Akp iktdarı hakkında ne düşünüyorsunuz?

biliyorum aranızda akp liler var evet biliyorum akp ye ne olursa olsun oy vermekten vaz geçmeyeceksiniz biliyorum zaten fikrinizi deiştirmeye tabiki çalışmıyorum. reşitseniz sağlıklısanız kendi kararınız. akp kolay kolay iktidardan inmeyecek onuda biliyoruz malesef. hadi akp kalsın diyelim. arkadaşlar sorun akp değil, başbakan. mesela gül mül idare ediyorlar. ama erdoğan bu aralar çok kötü işler yapıyor. başbakan olmadan bence akp çok daha iyi bir parti olur. ben şahsen mhp liyim. ne desem boş onuda biliyorum. suriye ile savaşa gitmeyi hangimiz istiyoruz? hangimiz ölmek istiyoruz bu iş soldan sağdan çıktı. hiç gezi mezi açmıyorum bakın akp çok istiyorsanız kalsın ama erdoğan bence gitmeli. siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
724

En İyi Erkek Görüşü

• ben hakkımı helal etmiyorum arkadas ... çalan kim varsa Allaha havale ediyorum ..

4|2
    0|2
    • al işte hangi zihniyetsiniz siz birader .. eksiliyen arkadasların zihniyetinden olmadıgım icin cok mutluyum .. hangi partli olduklarini da bilmiyorum ama ustune alınan alınsıun . .benim sozum hepsine ... herhangi bir parti kayırmadan... boyle zihniyetlilerle aynı ortamda yasadıgıma utanıyorum ... sanki yanlıs bişi soyledik .. işte bu zihniyettekiler dogruyu bile bile gider yanlısa oy verir.. ne beklersin ..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• Sonuna kadar AK PARTİ...SONUNA KADAR RECEP TAYYİP ERDOĞAN!<3

2|6
    2|2
    • Ama hiç sonu olmayacak umarımm

• Sende kendine çok iyi bak :)))

• yok ya bilgisayara pek bakmıyıcam :D nickinid tuttum yanlız sincap :D

• Ben Ankaramı kurtarma derdindeyim evimin önündeki pisliği temizleyeceğim bu benim için çok önemli. Ankara da Çankaya oylarının sayımına geçildiği anda Akp 380 bin oy öndeydi . Çankaya sandıkları açılmaya başlamasında itibaren bir saat içinde Mansur Yavaş - Melih Gökçek arasında bu fark kapandı bütün resmi haber kaynaklarında 3000 oy'a kadar indi ve güncellemeler durdu.

Ankarada şu anda helikopterler geziyor Akp bakanları Akp milletvekilleri seçime etki etmek için her şeyi yapıyor. Basının hiç kuruluşu şu anda gerçeği söyleyemiyor 40 dakikadır oyların güncellemesi yapılmıyor ve Keçiören ilçesinin oyları yeniden sayılıyor. Diktatör olaya el koydu tapelere falan inanmayan insanlar varsa Akp nin iç yüzü şu anda ayan beyan ortada biraz vicdanı olan varsa Ankara dan baksın Akp nin ahlaksızlığına . Türkiyenin resmi şu anda Ankarada çiziliyor

1|1
    0|4
  • erdoğan kalsın ak parti nereye gidiyosa gitsin o adam ak partiden ayrılıp başka parti kursun yine kazanır.

1|4
    1|3
  • biz istemedikçe hiç bir güç o adamı iktidardan indiremeyecek hala kas kafanıza girmedimi?

THE END...

