İnadına chp mhp diyenler kaç kişiyiz sizce?

Aslında bu bir başarı.. MHP ile chp nin oylarını toplasan zaten akpyi geçer. istanbulda ve Ankara da ise o kadar yaklaşmışlar.. izmir zaten chp manisa da MHP.. kaybenlere bakıyorum.. KAFA KAFAYA gittikleri için kaybetmiş olabilirler.. O yüzden kaybetmek yok gözümde.. Mücadeleye devam...Bayada gerilemişler aslında.. İyi bir muhalefetle devrilebilir. Yavaş yavaş..

0|0
16|34

En İyi Kız Görüşü

• Bugünki seçimlerin özetini Ömer Hayyam amcamız yapmış :

Celladına aşık olmuşsa bir millet,

Ister ezan ister çan dinlet.

Itiraz etmiyorsa sürü gibi illet,

Müstehaktır ona her türlü zillet.

15|17
    6|7

Erkekler Ne Diyor 34

• senin beynin ancak bu kadar işler işte siyasetten anlamıyorsun bari çıkıp burada konuşma.chpyle mhp birleşse yine akpartinin oyunu yakalayamıyor .matematiğinde zayıf sanırsam..akparti %47,4,chp %27,6,mhp%13,9 şimdi bir topla çıkar bakıyım yetiyormu oylarınız.ki mhp cehapeliler gibi dönek değiller onlar asla birleşmez.solcularla ne işi olur sağcı partinin..

4|4
    4|2
    • gerımısın hangı sehır ıcın:) sen doğudan bı sehır verıp onu mu topladın ne yaptın:D hem sanane ıster knusum ıster konuşmam sıze mı sorucam ben? ne o dokundumu bırden

• sen once gurcuyum dıyen başbakana bak.. once aynayı kendımıze tuttalım.. bu başka oldukça sız daha cookkk ıc savaşlar gorursunuz. .. Ne zaferı kılpayı kurtardığınız .. afadersınız g.t korkusu salmış gıbı youtube kapattırmak twıtter ı engellemek gıbı marıfetlerınız varken:) odunuz patladı be.. chp alsaydı ankarayı herhalde kalp krızı gecırecektınız.. eyvah tuh yıyemeyecez paraları dıye. herhalde daha ıskembenız dolmadı. bıraz daha yesın haramzedeler

• -nedir bu youtube açmıyor benim:)))

-Akp ye oy verirsen açılmaz tabi :)

-:)))))) yok yaaa ondan değil

Hiç yorma kuzum kendini (soruyu soran ) bunların hepsi aynı karakterden gelme :) fazla yorum yapmayacağım kabakkk gibi ortada :)))

link

• oyumu CHP ye verdim ve vicdanım okadar rahat ki anlatamam :))) bukadar oy çalmalarla bile hala kafa kafaya yarış var büyükşehirlerde. bu zaten milattı birgünde akp devrilecek diye de düşünmedim zamanla devrilecekti ve devrileceğinin sinyallerini de verdi. olumsuz düşünmeye gerek yok akp ye oy veren ölü kokuşmuş bedenleri de görmezden gelmek en güzeli. istanbul'un bir haritasını alın elinize AKP nin yoğun oy aldığı ilçelere bakın. Bağcılar, bayrampaşa, esenler gibi istanbulun en yoksul en kültürsüz eğitimsiz hırsız ve kokuşmuş semtleri onlar düşünsünsünler. birde belediyecilik bizim işimiz der akp liler bu saydığım ilçelerde belediye hizmeti sıfır. sadece yandaşlara verilen halktan çalınan yüksek miktarda paralar var. hacı hocalar bankalara balya balya para yatırır bu semtlerde.

5|2
    2|2
    • helal olsun sana.. böyle bılınclı ınsanları görmek ıstıyorum.. teşekkürler ılgınden dolayı.. mantıklı dusuncelerınden dolayı

• allah yaşatmasın ama bu insanları bu hırsız vatan hainlerini gördükçe korkuyorum ister istemez. sevindiren tek şey akpkk ya karşı ittifakın oluşması

• evt.. yazık valla.. bu gunlerı de mı gorucektık..? BI günde akp lı vatandaş demiyor ıyı ben verıyorumda .. Bana ne yaptı sımdıye kadar? ne kadar ılerledık su zamana kadar.

