Unutmanın anahtarı nefret olabilir mi ?

Geçirdiğiniz güzel günleri aklınıza getirmeyip kötü yanlarını düşünüp ondan nefret etmeye çalişmak düzeltirmi bu unutamama acısını tam nefret etmeye alıştırıyorum kendimi ve bir rüyama girip herşeyi mahvediyo telefon açıp sorucam ne yapmaya çalişiyosun diye ama saçma olur tabi :S

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• yok hacı o yaramıyor işe. Sonuçta yine onu düşünüyorsun. Bence onu hiç düşünemeye çalış ve onunla ilgili gözünün önünden her şeyi kaldır. Bu daha etkili. Zamanla hafifliyor.

0|0
    0|0
    • zamanla hafifliyo evet ilk başlarda 20 yaşında adam onu bidaha göremicek diye ağlardı şimdi ise alkole verdi kendini ama artık ağlamıyorum bu iyi haber (1 yıl geçti unutucak gibi durmuyrum)

• istememek mi öldürüyo beni unutamamak

• Sen kendini kandırmaya devam et. Her şey kafanda biter. Kolay değil biliyorum ama artık onunla ilgili bir şey düşünmemeye çalış. Kötü bir anı düşünmek bile sonuçta onu düşünmektir. Nört ol ona karşı.

Kızlar Ne Diyor 1

• nefret ettiğin birini asla unutamazsın. ona karsı bu kadar sağlam ve yogun br duygu beslerken unutman imkansız unutmak nötrlesmektir

0|0
    0|0
    • sevmeyip nefret edersem daha az acıtır belki

Erkekler Ne Diyor 1

• İşe yarıyor test edildi onaylandı

0|0
    0|0
    • yaramıyo be abisi ya da nefret etmeyi beceremiyorum 1 yıl geçti unutamazmı insan

• Olur abisi zamanla dert etme

• etmeyelim bakalım abi sağolasın

Yükleniyor...