Galatasaray Manisaspor maçında Muslera'ya penaltı atışı kullandırılması nasıl bir davranış türü?

ben 25 yaşındayım ve bu hareketi bulunduğum yerde kahkahalarla takip edip bir taraflarını yırtarcasına rahatlayan galatasaraylı arkadaşlar gördüm . yaa kaleci penaltı atarda küme düşmüş bir takıma ligin son maçında mı atar ? çok üzüldüm izlerken . volkandan hep nefret ederdim galatasaraylıların onurunu inciten hareketler yaptığı için . ancak bu maçtan sonra birşey oldu ve bir anda sinirim geçti . bunu keşke muslera sezon ortasında falan yapsaydı . korkaklık değil mi bu arkadaşlar ? fatih terim engel olamazmıydı ? gslilerde yorum yazsın lütfen

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Küme düşmesi kesinleşmiş bir takıma karşı bunun yapılması rakibi aşağılamak gibi bir şey.

100. yılımızda taraftarlar bir penaltıyı Corboba'nın atmasını istemiş, Lucescu rakibe saygısızlık olur diye izin vermemişti.

0|1
    0|0
    • lucescu layıkıyla adamdı ama . haksızmıyım kardeşim , kişiliği oturmuş , doymuş bir adamdı . şimdi fatihten bekleyemezsin aynı duyarlılığı

• Dediklerinde haklısın. Bana göre bir kalecinin penaltı kullanması yanlış. olmamalı. Bir insanda spor ahlakı olmalı. Bir sporcu etik davranışlar sergilemeli.

• ben futbolcuyum :D aslında gs nin ve musleranın bugün ki davranışını tartışmak bile çok anlamsız kardeşim . ama memleket böyle olunca insan diyor ki , acaba benim gibi düşünen , bu olaya bu pencereden bakan var mı ? sen varmışsın , eyvallah kardeşim . iyi geceler , selametle kal

Kızlar Ne Diyor 2

• İyi ki de engel olmadı Fatih hoca..Geçen sene 'Cimbom kümeye' diye tezahürat yaparken iyidi. Musleranın attığı golle ligten düşmek onlara en iyi cevap oldu. Hiçte aşağılayıcı bir şey değil. Kaldı ki gol atmayan yabancı kalmasın diye izin verdi Fatih hoca. Biz istedik, o yaptı. Bu kadar basit...

1|0
    0|0
    • onlara en iyi cevap olduda , onlar dediğin kim ? manisa geçen sene bile siz o durumdayken 2 maçınıda kaybetti size . hemde sanki oynamak istemez gibi . arkadaş futbolda düşen takıma böyle davranılmaz ki . o takımın 11 pırıl pırıl oyuncusu var , bir stad dolusu taraftarı var , bir hocası , antrenörleri var . gururu , şerefi var . kaleciniz keşke bu penaltı davranışını büyük takımlara karşı bir yapsa

• Muslera forever

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• ayıp resmen dalga geçtiler. gün gelir devran döner falan.

0|1
    0|0
    • falana filana düşmemek , vırık cırık olmamak lazım dimi kardeş :D doğru söylemişsin gün gelir manisada 6alata6araya yapabilir bence aynısını

• Çok basit bir davranış.Haftalar önce küme düşen Ankaragücü'ne bile tüm takımların aynı ciddiyetle oynadığını düşünürsek bu hareket ne profesyonelliğe ne de insanlığa sığmaz.

Çıkar ama biryerlerden...

0|1
    0|0
    • terazi gibi yorum . helal kardeşim +1

• Gekas sakatlanmasaydı o Zenke adlı gereksiz insanı takımda tutmasalardı bir şansları olabilirdi; Uğur Boral'a da yazık oldu.Neyse tekrar çıkarlar bence.

• uğur boralı Fenerbahçe almalı :D gekas konusunda haklısın , futbolunu bende çok beğenirim ama ben zenkeyide tutuyorum kardeşim . beğendiğim topçudur . senin kafandaki 'futbolcu' yeterliliğine sahip değil ama anlaşılan :) saygı duyarım . mesela bana görede mehmet topuz bank asyada bile oynatılmamalı . evet Samsun çıkacak

• Sezon boyunca gol atmayan tek yabancı Muslera imiş.Bundan dolayı attırdılar o da eksik kalmadı.Ancak sezonun tamamında penaltıları hep Selçuk attı. Neden attırmadılar onu bilemeyeceğim.