• Dün de dedim, bugün de diyorum.

Bu kadar çatışma kimseye bir şey kazandırmıyor, kazandırmaz da. İş uyarmaktan çok baskıya dönüştü.

İnatlaşma da baskın.

cut.

3|1
    1|1
    • aynen .. baskı ve ınatlasmaya donuştu. bu yapanda ulkeyı kaoso sürüklemek ısteyende başbakandır.. bılerek yapıyorkı halk sokaklara dokulsun.. ve planıda ıslıyor.

• Orası öyle de, bunu herkes biliyor da.

Ben mhp ve chp tarafından da yoğun baskı geldiği kanısındayım. Ama bu baskı olumlu bir sonuç asla doğurmuyor çok göz ardı ediliyor bu.

• evt kesınlıkle

• Yazık şu ülkenin haline.. Etraf kıldan geçilmiyor.

9|2
    4|2
  • Evet.. Sonuna kadar CHP'liyim ve bununla gurur duyuyorum... Pes etmek yılmak yok...

7|2
    2|2
    • helal olsun

• sonuç ne olursa olsun inananlar ve CUMHURİYET'in HALKI kazanacak yürekli arkadaşım... Seni de ayrıca kutluyorum bu görüşünden dolayı...

• Direnmeye devam hala çare sarigul diyorum

4|0
    0|1
  • ben hepsine baktım ya farkla akp almış ya da az bir farkla kaptırmış bizim artık çıkıp güzel tecavüz ettiler dememiz lazım kabullenmeliyiz artık

3|4
    0|2
    • farkla deıl ya.. bazı ıllerde oyle.. akp ve chp pespese gıdıyordu anklara ve ıstanbulda.. fena deıldı.

• #Ulan akp si chp si mhp si birlik olup ülkemiz için çalışalım diyeceğine sadece saçmalıktan başka birşey yapmıyolar illa tek başlarına iktidar olacaklar birtek kişi ülkeyi yönetecek diğerleri muhalefet olacak yazık ya abd de obamanın karşısına çıkan adam obama başkan olunca obama tarafından dış işlkeri bakanlığına atansın işte bizim ülkede paranın vatan sevgisinin önünde olduğunun kanıtı

2|3
    1|0
    • bırlık olup calısalımda? akp ıle gorusler zır ne olucak? adamlar okuyan gelısen turkıye ıstemıyorlar.. eGITIMDEN haberın var mısenın=? sonrada ıste efendım bırleselım? hanı nerde?

• #Bütün suç akp de zaten chp de mhp de suç yok

• Akp %50 civarı oy kazanıyor. İlerleyen yıllarda bu daha da artacaktır. Mhp ve chp birleşse yine akp'yi geçemez. Anadolu ve Karadeniz bölgesi Akp'nin. chp'nin kalelerini tek tek indiriyoruz artık. İzmirlilerde çamurlu yollarda köstebek çukurlarında lastik patlatmaya devam etsin.

2|3
    6|2
  • İnadına AKP

4|7
    6|1
  • Yerel seçimlerde CHP'nin adaylarını desteklerim, lakin "Nasılsa alırız" anlayışıyla İzmir'e özen göstermeyip icraatçı bir aday yerine Aziz Kocaoğlu'nu tekrar aday göstermesi ve bu adamın kazanması hiç içime sinmedi. Yılmaz Büyükerşen gibi CHP'li başkanlar gerek bu geri kalmış şehre.

2|1
    0|0
  • Açık konuşmak gerekirse CHP ve MHP nin birleşiceği falan yok bu bir gerçek.

2|1
    2|1
  • Her secim aynı hazımsızlık. Seçimde %50'yi görücez diyen ezikler susturuldu. Ayrıca chp mhp bu partiler o kadar canları yanıyor ki sosyal medya da isyan ediyorlar. Biz ise susarız secim günü konuşuruz. Chp Mhp birleşsin gelsin :D

3|4
    5|1
    • valla bu adamların secıme guvenmıyorum daha önceden de soyledım. çalan adam herturlu oyda calar mağdur edebıyatıda yapar. ben onlara güvenmem. tabıkı herkes benım kadar gerceklerı görecek deıl ya

• Gördük kimin hırsız kimin makarnacı olduğunu.

