Hiç bir partiden yana değilim sizlerde bir yana bırakında bakın

hiç bir partiden yana değilim sizlerde bir yana bırakında bakın arkadaşlar isteyen istediği partiyi tutar oy verir savunurda allahını severseniz seçim böyle mi olur? bu hale ne zaman geldik bizler?birbirimizi boğucaz resmen altı yaşındaki çocuklar gibi millet birbirini yiyor baştakilerden bahsediyorum?haber kanalları desek herkes ayrı telden çalıyor?yok kesintiler o diyor çalındı öbürü diyor bu çalındı.eskiler bilir anneleriniz babalarınız eskiden de muhalefet vardı siyaset vardıda bu kadar da b*ku çıkmamıştı?böle bir ortamda neyin zaferini neyin kaybetme üzüntüsünü tartışıyorsunuz ki neden olaylara objektif bakıpta asıl meseleyi görmüyoruz .bizler halkız sömürülende bizileriz kandıralanda her şeyin bedelini ödeyenler bizler değilmiyiz.ölenlerde bizim çocuklarımız değil mi?baştakiler dövüşürken ayaklar altında ezilenler bizler değil miyiz?böyle rezil bir seçim görmedim her parti için söylüyorum yazıklar olsun ülkem ne hale geldi?bir olay çıksa eskiden herkes bir yürek oluverdi asıl meselenin farkında olan var mı?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• halk sandığa gitti oyunu kulandı.açılan sandıklar akpartinin önde olduğunu gösteriyor.yenildiğini düşünen cehape hır çıkarıyor hile var diyor.lan madem hile vardıda senin sandık başındaki müşahiidin ne bo...ma orada durdu..hile mile yalanına karınlar doydu artık.her partinini temsilicisi var orada hile nasıl olsun...ülkeyi birbibrine düşürmeye çalışan kesime prim vermemek lazım .akparti veya baska parti kim kazandıysa saygı duymak lazım..takım tutar gibi parti tutulmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aynen emmi.

0|0
    0|0
  • herkes sahsı cıkarının pesınde bunlar kımın umurunda sanıyorsun kabul edın artık soyledıklerın guzel seyler olsada utopık seyler artık ımkansız oyuzden az sayıda ıyı guzel ınsanları dusun gerısı dusunmeye bıle degmez

0|0
    0|0
  • hoşgörülü olmak gerekir...

0|1
    0|0
  • Hak ile batıl mücadelesi kıyamete kadar sürecek.

0|0
    0|0
  • soruya 5 yıldız verin!

0|0
    0|0
  • Meselenin farkında olsalardı birbirlerine düşmanlık etmezlerdi.

0|0
    0|1
  • Çok doğru söylüyorsun.Açıkçası ben Türk ırkının asil olduğunu düşünüyorum gel gelelimki Türkünde türkten başka dostu olmamasına rağmen kendi aramızda bu tarz kavgalara girmemiz çok saçma

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunun tek sebebi çıkar sağlamaktır. Nefs öyle bir şey ki asla doymak bilmez.

Para insana her şeyi yaptırabiliyor eğerki sağlam bir iradeye sahip değilseniz.

Farkındaysanız hiç konuşmayan Gülen, nasılki dershaneleri kapanınca veya kendisine yapılan ters bir şey olunca ortalığı birbirine kattı. Çünkü işin ucunda para vardı.

Birçok insanın para yüzünden kardeşini bile gözü görmeyebiliyor. Yani çok paraya sahip olmak insanı çok fazla şaşırtır. Zannediyorlar ki diğerleri insanları sömürmeyecek, kim o kadar paranın içinde olursa olsun nefsine hakim olması çok zordur.

0|0
    0|0
  • Ülke bölünüyo kimse farkında değil.

0|2
    0|1
    • nereye bölünüyo ya ?

• aynen, ben avusturyadan geldim ve bir baktim ki buralarda isler ters olmus artik.

Bir hafta belki 2 hafta önce radyo dinlerken erdogani duydum ve ne söyle konusuyordu.

"ONLARIN elinde molotof, sopa BIZIMKILERIN ellerinde tablet bilgisayar ve kitab"

Peki ONLAR kim? BIZIMKILER kim? BURDA baslamis bile ayirim ve bu ayirim ile bölümde gelecektir... yolu acmis adam.

• Allah hepsinin belasını versin.

0|1
    0|0
  • Ewet cok hakisin kimsenin kimseye saygisi hosgorusu tahammülu kalmamis

0|2
    0|0
Yükleniyor...