Evli bir erkeğin her fırsatta kahveye okeye gitmesi normalmi?

boş bir zamanı olsa önce arkadaşlarını seçmesi,eşi güzel bakımlı olduğu halde onu sevdiği halde bu kadarı adilik değilmi..bütün erkekler böyle bence,gitmeyenlerde kendini dışarı atmak için bahane arıyo.neden böylesiniz...

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Bir insan karaktersizse ve rezilce bir şeyi yapmak istiyorsa onun önüne geçemezsiniz zaten.

Yok güzelim, yok bakımlıyım, yok iyi bir anneyim.. Bunlar maalesef ki öyle bir erkek için yetmiyor.

Yani bir erkek gitmek istedikten sonra gider. Karım güzel değil, karım beceriksiz, karım benimle ilgilenmiyor sözleri tam anlamıyla bahanedir bana göre.

Sizin eşinizde bu durumu alışkanlık haline getirmiş olabilir. Yani arkadaşlarıyla vakit geçirmekten daha çok keyif alıyor olabilir. Dediğim gibi bunun güzellikle alakasının olduğunu sanmıyorum.

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 10

• ben asla kahveye okeye gitmem...orada geçireceğim vakti ailemle ve çocuklarımla geçirmem daha doğru olur.sigara içmem ve duman altı olmakda istemem.okey oynayacaksam aile dostalarımı evime davet eder eşim ve dostlarımla oynarım.demem şuki her erkek aynı değil hanımefendi.genelleme yapmayın lütfen..

1|0
    0|0
    • eğer dürüstsen helal olsun

• neden dürüst olmayayımki.kahve hayatından nefret ediyorum ben.bekarken gençken 2 yıl babamın kahvesini işletmiştim.kül tabaklarından iğreniyordum ozamanlar yasak yktu içerde sigara içiliyordu.iyi bir eşiniz varsa helede çocuk hiçbir erkek dışarı çıkmaz.bırakın kahveyi arkadasalarıyla bile buluşmaz.

• İyi gün dostun çoktur Sen açken onlar toktur,

Keyfi olunca ağa Olmayınca çocuktur

Borç isterler verirsin Sen istersin hiç yoktur

İnsaoğlu ne tuhaf Hem muhalif hem muaf.

1|0
    0|0
  • ben öyle değilim. doğru kişiyi seçmemişsin malesef :(

1|0
    0|0
  • ya başının etini yiyosundur ya da o kadar çocuğa bakamayacağı içindir

0|0
    1|0
  • Sen dua et kajveye gidiyordur

0|0
    1|0
  • Beni de kahveci tayfası yaptın ya, kuyruğuna fena başılmış olacak ki, çığlıkların kulağıma kadar geldi.

1|0
    0|0
  • ayrıl gitsin

0|0
    1|0
  • Normal değilmi.. çocuk olunca siz konuyorsunuz zaten :)

0|0
    0|0
  • Hayatımda kahveye girmedim genellemeni yerim konu kardeşim kocan değil mi sıkıntıyı biz mi çözeceğiz bize anlattığın gibi konuştun mu kocanla bize gelip burada yok erkekler şöyle böyle deme iletişim kurun şu eşleriniz ile

0|0
    0|0
    • kolaydı..insanla insan iletişim kurar die düşünerek bikaç insana sormaktı amacım

• ben senin aile huzuruna zarar gelmemesi için eşinle konuş diyorum buralarda kendi söküğünü dikemeyen kişiler var uzmanlara danış

• sen evde cok sıkıyorsunkı sanırım adsam kendını dısarı atmak ıstıyor ya da kaçamak yapıyor

0|0
    0|0
    • yaa ne diyim sana,ve senib gibi düşünenlere..size sadık değil boynuzlayan kaadın lazım heralde..iyilik yaramıyor..yedirmek içirmek onun için güzelleşmek suçmu oldu ..

Kızlar Ne Diyor 2

• çok gıcıklar ya haklısın

1|0
    0|0
  • Tabiki değil.Her fırsatta evden kaçıyorsa bence düşündüğün kadar güzel bakımlı değilsin ya da başka bir sorun var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...