• Allah yardımcınız olsun gençler :D

Erdoğanı yıkabilmek için, İki partinin birleşmesine bağladınız umudu artık :D

durumunuz vahim :D

0|2
    4|1
    • once bu secım secsıs sıstemı yıkılsında gerçek oylarınız cıkıversın bı

• eziklğinizin bile bir bahanesi var * :D

• ee yalanmı? Turkce konuştuğum halde turkce konuş dıyen bırıne daha fazla bısey söylemem mantıksız.. akp partılı secmenlerı goruyoruz. adam ıyı kafaya almış sızı. valla bende bulsam bu kadar koyun ıyı guderdım.

• hileli ve engellemeli oyları düşsünler ondan sonra hesaplasınlar ak koyunlar

3|0
    0|1
  • Sen oyunu inadına veriyorsan ...

3|1
    2|1
    • yok ınadına deıl; ınanarak ısteyerek verıorum

• elbette.ama cevre cok buyuk etken.

• Malesef. Herkes okuyup incelemiyor,bakınca görmüyor.

• sana edirneden sesleniyorum chp nin küçük kalesinden inadına CHP..! Neyse sana şöyle söyliyim.o diğerine oy verenler(ismi lazım değil) neye kime oy verdiğinin farkında bile değiller.vede üstüne basarak söylüyorum eğitimsizlik çok çok kötü bişey.ah keşke chp-mhp birleşse belki devirebilirler ama onlarında arasında format farkı vede kan uyuşmazlığı var biraz malesef..!

1|0
    1|1
  • Acaba gotune agda yaptirsa yuzde kac kil kalir ?

3|1
    2|3
  • 12 senedir indiremediniz bir 13 sene daha indiremezsiniz istediginiz kadar birlesin

2|3
    8|4
  • Parti fanatizmine hayır!

Erdoğan rejimine son derece karşı biri olarak söylüyorum ki, ülkenin diktatörlüğe dönüşmesinin temelinde "İnadına x, inadına y" düşüncesi; kısacası parti fanatizmi yatmaktadır.

2|0
    0|2
  • inadına chp mhp diyen 1 milyon kişi bulabilirim :D

2|1
    0|1
  • sonuna kadar CUMHURİYET HALK PARTİSİ!

6|0
    4|6
  • pffff şeker şey seni sen kafanı bu işlere pek yorma zaten kafa kafa gittikleri halde böyleler

2|1
    1|1
  • ver ver ver

1|0
    0|2
  • inadına niye diyeyim keçi değilim .ama düşününce kötünün iyisi olarak chp diyorum

2|0
    1|2
  • Helal örtmen hanım :)

2|0
    1|2
  • CCCCCCCHHHHHHHHHHHHHHHHHpPPPPPPPPPPPPPPPP

3|1
    2|5
  • +1 seninleyik:)))

1|1
    2|2
  • eger akp nin lambayı söndürecegimizi bilsem bir partide birleşmeye razıyım

1|0
    1|2
  • Chp mhp oylarını topla ... bak nah geçti dimi :D

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 15

• En azından içimiz rahat. Chp ye oyum helal olsun.

4|1
    2|4
    • en azından.. :)

• prophet kusura bakma.. bu tarz propogandalara gelmeyecek kadar akıllıyız.. bırde; dın düşmanı görmek ıstıyrosan hırsızlara bakman yeterlı asıl onlara verırlerse Allah hesaba cekıcek.. Bunuda unutma

• Bügün ben oyumu CHP'ye verdim, şahsen koyu bir CHP'liyim ancak MHP'nin kazanabileceği yerlerde de MHP'nin kazanmasını hep temenni ettim. Artık milletimizin elini vicdanına koyup kalbinin sesini dinlemesi gerekiyor. Artık insanımızın sağ ya da sol diye düşünmesi bile yanlış. Ben CHP'yi hiç sevmem, nefret ederim diyen sözde ülkücüleri de anlamıyorum... Bu saatten sonra biz ittifak kurup kenetlenemezsek bu iktidara ve bozuk düzene boyun eğmeye mahkum olmuşuz demektir... Bandırmamızda CHP seçildi ve mutluyum gerçekten... Seçimlerin herkese ve tüm ulusa hayırlı olmasını istiyorum ama hiç de adaletli bir seçim olmadı maalesef... Yine elektrik kesintileriyle, sahte oylarla, oy pusulasì kaçırmalarla işi götürecek bu akp... Daha ne diyeyim?