1|0
    0|0
    • korku ve ukalalık . cevaba bakarmısın 'gol atamayan tek yabancı musleraydı' attıramazlar arkadaşım :) önce birşeyleri garanti etmeleri lazım . benim gsnin futboluna sözü yok . bu sene muhteşemler ama sence bir takımda yürek olsa böyle bir davranışa kalkışır mı ? bence saygısızlık ve dalga geçmektir bu

• çokta umrumdaydı penaltıcının kim olduğu :)

• iyide ben senin yorumunu destekler nitelikte konuşmuştum :D 'gol atamayan tek yabancı musleraydı' bu laf cimbomlulara ait değilmiydi ? bende bunu eleştirdim zaten :) ukalalık

• Nesine bu kadar takıldın ben anlamadım Manisaspordan Yiğit o kadar sert futbol oynadı mesela Semih'i sakatlayabilirdi .Madem düştün küme bu ne sinir ? Olay Manisaspor ile alakalı değil Fenerbahçe olsa gene atılacaktı o penaltı . Neden ? Çünkü:Oyuncular kendi aralarında anlaşmış Muslera'ya penaltı attıralım diye.Neresi saygısızlık güzel kardeşim Volkan yerdeki çakıyı alıyor ağzıyla açıyor hakeme attılar diyor . İki kaleciyi hem kalecilikte hemde insanlıkta kıyaslamak bile yanlış.Saygılarla

1|1
    0|0
    • niye kardeşim ? niye böyle düşündün ? mantıken karar vermişler muslera penaltı atsında , birde binlerce insanın . hatta tvde milyonlarca izleyen kişinin önünde gerçekleşen davranışı karşı taraf gözünden görmek gerekmez mi ? manisalı teknik direktör bu davranıştan iyi etkilenmişmidir sence ? ayrıca Fenerbahçeye böyle birşey yapamazlar bunuda bilmeni isterim , Beşiktaşada tabii , trabzonada . Yiğit konusunda ise %100.000 haklısın

• biliyorum bunu .) adamın ses tonu çok iğrenç ya . Fatih komedi :))

• :D içinden küfür etmişmidir sence fatih ? :D

• Muslera sanırım ilk 11 içinde değil de tribünden bir çocuk çağırıp penaltıyı ona kullandırdık. Muslera'da bu takımın bir parçasıysa penaltı kullanabilir. Kim nasıl anlamak istiyorsa anlasın birisine bir şey açıklamak zorunda değiliz. Biz bize yeteriz. Muslera o penaltıyı rekor kırmak için attı.

0|0
    0|0
  • Savaş meydanı mı la bu korkaklık olsun

1|0
    0|1
    • hiç şaşırtmadın şu yorumunla :D futbol sahaları 'saygı meydanıdır' . senin böyle bir kavramdan haberin var mı ? LA :D

• la bi sus artık tamam güzel artistlik yaptın aferin

• gecenin şu saatinde 3.. olsan çekilmezsin . ben klavyeden artistlik yapmayı asla kabullenmiyorum gerçi günlük hayattada seni görmek istemezdim . sinir bozucu herifin tekisin

• çokda güzel bir davranış türü sırada fb lı volkana koyacak...

1|0
    0|0
    • :D yavaş koooy Fener adamı renk değiştirir , bir anda bursasporlu olursun bak :D kaseye yoğurtmu koyuyosun aslanım ? ne kolay bir yazım tarzıdır bu böyle :)

• avun avun dur :D orada bizim 1 golümüz vardı :D neyse robin . ben birşey kaybetmem Fener kaybederse , sonuçta yeter artık kazandıkları . bööög yani :D ama sen sevinirsin gs kazanırsa . bu duyguları birazda sen yaşa . hadi kupada derbide sizin olur inşallah

• süper

0|0
    0|0
Yükleniyor...