2|3
    4|4
    • Yamo seni siyaset sorularında görünce artık cevabını okumadan artıyı basar oldum :D

• Harbi iyi hatırlattın ya bugün hiç fındık yiyemedim :'(

• akp li olabilirsin. chpli olabilrisin. sen kardeşimsin benim. ülke giderek bölünüyor. yok sen chplisins en mhp lisin sen chplisin sen salaksın sen şusun ülke bölünüyor akplide adamdır mhplide hepimiz bir millettiz bölünemeyiz bunu kimse anlamıyor ileride anladıklarında çok geç olacak. erdoğana oyun moyun değil bu her konuşmasında suriye ile savaş lafını açıyor kimse anlamıyor savaşı. sollusuda sağlısıda herkes ölecek ekonomi çökecek sonunda hepimiz birbirimize sarılacağız ama bunun için gerkeyok

• suriye ile savaşa girmiyoruz fakat eskisi gibi istihbarat masa başında oturmuyor büyük devletlere yakışır bir şekilde bölgesinde oyun kurucu rol üstleniyor ve üstlenmeli. yolsuzluklar madem vardı neden kirli çamaşırlar bugün çıkarılıyor? her türlü teknolojinin mümkün olduğu bir ortamda ses kaydı görüntü kaydı bizi fazla etkilemiyor. Tayyip Erdoğana ülkemizde büyük bir sessiz çoğunluk inanıyor destekliyor. Nedense iddia edilen yolsuzluklara rağmen (?) Türkiye yükselmeye ilerlemeye devam ediyor. yurtdışına çıktığınızda gördüğünüz itibar bazı şeyleri daha iyi anlamanızı sağlıyor bir de oralardan bakmak lazım. sadece başbakan değil ekibi de çok iyi ve güven veriyor. karşı taraf akpye oy atan büyük bir kesimi sürekli aşağılıyor, hakaret ediyor, küçümsüyor, saygı duymuyor. özetle muhalefet böyle devam ederse akp daha çookkk seçim kazanır. elbette benimkisi bir tahmin. zamanı geldiğinde göreceğiz. umarım bazı sözlerimden kimse alınmamıştır zira ülke hepimizin hangi görüşten olursa olsun herkesin siyasi tercihine saygım var ve herkesten bu saygıyı bekliyorum. nokta

0|0
    0|0
    • ben kimseye hakaret etmedim. genelleme yaparsan ohooooo. aşşağıda bir akp lı arkadaş bana taş kafa dedi. ben ise ona hakaret ile cevap vermedim? ozaman şuan ben bütün akp lileri aynı sayıyım.

• zaten hakaret edeni ciddiye almamak lazım bu tipler her kesimde var. akpde de var karşı taraftada var. dün dolmuştayım bir kaç delikanlı aralarında konuşuyor biri yol boyunca akpye ve ona oy verenlere sövdü kimse bir şey diyemedi zaten desek o herşeyi göze almış. seçim sonucuna göre arabanın en az 3te biri akpli ama hepimiz hakareti dinledik :( şerefsiz hırsız adi olduk :( bu çözüm değil aksine akp oylarını artıran önemli etkenlerden biri. ben neden seçtiğimi ifade ettim. genel olarak akp dönemind

• sırf erdoğana verdi millet, belediye başkanından ziyade. hatırlatma.

3|3
    0|1
  • Go home erdogan

1|0
    0|0
  • Kimse kalıcı değil zaten zamanı var, ama zamanını dolduruncaya kadar ardında enkaz bırakmanın manası yok, şuda varki kabul etmesekte akp öncekilere göre yığınla enkazdan çıkardı ülkeyi, eskilere nazaran ülkenin gerek şehir yapılanması gerek coğrafi vs durumları göz ardı edilemez bunuda kimse inkar edemez keşke öncesinde birileri abd de villa saray almak yerine kendi ülkelerine yapsalardı ama nafile işte, kötünün içinde iyisi akp şu anda, kapasite mevcut durum bunedena ibaret, bir baba yiğit ondan üstün biri gelsede desteklesek, savaş durumu her şekilde bize zarar verecektir farzi misal suriyeyi yensek bile, vieatnam abd savaşında tokat atsan boşa gider tabiriyle vieatnam abdye ebesini gösterdi, sanaldaki savaş isteyen cahil tiplerin çoğu istiyor savaş çıksa ilk askerliğini tecil ettirmeye koşacaklarda o yoksunlar olacaktır, şükür yine bu duruma demekten başka bişey gelmiyor elden.

