Bu sezon Galatasaray'dan beklentiniz nedir?

ben koyu bir galatasaray fanatigiyim galatasaray ne yapması gerekir sizce başarılı olması gerekir fikirleriniz nelerdir

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaraylıların bu seneki beklentisi bir hayli yoğundu biri şampiyonlar liginde gruptan çıkmaktı onu gerçekleştirdiler ligte şampiyon olmaktı gerçekleştiremediler ve hatta çok erken pes edildi geriye türkiye kupası kaldı oda bu futbolla zor gibi. En büyük hata ise fatih terimin gönderilmesi ve sezonun ikinci yarısı için euronunda çok çok yüksek olduğu döneminde takıma gereksiz transferler yapılması takımı maddi yönden zarara sokması fenerbahçe transfer yapmadı çünkü futbolcuya ödenecek para kulübün zararına olacaktı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 3 beklenti olabilridi zaten, şampiyonlar liginde gücünün yettiği yere kadar elinden geleni yaptı ki çıktığı gruptan dolayı kimse başarısızlığı için yargılayamaz. ligdeki durumunda takım ruhuna ters bir hoca getirildi ki terimin gönderilmemesi lazımdı her bir fedakarlığın bir sonucu vardır. türkiye kupası kalıyor zaten geriye artık şampyionluk diye birşeyiniz kalmadı bu sene için.

0|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum

• :) ben o brumaya acıyorum yazık oldu cocuga

• türkiye ligi gibi sert bir lige öyle bir çelimsiz bir çocugu getirdiler normaldir bence

• Hiç değilse TR kupasını kaldırıp derbiyi kazanmalıyız.Şu an için tek ihtiyaç bu ve bunu yapabilecek güçteyiz.

0|0
    0|0
  • Fener maçı dahil son 7 maçı alalım yeter..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Hicbir beklentim yok herkes hakkiyla oynasin yeter bize

0|0
    0|0
  • Yapacak hiçbirşey yok mancini paraları yok etti zaten devre arasında..boş boş adamları getirdi..hergün bir adam geldi..öyle sürekli oyuncu almak kolay değil yatırım işi bu bir nevi..köklü bir değişiklik yapıldı zaten ama işe yaramadı çok zor Galatasarayın durumu

0|0
    0|0
    • dogru ama bunun için bir an önce çözüm bulunulmalı

• nakit çok az kalmıştır çok oyuncu alındı..şuan için bir çözüm bulmak imkansız çünkü transfer dönemi değil..ama yazın işin bir çözümü var ki ben hoca olsam onu yapardım sözleşmesi biten serbest kalan oyuncuları kapardım çünkü o oyunculara bonservis verilmiyor sıfır maliyetle kadroya katılıyor..Fatih terim ilk geldiğinde öyle yapmıştı Johan elmander,selçuk,ceyhun ve Engin baytar'ı bu şekilde almıştı..yazın köklü değişiklik şart bence muslera vesemih harici galatasarayı haketmiyor..

• fenerbahçeliyim. bence ilk olarak manciniyi değiştirmeniz lazım. biz aykuta ruhsuz derdik sizin adam daha beter. bence zlatandan sonra en iyi striker oyuncusu drogbaya sahipsiniz ama o da sömürüldü. daha ilk maçında attığı kafa golünü unutmadık. peki ya şimdi ? ortada yok. 2.liği bari kaybetmeyip şampiyonlar liginden gelecek olan parayı hedeflemeniz lazım. net.

0|0
    0|0
Yükleniyor...