Eski sevgilinizin doğum gününü kutladınız mı hiç ??

Tersledi mi teşekkür mü etti? Tepkisi ne oldu? Ben kutlamalı mıyım? 1aydır ayrıyız seviyorum hala.

0|0
14|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Ayrılığın 1.senesi kutladığımda karşılık vermedi bir kaç kere mesaj attığımda tersledi

2.senesini kutladığımda teşekkür etti hoş karşıladı

3.senesine de 4 gün kaldı ama kutlamayacağım 2. senesindekinden sonra yakınlaşmak istediğim de eskisi gibi olduğunu sandım değilmiş tripler felan gerek kalmadı

0|0
    0|0
  • Sevdiğini hissettirmek için bahane olarak kullanacaksan kutla. Yalnız bu duygularını safiyane biçimde anlatmaktan daha etkili değil.

0|0
    0|0
  • Seviyorsan kutlasan bişey olmaz onu hala önemsediğini gösterir teşekür edeceğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • seviyosan bence hiç bekleme başkasınada kaptırma derim...

0|0
    0|0
  • eğer hala samimim veya arkadaşsanız arkadaşca kutlayabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• eyer kavgasız ayrııldıysanız.. sade bir mesajla kutla derim.. ama bir birinize hakaret ederek ayrıldıysanız... lafını bile etme.. bitmiş bitmiştir.. benim böyle bişey başıma gelmedi..

1|0
    0|0
    • Kavga ettik tabiki ama hakaret değil. Sarıldık son kez

• hımm.. ee gene dostça ayrılmısınız sayılır... güzel bir kutlama mesajı yaz.. tepkisi güzel olur...

• Ben benim için biten birinin doğum gününü falan kutlamam ha o kutlarsa teşekkür ederim geçerim kadar

0|0
    0|0
  • kutla mutlu olur hatta tekrardan çıkma durumunuz bile olabilir

0|0
    0|0
  • ben kutladım ve pişman oldum insan öküz olunca doğum günü kutlasan ne fayda D:D

0|0
    0|0
  • bence bu fırsat kaçmaz kutlamalısın tabiki hayatında kimse yoksa birazda duygusal konuş hatrlat kendini eminim terslemyyi bırak mutlu olucak :D

0|0
    0|0
    • Hayatında biri yok beni seviyor ama kızları ekleyip unutmaya çalışıyor çünkü önceden de böyle oldu ama aynen ya bu fırsatı kaçırmamalıyım :( umursamaz gibi yapıyorum kıymetimi anlasın diye ama ya terslerseee

• terslerse sende üste çık güzelim o zamn de yani insan diye mesj attık ya da eski anıların hatrına mesj attım ama değmezmişin falan de :D üste çık herşklde o zamn terso yapsa bile pişman olur yani ve bnce terslemes ki bekliiyordurda iler trkrr barıştığınız zaman başına kalkar kutlamazsan

• kutlamadım barıştığımızda ise herkes kutladı en nefret ettiklerim bile diye tartışma çıkmıştı.. bakalım o kutlayacak mı :ı

0|0
    0|0
  • Hala seviyorsan kutla.

0|0
    0|0
  • kutlamam hatırlamam bile.

0|0
    0|0
  • Kutlardım ben, ne olursa olsun

0|0
    0|0
  • Ölüm yıldönümünü kutlarım anca

0|0
    0|0
  • kutla bişey olmaz onu unutmadığını hissettir seviyosun sonuçta

0|0
    0|0
  • Yaz gitsin cevap vermez diyede kendini sartla .guzel birsey yazarsa cok mutlu olursun.

0|0
    0|1
  • ben kutladim ve o mesajin üzerine tekrar görüsmeye basladik ve baristik seviyorsan kutla terslese bile sen insanligini yapmis olursun

0|0
    0|0
    • Sade bir şekilde mi kutladın gülücük falan koydun mu. Çok ta yüz vermek istemiyorum

• sade bir sekilde tebrik ettim gülücük falan koymadim zaten terslicek ya da cvb vermicek diye korkmustum hemen kisa bir sekilde kutlamistim

Yükleniyor...