Kim verdi bu oyları?!

Gülen Cemaati oy vermedi,

Gezi direnişçileri oy vermedi,

Ergenekoncular oy vermedi,

FB, GS, BJK camiası oy vermedi,

Sosyal medya kullanıcıları oy vermedi,

17 Aralık yolsuzluğuna kızanlar oy vermedi,

Ağlayan analara destek veren kadınlar oy vermedi.

Kim verdi bu oyları?

0|0
14|55

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 54

• ilk başta kazananı tebrik etmek gerekir, bize yakışan budur.

gülen cemaatini hiçbir zaman anlamadım. Peygamber efendimizi her gün görüp sohbet ettiğini iddia eden bir lider var başlarında. yazık onlara inanlara. Ayrıca yaptıkları ne olursa olsun Türkiye Cumhuriyeti Devleti Başkanına yapılan yanlıştır. ne kadar sevmesem de kimse benim ülkemin başbakanına komplo yapamaz.

biz gezi parkında olanlar hiçbir zaman vatan haini olmadık, herkesten çok sevdik bu vatanı. toprağın üzerinde yaşayan herkesi sevdik. kürdü türkü lazı aleviyi sünniyi.

keşke ak partiye oy veren arkadaşlar bu olayların sebebi olan %50 yi evde zor tutuyoruz diyen bir kaç çapulcu diyip milyonları oraya toplayan ölen zaten aleviydi diyen insanın farkına verebilseydi.

CHP'ye oy veren bir fani olarak ne kılıçdaroglundan ne de sarıgülden bir şey olmayacağını bile bile verdim. bunların vizyonunun da bu işe yetmeyeceğini bilerek verdim. tek isteğim ve beklediğim bu ülke hepimizin ve bir padişah yönetimi altında olmamak.

iktidarın daha önce yaptığı hataları tekrar etmemesi ümidiyle, okuyan herkese saygılarımı sunarım.

4|1
    1|0
  • biz verdik :) ben gururla söylüyorum bir tane chp oyunu iptal ettirdim :) biriside ak partinin oyunu ambleme işaretlemiş onuda taşırtmış sandıktaki 2 chp li itiraz etti ama ben yine cingenlik yapıp kabul ettirdim çünkü sandık başkanı ak partiliydi :d

2|6
    8|1
  • o dediklerinizin saydıklarınızın vermediğini nerden biliyorsnuz.24 saat berabermi kalıyorsunuz.cemaatten cemaatetepkili olnlarda var mesela..spor takımlarının hepsini baz alamnda yanlış.sosyal medyayı sadece chp mhp de kullanmıyor.17 aralık yolsuzluğu diye bişeyi kabul etmeyenlerde var.nerden neler çıkarıyrorunuz anlamadım..

1|4
    1|2
  • Bence artik bu sorularin yerini Kılıçdaroğlu istifa etmeli mi diye degismeli.. Bu akp nin basarisi degil Chp ve Mhp nin basarisizligidir. Biraz gururlari varsa yarin ikiside istifa eder ve adam akilli liderler gelir yerlerine. Bu is başka türlü olmaz. Gerçeği gormek lazım...

1|3
    3|1
  • Çıkar çevreleri verdi.

Şöyle ki;

Memurlar,

Taşeron işçiler,

Makarnacılar - kömürcüler - ''şu bizim kızı / oğlanı belediyeye yerleştiriverin.''ciler,

Sıcak paracılar ve rantiyeciler oy verdi.

Ve bana göre, artık buralardan gitme zamanı geldi.

Ciddi ciddi Fransızca'mı geliştirip, Fransa'da yaşamak istiyorum artık...

6|2
    0|6
  • Ben

3|4
    1|0
  • "Koyun" deyip insandan saymadıklarınız verdi. Ülkenin gerçek çoğunluğu.

4|6
    4|2
    • Bu kafayla %20'ye şükredin. Acınası haldesiniz.