3|0
    1|2
    • Sahte oyları kullansaydık Çanakkale'yi alırdı Akp. Ayrıca Çanakkale'de zaten Chp seçiliyor hep. Yakında orayı da kaybedeceksiniz.

• Merak etme Çanakkale CHP'nin kalesi oraya kimse dokunamıyor ama 6 ilde ne hikmetse elektrik kesintileri başlamış... Bu sence neyin işaretidir acaba?

• Kim gelirse gelsin bu kadar istikrarlı duramaz, oyunu bu adama veren de merak etme cahillikten vermiyor. Verene de para verilmiyor. Bu millet neyin ne olduğunu biliyor, görüyor, yoksa hala daha yerini koruyamazdı adam o kadar karalamaya karşı hala dimdik ayakta duruyor. Batılılaşma merakınızı bir kenara bırakın da az geleneklerinize sahip çıkın. Türklük öyle ben kemalistim deyip ülkeye zarar vermekle olmuyor. Ben Türküm, gurur duyuyorum. Göt kılı falan da değilim. Bi kasa kirazın içinde çürükler de elbet vardır. Bi kaç çürük yüzünden herkesi onunla yargılayamazsınız. Bu ülkede demokrasi var. Bak söyleyebiliyorsunuz düşüncenizi. Akpye veren de chpye veren de mhpye veren de var. Çoğunluk neyse o kabul edilir. Sonuçta istediğiniz çıkmayınca ağlayıp zırlayıp etrafınıza saldırmanıza gerek yok. Veya diğerlerine hakarete hakkınız yok. Birleşin tabi, tek parti tek yürek, hadi bakalım.

0|1
    0|0
    • çoğunluk varsa azınlıkta var.. bır kafadan(rte) den ses cıkacaz bızde onu koyun gıbı kabul mu edıcez? başka derdın? adam egıtımı bıtırmıs, bızı ırana benzetme yolunda ne kadar gelısmıs bu memleket bellı deıl.. sen dıyorsun kı başarılı? neye gore başarılı? ağzı ıyı yaptığı ıcın mı yoksa gerkcenten turkıye bı yerlere geldıgı ıcınmı? ben ogretmenım ve egıtımı adına hıc bısey yapılmadı. yazık deılmı? hıc mı vıcdanınız sızlamıyor? dıger taraftan calma hat safada sız de dıyorsunuz kı ne musluman adam

• canım benim mutlu olan insan koyun mu oluyor? koyun diye, mutsuzken susana denir. Siz çok yanlış görmüşsünüz :) taktınız dilinize bir koyun big*tkılı. Batı kesim. Hani aydınlık kesim baya :) Koyun değil ya ondan vermiyorlar dimi güzel insan. Biliyor musun şu anki konuşma kimsenin fikrini değiştirmeyecek, o yüzden boşuna zaman öldürmeyelim. Ben kaçıyorum çok ağır bilgili geldin bana ben de çok cahilim o yüzden yani, yoksa işim olduğundan falan değil.

• ben cok zekıyım cok kulturluyum demedım. ama kulturlu ınsanda vermıyor. en azından bunu anlayın. Bende dağda yetıssem kucumsemıyorum. Uyanık bırı cıksa kanarım. yanı cemaatın nasıl kandırdığı gıbı bende kandırırım. ben ınsanların sadece cok ıyı nıyetlı olmadıklarını dusunuyorun. Herkes kendını dusunmesın. Bende sorun yok dıyıpde gerceklerı mılletının halını gelecegını dusundugumuzde zaten ıyı yarınlarda bızlerı bekliyor olucak.ıı günler sızlere. Ins durumumuz duzelır herseye ragmen

• Yolsuzluk neden oyları etkilesin ki fenerbahçe şike yaptı diye hiç kisme dedi mi ben feneri tutmiyacam artık hayır akp liler de fanatik takım tutar gibi oy veriyorlar erdoğan 2023 e kadar başbakan bu kadar net beğenmeyen varsa çeksin gitsin bu ülkeden.

