Bir kadına tokat atabilir misiniz? Kadına karşı şiddet hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bayanlara tokat atabilir misiniz? Ama lütfen gerçekçi olun! Bir bayana el kaldırır mısınız? Veya nasıl bir durum karşısında el kaldırırsınız?

Ben erkeğin kadına vurmasını acizlik sayıyorum ya siz?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Şu ana kadar o kadar hiddetlenmemi gerektirecek bir durum olmadığı için böyle bir şeyi düşünmedim. Ama madem kadın ve erkek eşit, ayrıca kadınlar bir erkeğe tokat atabileceğini düşünebiliyor, bir kadın bana tokat atmaya yeltenirse eğer o tokadı atamadan haddini bildiririm sanırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Atmam! Atamadım da zaten ki çok zor sinirlenirim.

Her neyse bundan 1 sene önce kız kardeşime o kadar çok sinirlenmiştim -kendiside biliyor ve kabul ediyor hatasını- tam elim havaya giderken o anda yumruğumu sıkıp duvara güzel bi kapatmıştım. Evvela bileğimde çatladı ve 1 hafta yarım alçıyla gezmiştim :)))

Canım sonra "Vurmaktan beter ettin diye!" nasıl üzüldüydü halime..

1|0
    0|0
  • Ben herhangi bir kadına tokat atmam yada fiziksel şiddet uygulamam. Uygulayanı da esefle kınıyorum. Kadına saygı diye birşey var,ben sayarım, kadın ne yaparsa ne ederse etsin vurmam. Kadına vuran erkek de, aciz ve adidir, kendi fiziksel gücünün kendine bir ayrıcalık sağladığını düşünür. Bu kişilğindeki ezikliği bedenen kapatma çabası. Babam da olsa nefret ederim, ki yapmıştır nefret ederim.

1|0
    0|0
  • dediklerine katılıyrum bunu ancak aciz insanlar yapar...ben olsam fiziksel müdahlede bulunmak yerine bir sorun varsa konuşrak halletmeye çalışırım...

1|0
    0|0
  • Bir kadına daha önce el kaldırmadım. Bu kadar büyük bir tepki yaşatıcak kadınlar da olmadı hayatımda. Bir kadının bir erkeğe vurabilmesi için oluşabilecek sebepler sonucu bende vururum ancak..

0|0
    0|0
  • Bu yaşıma dek atmadım, bundan sonrada atmam herhalde. Yeter ki kadın erkeği çileden çıkarmasın.

0|0
    0|0
    • evet bazen kadında haksız olabiliyor

• Kadın haksız olsun buna da razıyım, yine de el kaldırmam, hayatta hiç bir sorun için insan kalbinı kırmaya değmez. Sadece istediğim bayanların çenesine hakim olması, laf sokuşturmaması. Bazen gerçekten dilleriyle erkekleri çileden çıkarıyorlar.

• çok doğru sonuçta birazda kadında bitiyor herşey çevremden gördüğüm kadarıyla.

• Elim fazlasıyla ağır olduğu için kız arkadaşımı Jack Daniel's şişesiyle dövüyorum

1|2
    0|0
  • El kaldırmayı o kadar çok istiyorum ki aslında...

Bir kere kaldırdım baktım gözlerini Şırek'teki kedi gibi belertti. Vuramadım.

Ötekinde de mazo fetishti kendi istedi yok vermicem dedi ben de telaşla ne istiyosa yaptım hacı...

0|0
    0|0
    • ne bu böyle ya olmadı kadının üstünde smackdown yapın..

• bir erkek kadına tokat atar , erkek suçludur , kadın erkeğe atar, yine erkek suçludur , yok kardes doğustan şanssızız biz.

0|0
    0|0
  • katılıyorum sana ...

0|0
    0|0
  • ihaneti erkek yapsa sonu mermiye kadar giderken kadına bir tokat aynı sonuçta neden acizlik?

0|0
    0|0
    • dur şunu soru olarak sorim güzel geldi:) burdan bakınca:)

• atmam ama laf tokadını pis çakarım yani

0|0
    0|0
  • kadına tokat atamam karşılık vermez daha çok sinirlenirim :))))))

0|0
    0|0
  • atamam

0|0
    0|0
  • Hayatımda bir kez tokat attım ki o kişide hayatımda tek aşık olduğum kişiydi.O tokatı ona mı attım kendimemi attım hala çözebilmiş değilim.Çünkü vurduğumda, bir tokatta sanki kendime atmışcasına canım yanmıştı.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben atarım sinir tellerime ani bi darbe yaparsa :)))

ama erkeğe atamam heralde ya karşılık verirse diye korkarım :))

0|0
    0|0
  • Eğer bir erkek olsam ve haklı dahi olsam bir kadına asla tokat atmazdım. Fakat bir bayanım ve karşımdaki erkek eğer hak ederse bir tane Osmanlı tokadı yapıştırırım yüzüne..

0|2
    0|0
  • hiç kimseye şiddet uygulanmamalı

0|1
    0|0
  • sevgılımden tokat yedım 1 kere ve 2 gun dısarı cıkamadım!

0|0
    0|0
Yükleniyor...