BİR ŞEYLER SÖYLEYİN ANLAYAMIYORUM

Arkadaşlar okuldan hoşlandığım bir çocuk var çocukla sene boyunca bakıştık ama hoşlandığımı arkadaşların dalgaları yoluyla öğrendi zaten biliyordu hani kasıtlı söylenmese de anlamıştı gerçekten aşırı çok bakışıyorduk bu donem bakışmamaya başladık fazla.Geçenlerde bir arkadaşa beni sinir ettiği için*git diye bağırdım hoşlandığın çocukta vardı ama o yürüyordu başka arkadaşının yanına gidiyordu neyse işte o günün ilerleyen saatlerinde bu çocuk en yakın kız arkadaşıma "...bana mı*git dedi?" diye sormuş arkadaşım hayır hayır demiş sonra biraz böyle dalmış falan gözleri, başka bir arkadaş gelmiş ona da aynı şeyi sormuş bana mı*git dedi diye...Bu çocuk beni önemsiyor mu sizce ya da hoşlanıyor mu? O kadar bakıssakta hoşlandığını anlıyorum ama ne bileyim başkalarıyla çıkıyor zaten çevresi geniş benimde geniş ama garip yani anlayamıyorum konuşmadık hiç

Güncellemeler:
Sktr git diye bağırmıştım bu arada çocukla tivitırdan takiplesiyoruz falan az çok birşey hissettiğine eminim ama sizce durum ne

1|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• acıyorum sizlere yaaa... biz erkekler en azından kızdan hoşlandığımızda bir şekilde gider konuşuruz. Ama sizler bunu yapamıyorsunuz, gelip konuşması için 40 takla atıyorsunuz...

Bir erkek birinden hoşlanıyorsa, çok utangaç değilse veya kızdan tepki almayacağını biliyorsa, gider konuşur. Bakıyor ama buna rağmen konuşmak için bir atak yapmıyorsa, malesef sana karşı bir şey hissetmiyordur...

0|0
    0|0
    • Laf falan çıkmasın diye konuşmuyorum yoksa konuşurum ayrıca benden büyük yani

• Ara eğer samimi değilse, bir kızın bir erkeğin yanında küfürlü konuşması kadar abes bir şey yok. direk ofsayt olmuşsun. Erkekler genelde kendine şirin , hoş, ağırbaşlı kızları severler. Agresif, ağzı bozuk (mahalle karıları gibi) kızlar çok itici gelir mesela bana. Hoşlansam soğurum yaniii

Erkekler Ne Diyor 2

• başkalarıyla çıkıyor ve sana bakıyor başkasınada bakıyordur merak etme senle çıksa yine bakışmaya devam edicektir seçimini sen yap

0|0
    0|0
    • Evet ya haklısın :/

• sen gözlerini senden başka kimseye kaymicak birini bulmalısın belki biraz zor ama imkansız diye bişey yoktur mutluluğun için uğraşmalısın

• Boyle dusuncegine git konuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• En doğrusu gerçeği öğrenmen konuş ya da agzini ara konusamiyorum diyorsan ortak arkadasin onun agzini arasın bir şekilde öğren bence hislerini.daha çok vakit kaybetmeden

0|0
    0|0
    • Çok haklısın çok teşekkürler

Yükleniyor...