Sevgilinizi nerde arıyorsunuz?

Sevebileceğiniz hayatınız paylaşacağınız kişiyi nerde arıyorsunuz ?

Aramayıp karşınıza çıkmasını mı bekliyorsunuz ?

0|0
12|16

En İyi Erkek Görüşü

• ben ne aricam, selam merhaba edersin, sanki dünya güzellik yarışmasından gelmiş, bi havalar bi kendini beğenmişlikler, bana göre hava hoş, takılırım keyfime göre, aradığım kişi gelip bulsun beni, hiç kendimi yoracak halim yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Normal hayatımı yaşıyorum, fırsatları değerlendiriyorum, insanlara hem şans veriyorum hem de bir yandan da kenara çekip gözlüyorum, ince eleyip sık dokuyorum, kendimi sorguluyorum, ne istediğimi ve neyin beni mutlu edeceğini düşünüyorum, hayatta varmak istediğim noktaya karar vermeye çalışıyorum, bu süreç içinde yaşanması gereken ne varsa yaşansın, depresif ya da subjektif bakmıyorum.

0|0
    0|0
  • çıkacaksın diye köşe başından

bekle bekle beklemekten usandım artık

çilemin gemisi gelmiş demirli

yükle yükle yüklemekten usandım artık

Zeki Müren ne güzel söyler, hayatımızın yarım saati bir ömre bedel

Belki de aramadığım için bulamıyorum. Onca insan arasından, uyumlu olacağını bulmak zaten zorken, ben kimseyi aramıyorum. Hayatımda sadece 3 kişi oldu. Ben nasıl bulabilirim ki aramadan? Peki arayalım da, aşk aramakla bulunmuyor ve belki anlaşabileceğim yegane kişi şu an umutsuz bir aşkta acı çekiyor :// Adalatini senin dünya!...

0|0
    0|0
  • meyve almak istediğinizde manava gidersiniz. çerez için kuruyemişçiye. Mobilya için mobilyacıya.

bir insanla tanışmak gibi bir ihtiyacınız varsa, böyle bir ihtiyacı nereden karşılayacaksınız ? :)

keşke bu işinde bir "yeri " olsa ! Ancak, insanların bulunduğu "her yer " sizin için bir potansiyel taşır.

1|0
    0|0
    • Aaaa izdivac programlari ney icin var ordada esini bulursun :P

• evet, çok kaliteli (!) bir program.

orada tanışanların evliliklerinin 1-2 ay sürdüğünü biliyor muydun ?

• valla sayın moderatörüm aramanın bir faydası olacağını sanmıyorum bu yüzden hiç bir şey yapmıyorum :)

saygılar.

0|0
    0|0
  • ada vapurunda

0|0
    0|0
  • Malesef aramakla bulunmuyor.Hiç beklemediğin bir anda karşına çıkıveriyor.İnsanı etkileyende bu oluyor galiba..

1|0
    0|0
  • dün akşam kızkardeşimle bu konuyu konuştuk kurtul artık safralarından yeniden başla yeni bir insanla yeter artık dedi sonra düşündük hayatım son 5 aydır ev iş,iş ev arasında geçiyor,dışarı çıkmıyorum kalabalıklarda kaçıyorum e nasıl olacak dedi,AŞK bir yolunu bulur,bulmuyorsada nasipde yokdur dedim,sen bu kafayla ooooo dedi bana,yani bilmiyorum bir arayışım yok ne kadar istiyorum onuda cevaplayamıyorum,yorgunum,yalnızlığın keyfini çıkarmak biraz dinlenmek istiyorum...

0|0
    0|0
  • Arayacak zamanım yok şu an, ileride olabilir belki.

0|0
    0|0
  • Şu an iin aramıyorum arasamda bulamam zaten :D

0|0
    0|0
  • aynen öyle yapıyoruz.

0|1
    0|0
  • Karşıma çıktı bile :)

1|0
    0|0
  • Burada arıyorum ama sanırım yanlış yerdeyim :)))

1|0
    0|0
  • Özel olarak bir arama içerisinde değilim.Zaten seveceğüim insanla tanışıp onu tanımam gerekir

0|0
    0|0
  • iki taraf için ortada buluşmak iyidir hırkacım

0|0
    0|0
  • hiiç belli olmuyor aramayla da zor bulunur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Artık aramıyorum. Bulursa kendi bulsun...

0|0
    0|0
  • Sadece bekliyorum.

0|0
    0|0
  • aramam sormam bir daha

arasın sorsunn bulsun buluştursun

0|0
    0|0
  • aramadım geldi buldu beni:)

0|0
    0|0
  • aramayıp karşıma çıkmasını bekledim...kısmet dedim beni buldu şimdide bunu taçlandırmak için zamanı bekliyorum...

0|0
    0|0
  • Aramıyorum, gelsin bulsun beni.

0|0
    0|0
  • aramaya gerek yok o bulur...

0|0
    0|0
    • tabi bayanlar için geçerli bu nasıl olsa o seçen sizsiniz o sizin ayağınıza gelicek..

• aramiyorum.

0|0
    0|0
  • sevgılı aramıyorum dertsız basıma dert açamam su sıralar

0|0
    0|0
  • Aramıyorum zaten yanıbaşımda

0|0
    0|0
  • tamamen kısmet tesadüf..aramakla oluyor..sürpriz olması güzel.

0|0
    0|0
  • Ağımı açtım, düşmesini bekliyorum sadece :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...