Yaptıkları, yanına kalır mı ?

3 senedir sevdğim, ayrılmamızın üstünden 2 sene geçmesine rağmen bekledğim ve bir türlü unutamadığım ,vazgeçemediğim eski erkek arkadaşımın benim iyi niyetimden,sevgimden faydalanıp eski kız arkadaşının canını yakmaya çalıştığını ve sırf bu yüzden benim peşimde koşup vaatlerde bulunduğunu, sevgisinin , sarılmasının, elimi tutmasının ,her şeyinin yalan olduğunu ,sırf eski sevgilisinin canını yakmak uğruna beni kandırdığını 3 gün önce öğrendim. 3 sene önce girdi hayatıma. 4 ay sürdü ilişkimiz ama çok derinden sevdim ve 4 ay sonra ayrıldık. 1 sene boyunca hiç görüşmedik.Benden sonra hemen , arkasından atıp tuttuğu eski kız arkadasına koştu. Eski kız arkadaşı yüzünden işimden bile oldum ve bunu bile bile ona tekrar gitti.Ondan her ayrılıp geldğinde ; ben hep aynı yerdeydim.Çok sevdiğim için ; her sfereinde şans verdin ,inandım ama yıkılan,üzülen hep ben oldum . Bu böyle 3 sene sürdü diyebilirim ve ben bu 3 sene içinde hayatıma kimseyi alamadım , başkasıyla yapamadım ama o bütün yaptıklarımı hiçe saydı ve herşeyi 3 gün önce öğrendim. Yani en güzel 3 yılım gözyaşıyla geçti. acaba bu duyduklarımı hazmetmem ne kadar sürecek? Bana yaptıkları yanına mı kalacak ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• sen saplantı yaptın onu kaybetmes psıkolojısı dıyorlar buna bende ebılırım bu duyguyu yanına kar kalmaz kımsenın kımseye yaptıgı kotuluk ama burada kotulugu sana o yapmıyor farkında degılsın ama kendıne kendın kotuluk yapıyorsun artık dogru kararlar vermen lazım

0|1
    0|0
    • Haklısın ama eğer duymasaydım ya da fark etmeseydim halen o kötülüğü kendime yapmaya devam edecektim. Çok şükür 3 sen oldu belki ama bitti duygular. Şimdi o duyguların yerinde koca bir pişmanlık var.

• Anlıyorum, evet. Allah onu benim sevgime , bana muhtaç etsin. Canımı çok yaktı. Benim işimden olamama sebep o ve eski kız arkadaşı. Aileme benim baktığımı bilıyordu. Heves uğruna mahvetti her şeyimi. Rabbim tek tek çıkarsın acısını.

• tamam senı anlıyorum amaşu anbakıs acın cok yanlıs sımdı ıntıkam nefret bunları dusunme bende yasadım bu duygular unutmanı gecıktırıyor acını artırıyor ınan bana bılkı yanına kalmıycak ondanda cıkıcak ama sunuda anla bu bır hayat dersı olarak gor bellı bır donem cok canın yanacak ama bu senı daha guclu yapacak ve artık askıda daha ıyı tanıyacaksın kıymetını bıleceksın ınsanlarıda daha ıyı tanıyacaksın ve en onemlısı kendınıde daha ıyı tanıyacaksın ınan bu donemı atlat hersey daha guzel olacak

Erkekler Ne Diyor 2

• Tanıdığımıza pişman olduklarımız çoğaldıkça, tanışacaklarımızdan korkar olduk Bir merhaba ile girerler hayatımıza..

Hakkını helal et Deyip çıkarlar geride kalana söz hakkı bile bırakmazlar..

Ne kadar ağlamış ne kadar üzülmüş umursamazlar..

Birde giderken hakkını helal et derler ya,

"haram ettikleri hayatın helalliğini neden isterler..

1|0
    0|0
    • Aynen. Bir de bana " Sen benim karşıma çıkan en temiz kızsın. Hakkını helal et "demişti bir mesajında. Bende her şeyden habersiz " Helal olsun, sonuna kadar "demiştim. Nereden bilebilirdim ki bütün bunları?

• Vay be sair gibisin aynen oyle

• teşekkürler saolasın :)

• Öyle bir şerefsizin yaptığı yanına kalacağını sanmıyorum

Öyle kalektirsizlerede aşık olunuya en cok zoruma giden bu 3 yıl hazenenden verimişin hemde kıymet bilmeyen birine zaman her şeyin ilacıdır arkadaşım sabır etmen gerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadasim çekip vurcaksin bunlari 1 hafta oncede bn ayrildim unutamiyom serefsizi

0|0
    0|0
    • Hiç bir şeye değmezler.Sadece paylaşmak istedim. Daha çok yeni bir hafta diyorsun. Allah yardımcın olsun çok zor çok.

• Allah yardımcınız olsun. Çok zor.

• Nasıl öğrndiniz?Bunu öğrenmeniz acıda olsa sizin artık onun nasıl bir adam olduğunu görmenizi sağlayacak duygularınızla değil mantığınızı kullanmış olucaksınız.Lütfen üzülmeyi hiç bişey ama hiç bişey unutulmaz sadece biran önce toparlanın ve kendinize bakın üzel nasipler bulucaktır sizi

0|0
    0|0
    • Allah'ın adaletine sığınıyorum ve şükrediyorum. Öğrendim bir şekilde ; acıda olsa. Nasıl bu kadar kör olabildim, nasıl ? Çevremde ki herkes beni uyarmıştı bu konuda. Insan sevince göremıyor,konduramıyor. Allah'a havale ettim , Rabbim çok büyük.

Yükleniyor...