Şu oylara sahip çıkan diyenler yakıldı diyenler

Yaa sandık görevlisi olmasam yiyeceğim haa iyi sıkıyorsunuz harbiden hayal gücünüz gelişmiş yanımda farklı partiden 4 görevli daha varr o kadar cesaretli olabilen varsa aklına şaşarımm... Siz dediğinize inanıyor musunuz? ?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• konuşaya degmez geç onları

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• :) Kim koymuş lan bunu sandığın başına. Çok mu aradılar seni acaba. Okul bahçelerinin ortasında yakıp etrafında şarkılar söyleyip, oyunlar oynadılar görmedin mi sen. Zavallım almadılar mı seni aralarına. :) binlerce sandık var. Hepsinden mi haberdardın yoksa önünde kine göz kulak olunca ülke mi kurtuldu sanıyosun.

2|2
    0|0
    • Ahhh sana yazıkk git bir ülkü ocaklarına farklı parti söylesene anırta anırta çıkarırlar eee ordada onlar yakarken başka parti tutan olmadı hemiii ayık olll ayıkk içip içip oy kullanmaya benzemiyorr

• Kklavyede herkes konuşuyorr o balkonda susturalıı çok olduuu ;-)

• Şş şuan kafam güzel :)

• hakkaten size katılıyorum burası muz cumhuriyeti mi :) bu arkadaşlar ne içiyor nası bir şey bu ki halüsinasyonlar hayaller şizofrenik olaylara sebep oluyor varsa bir durum çekin ceple yollayın savcılığa :) kabul edin artık hayatta yenmek de var yenilmek de ha belki gelcek sefere siz alırsınız. milletten ümidinizi kesmeyin :)

0|0
    0|0
  • Ulusal kanalı izle ergen izle ve öğren. Sayım yapılırken sandık görevlileri içeri alınmıyor Ankara da.

0|0
    0|0
  • Dün akşam canlı yayında yırtık oy pusulalarını görmesem neyse diyecektim de... Daha neler neler olmuştur...

0|0
    0|0
  • hırsız cok cokk cok bunee soru soran bir baqsana link

0|0
    0|0
    • Sende bunu yedin mi ona kalırsa halk tv seçim yasağı kalkmadan sonuç gösterdi bu çekimleri temsili yapmak kadar kolay bişey yokk siz dar düşünceli insanlar ordakilerden ses çıkmıycak mı kusra bakmayın ama bu ğün lafta bile parti adı geçse millet kavga etti yemeyin beni :-)

• 100000 bin oy öndeyiz Hüloggg :D

• Rüyadasınn galiba feto emminn gibi rüyalarda bişeyler yaşıyonda ne olduğunu çözemeyip konuşuyonn türkiye akp dedi sen yırtınsan neee? ?

• işleri güçleri yalan dolan ne beklenir bunlardan ne yapacaklarını şaşırdılar :)

THE END...

0|0
    3|0
    • İşte böyle bir güçç var milletimizde bizimm feleğini şaşırtır Aleminn bırakk isteyen ötsünn :-)

• he ya şöyle üşümeyeceği hayli sıcak bir köşk hazırladılar kendisine :)

• Hep beraber diyip cemaati komple kolları arasında ısıtır artıkk

• Hep ayni terane kaybedince oylar calindi uçtu sular kesinti calisamadim hocam falan

1|0
    2|0
  • çamuru atıyolar işte :) izi kalmasa dahi ortalıkta lafı dolansın.

0|0
    1|0
    • Kendilerini rezil etmekk :-)

• şimdi gidip desem ki,yaw bu gün oy kullanmaya gittim,oy kullandığım yer geniş değildi,kapısı vardı.ama kapıyı kaptmışlardı.kimseyi yarım saat içeri almadılar.ama içerde sandık görevlilerinden farklı olarak üç dört kişi vardı.sonradan öğrenildi ki içerdekilerin hepsi akp liymiş.kavga çıktı neler neler oldu desem,internet fenomeni olurum :D ve yarın bu dediğime ben bile inanırım :D

• hahahh haklısınnn entrikayııı çok severrlerr olmayacak duaya Amin derlerrr bunlarr iftira atıpp aminn diyen insanlarrr

• ben demiyorum abla :)

0|0
    1|0
  • ıftıralarına alıstık

0|0
    1|0
  • 1|0
    0|0
  • Buradada suriyeliler kullanmış şşşş inanmış gibi yap :D:D:D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• seçim sadece senin sandıktan ibaret mi sanıyorsun? Eskişehirde oyları kaçırırken yakalayım emniyete teslim etmişler.

