Cemaatin niye hala parti kurmadığını anlmadınız mı ?

Cemaatin niye hala parti kurmadığını anlamadınız mı ?bu ülkeye chp ve mhp nin bir şey katamayacağını anlamışsınızdır umarım.

yawww warya bu millette hiç akıl yok güya akp oyunu yüksek göstertip sandık başındaki diğer partilileri gönderecekmiş hile yapacakmışş...bunu söyleyen hiç mi aklın çalışmıyor sandık başındaki adam seçimi tv denmi takip ediyor duruduğu sandığın başında sayıma devam ediyor...

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• O hiç parti kurarmı kendini hoca diye tanıtıp elleri kolları nı her yere uzatacak böyle daha çok işine geliyor o üfürükçü hocanın :)

THE END...

0|1
    0|1
  • chp ye vericektim solcu değilim akp gitsin diye ama OSMANLI ya o hakaretleri görünce vermekten vazgeçtim oyumu boş atıcaktım akpye yarıyor diyorlar bunada inanmadım ama chp ye oy vermekten vazgeçince 8 kişiyide etkiledim ve saadet partisine attık oyları chp çok cahil.kesinlikle.

0|0
    0|0
  • MHP Yi harcadalırya ona üzülüyorum..

0|0
    0|0
  • Bunlarda zerre kadar akil yok hatta beyin bile yok saman dol kafalari nabican NATO kafa iste

0|0
    0|0
  • yas kucuk fıkır buyuk tam bır baskan edası var bunda senı secımlerde goremedık baskanım

0|0
    0|0
  • Durmak yok yola devam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cemaat parti kursa kim oy verecek allasen :D

güya akp nin oyunun %20 si cemaatindi gördük yüzdeyi de cemaati de

0|0
    0|0
Yükleniyor...