0|1
    0|0
    • erdoğan her konuşmasında savaş lafı açıyor savaş nedir kimse anlamıyor. bunun akplısı chplısı kalmadı herkes acı cekecek ekonomi mahvolacak şuan guzel sokakları alev alacak ve savaşa yoksullar gidecek. chplide kardeşimdir akplide yeterki ülke bölünmesin çok kötü haldeyiz herkes ayrımcılık yapıyor chpli akpli diye birgün anlaaycak herkes bizim bir millet olduğumuzu biziim kardeş olduğumuzu ama çok geç olacak..

• olacak savaş durumunda, bizim bu ayrımcılık yapan sazan milleti dış güçler sokaklara inip avuçlarına para verip yönetecekler haberleri yok !

• memnunum.

2|5
    1|3
    • suriye ile savaşa gidilmeye çalışılması hakkında ne düşünüyorsun? savaş olsa gidermisin ? oğlun olsa yollarmısın ?

• neymiş amacım. buraya sadece fikrimi yazdım sanki herkes bunu okuyup hemen oy değiştirecek ahaha. sanki ben yazdım diye herkes erdoğanı atacak gibi konuşuyorsun herkes eminim aynı tas aynı hamam. sanada iyi geceler hakkını helal et kardeş

• sende kardeş sende.

• AKP gitse ne olucak. İnsanlarımız senin zihniyetinde olduktan sonra bu ülkede birşey olmaz.

MHP'li, CHP'li ne kardeşim? Partizanlık yapmayı bıraktığımız zaman düzelicek bu ülkenin durumu.

0|2
    0|0
    • ne partizanlığı ?beni hiç tanımıyorsun hiçç. farkettiysen mhp başa gelsin demedim? farkettiysen gezi parkı konusunu açmadım? tek isteidğim akpli olsun chpli olsun kimsenin ölmemesi. kimsenin müslüman katili olmaması. suriyedeki, türkiyedeki çocukların öksüz kalmaması. milletiz lan biz. sende bunun bir parçasısın bende ülkeyi sağa sola bölmek istiyenlerin cnaı cehenneme..

• Teknik Üniversite hangisi?

Ben astronomi ve Uzay bilimleri bölümündeyim ege üniversitesinde. Nerde yaşıyorsun ki, içerim çayını içmesine ama söylemedin :)

• bu iyi cevaptı kardeşim. olayı parti olarak değilde türkiye olarak, bir bütün olarak kimse düşünemiyor işte.

• erdoğan istese dünyanın en zenginleri arasına girerdi.. davasını satması uğruna trilyonlarca dolar verirlerdi, ki vermeyede hazırlardır.. yeterki davadan vazgecsın hizmeti bıraksın, türkiyeyi tekrar masonlara devretsin.. artık bu devirler geçti.. tüm dünya recep tayyip erdoğanı lider olarak kabul etti, ama hala içimizdeki insanlarımız bunu kabullenemedi.

0|1
    0|1
    • mason mu? insanları mason olarak yardıladığının farkındamısın? akp dışında herkes masonmu sana göre. hadi kötü de falanda mason nedir arkadaşım. cık konuşulmaz senle.

• başbakan erdoğana karşı kin ve nefretinizi bir kenarıya bırakıp düşünseniz neyin ne oldugunu anlayacaksınız. adam şuan dünyayı karşısına aldı dünya ile savaşıyor.. ve bizler farkında olmasakta eski usulle kan dökülmeden 3.dünya savaşı yaşanıyor şuan. herşey masada baslıyor masada bitiyor... bak yine yanlış anladın, ben bireylere mason demedim, devletin üst kadrolarına ve birimlerindeki üst yetkılilere dedim.. şuan sinema oyuncularından,siyasi partililerden bile masonlar var..