1|2
    4|1
    • evt bı yerden haklısın. ama bu ulkeyı kaoso götürecek bunun farkındamısınız? bu adama dındar yok karısının bası kapalı dıye bır anlayış varken ülkede bu kadar sıg bakabılıryorken olaya sende haklısın fazla bısey beklememek laızm. bu ülkede ahlak problemı var. Nerede ahlaksız ama dındar görünen varsa akplı ve hepsıde ıse yaramaz. 2023 te ulke olarak kalabılecegıne ınanıyrosan ne ala.

• Kırıkkale'yi AKP'nin almasına, Ankara'yı Melih'in almasına, CHP ve MHP'nin birleşmesine karşı İstanbul'u AKP'nin almasına, o kadar üç kağıt dönerken hala milletin AKP'yi savunmasına aklım ermiyor.

4|2
    2|5
  • inadi falan gecin de ortada yolsuzluk var, savas icin kendi askerini vurma plani var ve cikip biz kazandik iste biz diye yirtiniyorlar neyi kazandiniz?

bakara makara iste.

2|1
    1|3
    • aynen helal olsun.. aynı fıkırdeyım.. of of ne olucak böyle halımız

• bu sefer ülkeyi indirirler mideye

4|2
    2|1
  • Aynen yavaş yavaş gidicekler

2|0
    1|1
  • Herzaman varım :)

Maddi durumum yok (!) diyerek bir kömüre bir makarnaya oy satıyorlar oysa biz bu ülketi her evden çarık çorap toplayarak kazandık !

2|1
    0|3
  • Hadi lan adamlari issiz birakip parayla satin aldi saf insanlari ve cikarci insanlari serefsiz. Bu bir kayiptir yine kaybimiz var bu ulke aci cekiyor. Basimizda birikimi olmayan konumunu haketmeyen bir adam bogurup duruyor egoist. Ne olursa olsun yikilmali. Tayyibe asik olan insanlari gorebiliyorum agizlarina sçan insana baglanmasinlar. Chp mhp toplansa akp yi gecer ama kimse bir bk yapamiyo. Fakat al birini vur otekini... daha cok isimiz var.

1|0
    2|2
  • Kusura bakmayın ama, fukara avuntusu bunlar.

Sonuç belli.

0|3
    5|0
    • olsun. sonuçta bunlar ölümlü adamlar.. deılmı? ben gerıledıgını düşünüyorum ..

• mhp ye oy verdim akp ile başa baş gidiyorlar ama 2.5 puanla akp önde bakalım ne olacak

2|1
    1|1
  • Aslında chp kazanıcakda karadeniz işi bozuyo hepsi vermiş akp'ye.

Allah razı olun hakkını yiyemem adamın güzel şeyler yaptı ama son olaylarda biraz hata yaptı kabul edp özür dileyecegine zıt gitti. Chp verdim oyumu.

0|0
    2|1
    • aynen.. valla hata yaptııgını kabul etmıyor.. ıyı yapmadı. bence hıc güzel bısey yapmadıda.. arada yol yaptıysa bılmem

• Genel secimlerde de oran bu sekilde mi olacak sizce

0|1
    2|0
  • Genele baktiginda mhp + chp yine akpye yetisemiyor. Oh hepinize kapak olsun.

1|7
    6|1
    • yetısıyor canm.. ıstanbulda bıle hepınızı afadersın g..t korkusu sarmış gıbı panıkledınız.. Melık gökçek olamaz falan dıye tvlere cıktı.. oyunmu yaptınız ne yaptınız bellı deıl? Eger böyle bırsey yaptıysanız Haram olsun.. cehennemde yerınnız bol olsun.. Cehennemde on rezarvsyon yapılıyor bılıyorsun. on kotugu kaptınız bol guneslı hayırlı olsun.

Yükleniyor...