Akp Hükümetının oylarını %30 kadar dusurenler neredeler suanda ?

Akp Hükümetının oylarını %30 kadar dusurenler neredeler suanda ?

Seçimlerden sonrakı çekememezlıgınızı oylar çalındı dıye mı bellı edeceksınız ? herzamankı gıbı merak edıyorum

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• aynen %30 a düşermi akıl var mantık var bunu iddia edenler gs nin şampiyonlar ligini alacağını da iddia ediyodu zaten

1|5
    5|1

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben Ankaramı küçük diktatörden kullandım iki yıl var hala büyük diktatöründe zamanı gelecek. Ankara gitti eğer İstanbul da giderse iki sene bile zamanı olmayacak. Hepinize cevap vereceğim Ankara zaferimi kutladıktan sonra .

3|2
    0|4
    • Ankara gıttımı komıksın kardesım.

• bu kadar oy çalma ile sahtekarlık ile nasıl olacak merak etmeye başladım baksana çankaya ve yenimahalle oylarının sisteme girmesini engeliyorlar

• 40.000 oy kaldı hiç bir şekilde hile hurda dönmezse Mansur Yavaş kazanacak. Bugün Çankaya bölgesinde Fenerbahçe formamla oyumu kullandım. Kime oy vereceğimi kimse bilmese bile en azından kime vermeyeceğim belli olsun diye. En az 50 kişiyle muhabbet ettim herkesin düşüncesi o kadar sabitti ki.15 senedir Ankaradayım Çankaya ankaranın kalesi %67 ile gidiyor bu oranla gittiği zaman zaten kazanacak daha bir çok sandık açılmadı.Pislikler dönmezse aldık Ankarayı.356 bin oy daha sayılmadı.

• %30 düşmesi bile fazla link bunu gördüktn sonra..

5|1
    2|4
    • Bu haber sahte. Bi tek bu dandik sitede yayınlanmış bu haber. Diğer hiç bir haber ajansında yok. Bi de haberde verilen plakayı emniyet müdürlüğünden sorgularsanız aracın tofaş-fiat bir araç olduğunu yani site bahsedilenden çok farklı bir araç olduğunu göreceksiniz. anlayacağın uydurma bir plaka ve uydurma bir haber

• i.hizliresim.com/wz829O.jpg bak ben sorguladım plaka'yı. bak ne çıktı. haberde kamyon dolusu diyor. halbu ki araba normal bir araba. kamyon falan değil ya da o resimde gösterilen araç değil. normal bir araç. git izmirde bu aracın sahibini bul da bir bak araca. uydurma bir plaka. sahte bir resim koymuşlar oraya. araçla hiç alakası olmayan bir resim. aracın plaka'dan sorgulanan bilgilerini yukarıda verdim. Bi de bu yanlı haber ajansından başka hiç bir haber ajansında bu haber yok. yalan olduğu açık

• Hala buradayiz.

Evet 700 tane kisi secim hile girisiyle tutuklu suanda. Her köse Evet mühürü basili cuval bulunuyor. Bunlarin resimlerini bulabilirsin, gündemi takip et biraz.

Ülkenin bugün her yerinde elektriklerin kesilmeside AKPlilere tuaf gelmiyor.

Her Kanalin % degisik göstermeside size tuaf gelmiyor daha ne yapalim ?

5|1
    1|4
  • fare deliklerine girdiler bulamazsın :)

THE END...

2|5
    6|2
  • akp genel seçimlere kadar parçalanacaktır, en kısa zamanda,

3|0
    0|2
  • bizim burada para dagıtılmış ben öyle duydum ki dagıttıgı belli degil ama ben aklımda bir parti var neyse

2|2
    1|2
  • Çekişmeli yerlerde elektrikler her seferinde oyüzden tam o gün o dakika kesiliyor sende haklısın ya

4|1
    1|4
    • sen once bı cumle kurmayı ogren sonra gel soruma

• Sizin gülünücek bir haliniz yok malesef gülemiyoruz işte acıyoruz acizsiniz çünkü dahada birşey demiyorum sana Allah akıl fikir versin

• Zevk almaya çalışıyorlar.

0|3
    2|0
  • Bizi eksilemekle mesguller :D yapabilecekleri tek sey bu

1|3
    6|2
  • 3|3
    0|6
Yükleniyor...