Erkekler niye zeki ve baskın kızlari tercih etmezler?

Erkeklerin kendilerinden başarılı, baskın ve zeki kizlari tercih etmemesinin sebebi nedir?

1|0
8|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Erkek aksine zeki ve baskın kızlardan daha çok etkilenir, hoşlanırlar ve daha kolay kapılırlar.

Zeki ve baskın kızların bir çoğu daha egoist, daha kibirli olmakla beraber, daha fazla kurnaz, daha sinsi olabiliyor.

Hayır kesinlikle böyledir demiyorum. Bu konularda ki yetenekleri ve adım atma potansiyeli daha fazla. Eğer isterlerse böyle birisi olabiliyorlar.

Erkekler bu konuda daha çekingen kalıyor.

Bir de ilk adımı atarken zorlanıyorlar, kimisi sadece arkadaş olarak kalabiliyor.

cut.

1|0
    0|0
  • Zeki insanı herkes sever. Ama kendinden zekisini kimse sevmez. Yani en azından öyle derler.

Erkek söz geçiremez ki ona... Yanında çocuk gibi kalır belki de ondan çekinir? Erkekliğin baskınlık olduğu öğretilmiş çünkü...

Yani en azından öyledir diye tahmin ediyorum.

Benden zeki kız görmedim de. Valla merak ediyorum nası birşey olaki diye. Olsa da baksak...

0|0
    0|0
  • Zeki ve dominant bir kız bulursam onu tanrıçam yaparım da bu nitelikteki kız yok ki zati:((

0|0
    0|0
  • Zeki kız?

0|0
    1|0
  • toplumumuzda erkekler daha üstün görüldüğü için onlar da altta kalmak istemiyorlar

ama ben tercih ederim :D

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey. Tam aksine zeki, baskın ve başarılı kızlr dha çok dikkat çeker. Fakat genel olarak bu profili uyan kızlar azınlıkta ülkemizde.

1|0
    0|0
  • yönetilmek kimsenin hoşuna gitmez hele ki bu toplumda evdeki son sözü kadın söylerse biraz rezil bir durum olur bizim için.

0|0
    1|0
  • kendine güvenmeyenler etmezler ben ederim ama dış güzellik daha önemli

1|0
    0|0
  • Çok başarılı kızları bende sevmem o ne öyle ilkokuldaki hiçbirşeyini paylaşmayan kopya vermeyen kızlar .. Noldu vermediğin pastel boyalarınla ressam oldun mu :)

0|0
    0|0
  • Bnde çok merak ediyorum hep salak sokak kızlarını tercih ediyolar hepsi sümüklü ama sen iyi birisine benziyon :)

0|0
    0|0
  • Ben öylesini ariyorum asil. Baskinlik abarti olmicak ama ne dedigimi idrak edebilecek ne istediğini istediğimi bilecek!

0|0
    1|0
  • herşeye karışıyorlar yahu :)

0|0
    0|0
  • İki canbaz bir ipte oynayamaz.

0|0
    0|0
  • Öyle bir şıkları olmadığı için.

0|0
    0|0
  • toplumsal birşey erkeklerin üzerinde oluşan bir baskı

0|0
    0|0
  • Ben tercih ederim :)

0|0
    0|0
  • bilmiyorum. ben böyle kızlardan hoşlanırım..

0|0
    0|0
  • Kim tercih etmiyormuş göster bakayım o akıllı kişileri :)

0|0
    0|0
  • erkek erkekliğini hissetmesi için eşinin kendinden üstün olmaması lazım

0|0
    1|0
  • benden başarılı bir kız yok çevremde

0|0
    0|1
  • genelleme yapmışsın ama benim için öyle değil. bence zeki bir kızla kahve içip sohbet etmek aptal bir kızla sevişmekten daha çok zevk verir.

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey. Ben bizim fakültedeki benden yaşça büyük ve başarılı kadından çok etkileniyorum.

0|0
    0|0
  • çünkü iplerin kendi ellerinde olmasını isterler sözlerinin dinlenilmesini isterler sırf bu düşünce ve psikoloji yüzünden ben kimleri kaybettim bir bilsen bak şimdi yine dertlendim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Çünkü zeki bir bayan, kendisinde daima konuşma hakkı olduğunu düşünür.

Erkek ise, bir adım önde olmayı ister. Genelde kendi düşüncelerinin uygulanmasını ister. Eğerki tam tersi olursa erkek kendisini ezilmiş olarak hisseder.

O yüzden genelde zeki ve başarılı bir kadın tercih etmezler.

0|0
    0|0
  • Aptal erkekler aptal kızları ister zeki erkeler zeki kızları ister

0|0
    0|0
  • tercih ederler aslında boyle bir ayrım yapan gormedim.ama cogu zaman bundan rahatsızlık duyarlar. ego bu.kendilerinden ustun olmalarını ıstemezler yanındakinin. guclu olmasın o kız, erkek gucludur ya, ataerkil bir toplumuz ya... o kafada cogu erkek...

0|0
    0|0
  • Baş etmesi zordur da ondan.

0|0
    0|0
  • davul dengi dengine çalarmış

0|0
    0|0
  • Çünkü zeki kız her şeyi sorgular açıklarını bulur. Zeki kizlar oynatilamaz.

0|0
    0|1
  • egolari yüzünden...ondan daha zeki ve basarili olan bir kiz onlarin egolarini zedeler...onlar icin böyle bir kiz bir kazanc mutlulik değildir rakipdir kaybetmiye sevmiyorlar

1|0
    0|0
  • çünkü otoriter olmak isterler.. erkek doğası gereği daha güçlüdür bence o yüzden.

şahsen ben de oldukça duygusal olmama rağmen romantik falan değil de sert erkeklerden hoşlanıyorum.

sanırım eksiklerimizi gidermek için karşı tarafa ihtiyaç duyuyoruz en azından ben böyle düşünüyorum :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...