0|0
    0|1
  • bu seçim iptal olabilir, bir sürü şaibe var

0|0
    0|3
  • anaları babaları ölse bu kadar konuşmazlar hayatları siyaset olmuş

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 2

• aynen AK PARTİ'nin Kömürle Makarnayla İktidar olduğu kanaatini taşıyanlar, elbet iktidarı tencere tavayla devirebileceğine inanır ..

1|3
    1|3
  • İnsanlarımızın da suçunu aldık ona oy veren yok denecek kadar bile azdır !

0|0
    0|3
Yükleniyor...