Kızlar kışın bacağınızı alıyormusnz?????

evet kızlar sorum şu kışın bacağımı hiç almıyorm deniz kenarın şirin bir ilçede otyorm kısa sortları giymeyi bıraktığm yani kış geldiği gibi bacğmı aldım Şu an erkek bacağından hiç farkı yok :D sizde benm gibimsnz yoksa alırmısnz merak ettim

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• Butun kizlar oyle burada sana igrencsin diyecekler cikacaktir da full yalan

Hele unide yurtta evde kim milletin yaninda bacak aliyor ki

Benim bir arkadasim nolur bacaklarini kisin alma kendimi pis hissedicem

Ikimizde almayalim anlasalim bile demisti(yolunu yapiyo)

1|0
    0|0
    • herzan herkzin alıyor olmsına ben inanm yazın tamamda evli değlse kısn herzan almsına ne gerk var sansen ben almıyorm

• Yani insanin basina kaza vs gelebilir tabi almak gerek de evli degilse gerek yok

Bu tur seyler bir de aliskanlik evlenince de almayan var

Ben her gun banyo yaparim ama bacak falan almiyorum

• aynen şimdiki kızlar öyle diyo ama eminim hepsinn bacğnda vardır yalana gerk yok bende senin gibi düşnyorm :)

Erkekler Ne Diyor 6

• fmgoıerjoıe kısın sıcakta tutar tabıkı bende merak ettım resım olsada gorseydık :) guzel bacakların vardır dımı normalde

0|0
    0|0
  • Almaya üşeniyorsun, "Almıyoruz" cevabı duyup, bende almayayım o zaman diye kendini teselli edecek bahane arıyorsun :)

0|0
    0|0
  • bütün cinsel isteğim bitti* :S

0|1
    0|0
    • :D iyiki sordum yaww valla çok güldüm siz beni güldrdnz allahda sizi ne var bunda normal bişe bitmesin yaa şimdi bityo yaz geldimi içine düşcksinz o iğrendiğinz şeye

• :D şaka bir yana gerçten alınması gerktiğinmi düşnyosun

• ekle özelden devam edelim :P

• sen insanların midesi'ni kaldırmak için mi geldin ?

0|0
    0|0
    • ben kızlar dedim sen nie buradasın arkdaş senin bacğın çok temz herlde alıyosn

• senden temiz eminim sadece sorulara bakarken gördüm cevapladım sormasaydın sende kızlar dedin diye sadece kızlar cevaplıycak diye bir durum yok

• kendini hiç bakımsız hissetmiyor musun öyle

0|0
    0|0
    • benm açımdan sorun yok evli olsam tabiki alırım ama şimdi ben bile banyodan banyo görüyorm çok acıyo boşuna nie alayım 2 gün geçmeden uzuyo

• dostum ben alınmaması tarftarı değlim sorumu şimdi bu elbete temz olması önemli ve güzel ama kışın gerek görmüyorm boşna çile kız olmdığn için anymazsın çok acıyo gerk yok yani şimdi ben her halmle mutluyum

• ne mutlu o zaman size

• Oha. Kıllı bacak hastasıyım. Oyyyy. Çok merak ettim. <3

0|0
    0|0
    • şaka yapıyosun delimsn neyi iyi böle senden farkm yoktur üşeniyorm almaya yoksa temiz çok güzel

• Ya merak ettim gerçekten.

• foto atsana bana :D

Kızlar Ne Diyor 12

• Saçmalamayın yahu..Düzenli olarak alırım tabiki. Kışlarıda kısa etek elbise giyerim zaten giymesemde insanın kendine olan saygısıdır bu.

0|1
    0|0
  • Bence sadece baskasi icin degilde kendin icin de bakimli olmalisin. Ben tuylerim varken kendimi bakimsiz ve cirkin hissettigimden duzenli olarak alirim

1|0
    0|0
  • kesin alırım takıntım var. kendimi kötü hissederim.

0|0
    0|0
  • Yazı kışı mı olur lan bunun sdfg

1|1
    0|0
    • :D kışın nie boşnuna alıym hem sıckta tuyo hemde bir ben görüyom ne gerk var demkki bende bir anormlik var bakana herkz alıyormus :(

• aynen bende öyle düşünyordum biyormsnnn şekerrr

• köseyim azıcık kıl verin

0|1
    1|0
  • Tabiki aliyorum

0|0
    0|0
  • yok ya alıyorum ben sende al bence rahat oluyor

0|0
    0|0
  • Haha komik bir soru olmuş evet canım alıyorum biri görse de görmese de bu kişisel bir temizlik :))

0|0
    0|0
  • Alıyorum tabii ki.

0|0
    0|0
  • Ben almadım bu sene.

0|0
    0|0
  • Bazen derslarden aksatsamda genelde alırım. Kol , bacak ve koltuk altı

0|0
    0|0
  • Düzenli alırım