• hepsine demiyorum ama çoğu böyle. chp,mhp,bdp vb bir çok parti siyonizme,yahudilere hizmet ediyor. ve dünyadaki tüm savaşların,çatışmaların,iç savaşların,darbelerin sebebi, rockefeller ve rothschild aileleridir. bunlar bildiğimiz, bilmediğimiz niceleri var. ama hiç biriside dünyanın en zenginleri arasına girmiyor... çünkü gerek yok, tüm dünyanın paraları bunların.. birazcık araştır olurmu kardesim

• Hırsızlar para yiyicileri engellileri insan yerine koyduk diyecek kadar pervasızlar (sanki onlar insan değil) katillere kahraman diyorlar

0|1
    0|1
  • o değilde adamlar son seçimlerde 49 tan %44 e düştü, hani millet inadına daha fazla akp diyecekti, hani millet %50 den fazla oy vercekti, akp nin %5 lik bir düşüşü var. unutmayın ki %55 te kendisine keskin muhalefet var kimse milli irade lafını bu kadar kullanmasın artık

0|0
    0|0
  • ben hayret ediyorum millet geleceği görmüyormu bundan sonra herşey çok daha vahim olacak

1|1
    0|1
  • Hak yiyenler i çalanlar , hırsızlar , oy pusulası çalanlar , yandaş medya ile oy oranlarıyla oynayanlar , vatan hainleri , pkk destekçileri

1|1
    0|0
  • Bende devlet bahçelinin gitmesini istiyorum mhpliyim ama mhpde dahil hiç bir partiye oy kullanamıyorum sırf bahçelinin yüzünden benim neden istediğim olmuyor neden devlet bahçeli bir türlü partimin yakasını bırakmıyor?

0|1
    0|0
    • Yine cevap yok yine cevap yok çünkü herkes işine nasıl geliyorsa öyle hareket ediyor bu ülkede

• senin görüşün tabiki ne diyimki bişi desem görüşünü değiştirmiyeceksin bende değiştirmeyeceğim ne gerek var kavgaya.

• Hayır asla kavga etmek gibi niyetim yok zaten o amaçlada cevap vermedim benim söylemeye çalıştığım eğer türkiyenin büyük çoğunluğu akp hükümetine destek veriyorsa ve tekrar görmek istiyorsa buna saygı duymalıyız çünkü demokrasi bunu gerektirir ve oturup düşünmeliyiz insanlar mhp ye neden inanmıyor güvenmiyor diye çok basit eğer erdoğan mhpnin başında olsa idi şuan mhp türkiyenin yüzde 70 oyunu alırdı zaten çoğu milliyetcide benim gibi devlet bahçeliye güvenemiyor

• 7 sülalesini de alıp bu ülkeyi terk etmeli

2|2
    1|4
  • Polatlı ve etimesgut bizim

20 yıl polatlıda ikamet ettim

orhan şahinden sonra mhp uzun yıllar kaybetmişti :(

0|0
    0|0
  • Mhpliler chplileri koruma altına aldı şuan...

Helalim var bozkurtlar...

Ağla melih başgan...

0|1
    0|2
  • savas olursa akplilee gitsinler analarinin perdesini kefen die goyenler kurtuluruz gereksuzlerden

1|1
    1|4
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 7

• Lider cok onemli. Basbakan lider vasfini tasiyan bir insan. Atmacalarin firavunlarin kol gezdigi dunyada süt dokmus kedi mi olalim bunu mu istiyorsunuz? Onlarin istedigi gibi yasayalim sesimiz cikmasin bu mu dileginiz. Mhpli oldugunu soyluyorsun vatanini seviyorsun bunu ulkene yakistiriyormusun ? Menderes. Adam ne kadar kibardi. Efendim efendim diye konusan. Ne yaptilar astilar!. Demekki neymis liderlik koltugunda aslan kesilmek gerekirmis.. mutevazi sessiz sakin olmak evet guzeldir amabir lidere degil yeni geline yakisir.

0|2
    2|1
  • Tarafsızım ama durum şunsan ibaret .