• gerçek cogunluklu yoksa hılelı cocgunlukmu

• Ülkeyi kendi çevrenizden ibaret sanıyorsunuz. İstanbul'da oturuyorum. Etrafımdaki insanların %80 i chp li. Aşılamalar, küfürler kol geziyor. Türkiyenin her yerini gezmiş, her çeşit insanla tanışmış biri olarak söyleyebilirim ki bu ülke yaşadığınız yerden ibaret değildir. Anadolda yapılan işleri görmüyorsunuz tabi. Gidin bir görün bakalım Türkiyede neler oluyor.

• Bende verdim. Tanıdığım toplam 50 kişi falan verdi yani. :)

2|6
    2|1
  • Cemaat memaat ayak takimi çapulcular vs vs bunlarin hepsini topla bir b.k etmiyo zaten

Milli iradeye sahip cikanlar oy verdi ve milli irade galip geldi mevzu bu abdulhey..

1|7
    4|2
  • vermedi dediklerin hepsi verdi kimse vermicem der ama verir bu şeye benzer muhtar adayı olursun ailen veririm der ama 1 oy cıkar

1|2
    0|1
  • Ben bu ses kayitlarinin, yolsuzluk iddialarinin halkta büyük etki yaptigini düsünüyorum. En son 25 marttan sonra bombalar patlatacaklarini iddia edenlerin halki uyandirdigini zannediyorum, bir nevi bombalari kendi ellerinde patlattilar diyorum. Yani bunca hükümeti düsürme operasyonlari ters tepti.

Ek olarak tabii Basbakan Erdogan'in kriz yönetimide, onun liderlik kalitesini bir kez daha ispatlamis oluyor.

Insanlarin sok olmasi bence yaratilan havadan dolayi olusmustur. Insanlara artik bu yönetimin miladi dolmustur inancini körükletmistir. Halen yenilgiyi kabul edemeyenler var ve olacaktir. Önümüzdeki günlerdeki gerekceleri simdiden tahmin edebiliriz sanirim. Gecmis secimlerde oldugu gibi, elektrikler kesildi, oylar manipüle edildi vs.

Basbakanin konusmasinda muhalefete söyledigi sözleri iyi düsünmeleri gerekiyor.

Neden Ak parti kazaniyor diye teoriler üretilecegine, neden biz kaybediyoruz diye arastirmalari lazim.

Böyle oldugunu nereden bildigimi merak edenlere, sadece Ankara secimlerinin oy sonuclarina bakmalari gerekiyor. Mansur Yavas mhp liyken, chp ye gecti, fakat mhp secmeninin halen 200 bin küsür oyu mansur yavasa gitmemistir, mhp teskilatinin neredeyse acik acik mansur yavasi destekleme kampanyalari olusturmalarina ragmen.

Ankara icin halen sonuclar kesinlesmis olmasa bile, Mansur yavas secimin en büyük balonu cikmistir, sahsi görüsüme göre.

Secimin en büyük sürprizi Türkiye komünist partisi olmustur

1|0
    0|0
  • Meyve veren ağaç taşlanır beyler.

1|7
    3|1
  • Durum su ki aslinda akp secmeni oy vermeyi bile beceremeyecek kadar zekaya sahip degiller.bu yuzden oylar onceden hazirlanip elektrikler kesilerek sandiklar 2 dk icinde degistirildi.oy pusulasina basbakani yuceltmek icin rabia isaret cizen killar biliyorum.daha komigi su ki, akp il baskanligina verdigi oyun fotosunu cekip para istemeye gidenler olmus.bu arada basbakanin balkon konusmasinda tesekkur ettigi suriyeliler icin artik luks bir yasam temennisi bekleniyor.belki boylelikle bizim universite polikliniginden uzan durup ozel hastanelerde tedavi ettirilirler.sahsen bana muayene olmaya gelen teyzeye randevu alman gerekiyor teyzecim deyip saglik bakanligi ozel izniyle muayene olmaya gelen suriyeliye bakmak cok koyuyor.size bir tavsiye herhangi bir saglik guvenceniz yoksa suriyeli taklidi yaparak istediginiz yerde tedavi olabilirsiniz.en komigide bu sanirim.neyse 3 yil sonra yurt disi bekler beni size simdiden gecmis olsun millet olarak