2|1
    0|0
    • Yaaa yaaa öyledirrr kesinnn zatenn emniyete teslim edildii sadece sanal takılıyorsunuzz şimdide sokaklara dökülünsenee sesinizzz kısılırrr sesinizzzz

• sanal takılmasam ne yapabilirim ben 1 kişiyim binlerce yerde seçim oldu. olan olayları sanaldan takip etmesem nereden edeceğim?

cahil cahil konuşuyorsun gerçekten farkında mısın?

• Demek istediğimi dahi anlamıyorsunn ben öyle bişeyy iddia etsem sanal ne canım tencere tava meydana çıkardım çaktınnn ;-)

• Ozaman tek açıklaması var Celladına aşık olmuşsa bir millet,

İster ezan ister çan dinlet.

İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet,

Müstehaktır ona her türlü zillet.Ömer Hayyam

0|0
    1|0
    • Olacaksa cellat böyle olsunn Türkiye iyi olsun ben cellat tarafından öleyimm o geldi ülkee geliştiyse ben davam uğruna ölmüşüm çok muu

• milletin halini üzülüyor insan,hayvanlar sokakta telef oluyor,insanlar yeşile hasret of offffffffffffff Allah hepimizin yardımcısı olsun hadi sana hayırlı geceler saat 03.00

• Eyvallah iyi gecelerr

• Sen ancak kendi sandığına bakıp konuşursun işte. Empati ne ki?

0|0
    0|0
  • orda olmuyo zaten canım.tum oylar toplanıp ana seçım merkezlerıne goturulurken yapılıyo.yanı her ıldede yapılmıyo bu.mesela ankarada çankayanın chpnın alacağı kesın.buyukşehırın oyunuda yukseltıceği kesın.ordan taşınırken 1-2çuval çalınıyo.bu yanı.sandık gorevlılerın gozu onunde kımse cesaret edemez zaten.

0|0
    0|0
    • Bi iki çuval sayılmış istatistikler zabta geçmişş oluyooı senaryoya bayıldımmm o zaman yaksa neki bari usturuplu atında bende inanayımm

• Hahahh utanması olmayan insanlar bana utanmayı öğretemezz isterlerse hergün tekrar saysınlar zorlarından ne yapacaklarını şaşırdılarr ey Allahım sen nelere kadirsinn.. Nasılsa şu link atanlar hep sandık başında olan görüntüleri gönderiyorr sende cesaret edemez diyonn çelişkiniz tezi çürüttü bile naşş canım

• ne cesaret edemezlığı sen nedıyosun ya.Allahaşkına nedığını bıle bılmıyosun.asıl utanmaz olan sızlersınız.çuval çalınmasına ben sandık gorevlısının onunde cesaret edemez dedım.sen o konuya değındığın için.ama tutanaklara çok guzel ıstedığınızı yazıyosunuz.burdakı okuldada şahıt olduk kavga çıktı.duzelttırdık.kendını nımetten sayıpda naş dıyemezsın bana.yürü gıt şimdi

• link

al doya doya bak ve sus.

3|1
    0|0
    • Sizin tuvalet mi :-D

• Senin gibi çoğunda bunu görüyorum işte. Savunamıyorlar ve işi espriye vuruyorlar ya da "yeaa bırak bu işleri" diye yırtmaya çalışıyorlar. Onca kayıtlar, onca görüntüler, onca videolar onlarda benim tuvaletimden çıktı evet ve sende bunları yiyorsun... :)

• Gülünecek haldesinn tamam kabull beee senaryo ggüzell ama türk filminden ötesi değill :-D

Yükleniyor...