"akp 'ye oy verenler belli senin benim günlük yaşamda önemsemediğimiz , yüzlerine bakmadığımız, sıradan cahil insanlar yani kapıcı Ahmet amca , çöpçü Ali , temizlikçi Ayşe " diye insanları küçümseyip ötekileştirirsen hiç kusura bakma ama bu adam tabiki de kendine ilk kucak açana , akpye de oy verir, satana da çalana da!

0|0
    0|0
  • rabbim bu yaptıklarının hesabını bir bir soracak elbette.. yanına kalacağını mı sandı erdoğan.. ben de hakkımı helal etmem bunlara..

1|0
    0|2
  • Onlar zaten erdogani seviyorlar.. onun insanlari kutuplastirmasini, kendi yuzdeligini yuceltmesini, hatta cogu dinci diye seviyorlar. Yani recep olmasa mhpye verirler. Onlar recep icin akpye veriyolar

1|0
    0|4
    • çok kötü çok. her konuşmasında savaş lafı açıyor savaş ölümdür savaş acıdır kimse farkında değıl diyorumya sağı solu kalamadı bunun. savaş olursa akpliside chpliside evlat acısı cekecek oka yakının kaybedecek oda ölecek yazık yahu. önemli olan erdoğan değil ülkenin geleceği.

• Bu ulke Yurtta Sulh Cihanda Sulh ilkesiyle kuruldu. Asimile olmamak icin baska bir devletin boyundurugu altina girmemek icin zaten cok savastik. Savas istemiyoruz. Olan yine halka halk cocuklarina olacak. Basbakan sadece baska ulkeye degil kendi halkina da nefret kin besliyor ve bunu her konusmasinda dile getiriyor. Ama akpliler bundan hoslaniyor malesef

• bu şaka olmaktan çıktı suriye ciddi ciddi bombaladı bizi ama kimsenin haberi yok

• bence gıtmelı.. mıladı doldu.. ama mıllet anlayamadı.. zaten hastaymış o. ölecekmış

1|1
    0|5
  • İktidardan inmiyorlar inmiyorlar

0|0
    0|0
  • Gözüne yumruk atmak istiyorum. Assfjhggs uff yeter sıktı ama .. ksde siyaset tvde siyaset disarda siyaset mubarek herkes basima siyaset mubdelasi cidden disarda yuruyorum yasli yasli amcalardan tut yasli teyzelere kadar konu siyaset bunaltti cidden birini istemiyorsan gidersin oyu baskasina verirsin olur biter ama bir laf var ya hani s*klms g*tun davasini yapmak. Sizin yaptiginizda bundan otesi degil

0|0
    0|0
    • ne saçmalıyorsun sen arkadaşım. o ettiğin küfürleri aç biryeirne söyle. tabiki bugün siyaset konuşulacak bugün seçim oldu. allahın ergeni. çocuksun çocuk. sen siyasetten ne anlayacaksın. git sanalika stardoll oyna sen. bide yumruk atacakmış? başka ? "Assfjhggs uff yeter sıktı ama" yılışık konuşmalarını kendine sakla sana gir soruya cevap ver diyen olmadı.

• Bak kendi yazdiklarina en bastan konunda dahil olmak uzere hepsini oku. Sonra bana yaz mantikla bagdastirabildigin bir yani var mi. Ha cocuk falan demissin siyaset dersen senden ala yorum yaparim yilisik demissin en azindan oldugum gibiyim senin gibi gundemdeki konu hakkinda konusmus olmak icin konusmuyorum biliyormusun bu ulkede ki zihniyet sen ve senin gibi beyni orumcek agi kaplamis kuş beyinliler yuzunden asla degismecek.

• iki yorumununda ne kadar hakaret içerikli olduğuna bakarmısın? sen karşındakine bişiler bulucağına biraz kendini yargılasana. atarlı. siyaseti babasından öğrenen çocuklardan dinliyecek halım yok bugün oy verdim ve tabiki fikrimi tartışacağım. git allasen gizli gizli yazmışsın bide. konuşmak için konuşmuyorum aman boşver beni engelle kurtulayım.

Yükleniyor...