Çılgın erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz

sıradanlıktan nefret eden çılgın bir erkek arabayı çok tehlikeli kullanan veya cluba gittiğinde genelde kavga çıkaran veya yazın kullandığı jetsikiyi insanları korkutmak için kullanan sırf adrenalin uğruna böyle rahatsızca şeyler yapan erkek hakkında ne düşünürsünüz sizce eğlencelimidir yoksa iticimidir ?

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• bence çok eğlenceli ben sıradanlıktan nefret ederim bu yüzden hala yalnızım kafama göre birini bulamdım ve bulamıcamda herhalde hayatımda hep heyecan olsun isterim ama erkekler genlde korkak oluyorlar batsın sıradanlar yaşasınnnnnnn eğlenceli erkekler diyorum:)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Değişir. Eğer ilgi çekmek için böyle davranıyorsa iticidir. Ama mesela hızı seviyordur, tehlikeli kullanır ona bir şey demem, bence de hız filan eğlencelidir :) Ama her cluba gittiğinde kavga çıkarması filan pek hoşuma gitmez, çok gerekmediği sürece kavga etmemesi daha iyi bence, sürekli dövüşmek istiyorsa boksa filan gitsin :) İnsanları korkutmanın da hoş bir şey olduğunu düşünmüyorum...

0|1
    0|1
  • itici dikkat çekmek için elinden her şeyi yapan rahatsız edici ve çok tehlikeli, her an ölebileceği bir hayatı var. gerçi herkes her an ölebilir tabii ama bu ihtimal o tip insanlarda daha fazla bence ve ayrıca mümkünse benden uzak olsunlar. ıyk. :p

0|0
    0|0
  • ben iletişim kuramam ..

0|0
    0|0
  • Çılgın

0|0
    0|0
  • Ben itici bulurum doğrusu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0