2|0
    0|5
  • chp onde olsaydı bunların hiçbirini sorgulayacakmıydınız

3|5
    3|0
    • Sorgulamazdım ama olan her şeyden sonra hala akp'nin seçimi kazanması sorgulanabilir bi' şey.

• bellı olan bıseydı arkadasım sadece akpnın oylarının dusecegınıze kendınızı kandırdınız okadar

• Elektirik kestiler , CHP mührü basılmıs oy pusulalarını yaktılar , sandık çaldılar :)

4|2
    0|2
  • Ben vermedim.

1|2
    0|3
  • Biz verdik biz gercek vatan severler !

1|8
    7|3
  • üç beş tencere tavayla devrim yapacagınızı sandılar. yedikleri biber gazıyla kaldılar. ölenlerde pisi pisine ölüp gitti toprakları bol olsun. ergenekoncuları ıcerı alırken kufrettıklerı yargı bakan cocuklarını ıcerı aldıgında yargının mukemmel oldugunu soylediler sonrasında adamlar tahlıye edildi.

bunların hiç birinin bir önemi yok aslında, asıl sebep akp lilere koyun, hırsız, g.t kılı, yalaka makarnacıi midyeyi kabuguyla yiyen gibi taktıgınız çoçukca lakaplar olmuştur. akp lıler bu soyledıklerıni ve onları hiç s.klerine takmadılar gayet medeni bir şekilde cevaplarını sandıkta verdiler. olayın özeti budur. hadi şimdi dağılın :)

1|1
    0|1
  • Sanırım TEDAS verdı. Elektrıklerı kestıler kı ıslerı kalmasın sonra gıttıler sandık ıslerı ıle ugrastılar cok vefakar bu ulkenın ınsanlrı

2|0
    0|1
  • Futbol kulüplerini katmasaydin keske

0|2
    0|0
  • akp ye oy verenlere sor neden veriyorsun sana şunu derler en çok tayyip erdoğanı çok seviyorum!

yani sırf tayyip için veriyorlar..eğer o olmasa akp milim oy alamaz sanırım

1|1
    0|2
  • 1|2
    0|2
  • sessizliğini koruyabilen insanlar verdi.

1|5
    3|0
  • Gıllar verdi :D

3|2
    0|7
  • ben verdim! vatanını milletini bayrağını sevenler verdi liderini sevenler verdi :)

THE END...

2|8
    10|3
  • bu saydıklarının dışında kalan sessiz çoğunluk büyük bir kesim oyunu verdi. internet ortamı basın yayın zaman zaman yanıltıcı gösteriyor. ordaki twitlerle siz iktidar olacağız sanıyorsunuz evet twitterda

facede taksimde iktidar olursunuz ama malesef bu ülkenin iktidarı olamazsınız ha bir de 23 nisanlarda bir günlüğüne koltuğa oturursunuz ne zamana kadar bu insanları hakaret etmeyi bırakıp projelerinizi anlatana kadar o zaman belki oylarını ve gönüllerini alırsınız. şu seçim sürecinde gördüğümüz hakaretin haddi hesabı yok :( ya benim siyasi görüşüm partim olamaz mı? illa senin gibi mi düşünmeliyim :(

0|0
    0|0
    • Hayır illa benim gibi düşünmenizi istemiyorum ben, sadece gözünüzü azıcık açmanızı istiyorum.

