Kapat

Aileler çocuklarını yetiştirirken neden cinsiyet ayrımı yapıyor??

ailelerin kız çocuklarını korumalarını anlıyorum ama erkek çocukları istediğinin yapsın kız çocuğunun bişeyleri eksilmesin diye kısıtlamak;? yapacak insan her zaman fırsatını bulur yapar sen ahlakı ver yeter çok saçma değil mi?

not:başkalarından korumak değil aleni açık açık sana güvenmiyormuş gibi konuşmalarından bahsediyorum

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki de.Kız Çocuklarına Böyle Davranılması Artık Kızların Yalan Söylemelerini Tetikliyor.Kötü Bir Tutum Bence.

1|0
    0|0
    • ya kesinlikle bide güvensizliklik örneği ya nasıl böyle bir tutum olabilir yapan bir yolunu bulup yapar yapmayanda ne olsa yapmaz

• Aynen. Derler Ya Aynı Tas Aynı Hamam Diye (: Eğer Kişinin Niyeti Kötü İse.Senin Asla Yapabileceğin Bir Şey Yoktur.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• niye böyle yapıyorlar acvep.

1|0
    0|0
  • biraz araştırma sonrası cevabını bulabileceğinizi düşünüyorum.bu asırlardır süre gelen bir durum.bu da kız ve erkek yapısının,ve karakteristik özelliklerinin farklı oluşundan kaynaklanan bir durum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• öyle cahilce vakalar görüyorum ki..kızı biri yattığında cezalandırıp, oğlu biriyle yattığında destekleyen, aferin diyen bir ülkede yaşıyoruz.. pek çok şey var bunun gibi..

belki konudan uzaklaştı ama ; cinsiyet din ve ırk ayrımcılığı yapan, geri kafalı, katı islam kuralları içinde boğulmuş, bazı şeyleri aşamamış, saçma sapan bir ailede büyümediğim için o kadar şanslı hissediyorum ki bazen..^^

1|0
    0|0
  • normal ayrımcılık olması her ülkede var kız çocuklarına karşı korumacı tutum ama türkiyedeki biraz abartı daha doğrusu gelişmemiş tüm müslüman ülkelerde böyle durum bir şey denemez yapılamaz artık içlerine iyice işlenmiş bir şey

1|0
    0|0
  • haklısın..

1|0
    0|0
Yükleniyor...