Kaybedince anlıyor insan, ölümün ne kadar yakın oldugunu.

Bu saatte eski mahallemden bir komsumun ölüm haberini aldım. Dünyanın en şakacı en iyi insanıydı sanki. Öz amcamdan daha çok ilgilenirdi benimle. Cok kötüyüm. Hazırliklı değilmişim meğerse. Belki de şu yaşıma kadar pek kimseyi kaybetmeyişimden. Yavaş yavaş, bir bir gidiyorlar. Sevdiklerinizin kalbini kırmayın. Geçici bir dünya için degmeyecek şeyler yapmayın.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Başin sağolsun kardeş..

Hepimiz bigün olcez takdiri ilahi Allah ailesine de sanada sabir versin..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Özlem şiirleri yazmak için,sevdiklerinizin uzakta olmasına lüzum yok!

Bazen insan yanı başında olmasına rağmen,aradığı insanlara tahassür ve hasret duyar Şair'in cebinde hep elem ve keder yoktur Bazen sevdikleri cebine ızdırap ve hüzün koyar

0|0
    1|0
  • Yapmayalım.

1|0
    0|0
  • insanı yaşadığı acılar olgunlaştırır..

Başın sağolsun

1|0
    0|0
  • evet ölüm anlık bir şey ve hiç ummadığınız bir zamanda sevdiklerinizden ayrılabiliyorsunuz.Trajik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ölüm zamansizdir...ölüm fikrine insan kendisini nasil,ne kadar hazirlayabilir ki?

Herkesin,hepimizin ölümlü oldugunu bilsek bile hep beklenmediktir su ölüm denilen...

Basiniz sagolsun

Üc günlük dünya ve kalp kirmaya bence de degmez.

iyi geceler.

1|0
    0|1
  • Canim benim öncelikle basın sağolsun. Bende dedemi kaybettigimde ayni duygulari yaşadım ama onun ölmüş olmasi hayatindan çıktığı anlamina gelmiyor. O hala senin tatli Şakacı komşun. Sadece gorusemeyeceksiniz ama dualarinla ona destek cikabilirsin. Malesef ölüm hayatimizin gerçeği. . Allah sevdiklerimize cok uzun ömürler versin

1|0
    1|0
    • Lise3 e kadar geldim ama hala alışamadım ölümlere. Sogukkanlı olamıyorum. Cok tesekkür ederim. bir cok yakınımdan daha iyi teselli ettiniz.

• Rica ederim canimm.Aramizda bir yas var benimde alisabildigim soylenemez..şu anbu kaybi çok yoğun yaşıyorsun ama zamanla azalicak merak etme. Hatta ara ara ruyalarinda seni ziyaret edecek.dedem beni ziyaret ediyor oda seni edicektir mutlaka. Insallah cabuk atlatirsin.

• İnsallah, inşallah..

Yükleniyor...