• Gündemi takip ediyorsanız delillerin farkında olmamanız garip

• gündemi takip ediyorum ama her kanaldan karşılaştırmalı takip ediyorum. ha her iki tarafta da asparagas var fakat şunu soruyorum. x e inanırsam kim kazanıyor y ye inanırsam kim kazanıyor. yani tavrım kimin işine geliyor? a şıkkı dış güçlerin işine geliyorsa orda yokum ha bize yarayacaksa sonuna kadar ordayım :) artı teknolojiyi hasbel kader kullanıyoruz orda da her türlü dalavere döner mi bence döner dünyadaki bazı merkezlerin hakları nasıl şapa oturttuğnu da görüyoruz bknz. Ukrayna. arada karşı

• görüntüler geliyor sandık başkanının boş oy pusulalarına evet oylarını basmasının ayrıca çalınan çuvalların .. şimdide Ankara çankayada olay çıkartıyorlar

2|0
    0|4
  • Fb nasıl oy vermedi? Ben ve arkadaşlarım fanatik fenerliyiz ve akp ye verdik

0|5
    5|1
  • Bu kadar oy farkı elektrik kesmeyle , oylarla oynamayla vs. olmaz Bu ancak koyun deyip hakir gördüğünüz bu milletin gerçek sahipleri ile olur . 12 seçimde de mi haksızlık yapıldı ?

1|3
    0|0
  • Gülen cemaati akpye oy vermeyecekte kime verecek? Ya bunu algılamak okadarmı zor türkiyenin yüzde 50si chpnin mhpnin ve diğerlerinin başındakilerine güvenemiyor inanmıyor

0|2
    3|2
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 14

• Galiba ben verdim. Kendimden bile şüphe eder oldum artık:/

3|4
    3|6
  • Yaptıkları haksızlıkları aslında kendileri de çok iyi biliyorlar ama pişkinler işte

Neyse Allah görüyor hak ettiklerini bulsunlar dert versin de derman bulamasınlar :)

4|0
    0|5
  • elektrikleri kesip oy pusulası üretip karşı oy pusulalarını yakanlara sormalı

iftira derler mınıklar

7|0
    2|5
  • Ben verdim

1|6
    4|0
  • valla hersey bekliyorum artık.. köyden ordan yurt dışından ınsanmı topladılar ne yaptılar. ben supelenıyorum. bu ısın pesını bırakmamak lazım. adam gıbı bırılerı alsın artık

3|0
    1|0
  • Hilelerin videoları çıktı. Bu insanlar boşuna mı kalkıp heyecanla oy vermeye gitti nasıl bir yerde yaşıyoruz ben anlamıyorum. oyum şu an sayıldı mı sayılmadı mı ondan bile emin değilim ne biçim bir ülke.

2|0
    0|0
  • bu oylari akpartiye hile verdi

3|1
    1|0
  • Burda vermem diyener verdi .D

1|2
    1|1
  • İnsanlar kararsiz ,bazilari cahil ve kesinlikle eminim ki hile var en son 1977 de secim sirasinda elektrik kesintisi oldu bir sürü oy pusulasi zarf ve mühür calindi 100 tane tutanak tutuldu bunlar sadece bildiklerimiz adamlar azimli sdfsdfsdf

1|0
    0|0
  • güzel uyuyoruz tüm mevzu bu...

3|0
    0|3
  • Havadan düştü...

Kuzenim basmış...

Kol bozuk...

0|0
    0|0
  • allah şaşırtmasın. ben kullandım valla

0|0
    0|0
  • Kusura bakmayin ama herkez bir chp havalarinda oy vermeye gelincede nedense akplesiyor, ks de chplilerin yarisi aslen akpli, hava olsun diye chp chp diye tutturuyorlar, böyle cok insan gördum.

0|0
    0|0
  • Hepsi verdi kardes burada millet salliyo internetten sonra anasi babasi neye oy verdiyse ona veriyo

Nerede okuma yazma orani , egitim seviyesi dusukse akp orada en yuksek oyu aliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...