Beni aramasını nasıl sağlarım

merhabalar arkadaşlar, yeni tanıştığım ve hoşlandığım biri var, o da benden hoşlanıyor görünüyor. terazi burçlu, iş arkadaşıyız. bu kişiyi nasıl tavlarım? şimdi evde oturuyorum onun aramasını bekliyorum ama gün boyunca hiç aramadı beni aramasını nasıl sağlarım, hadi bana yol gösterin lütfeeeeernnn

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gözlerinde sana olan sevgiyi börebiliyorsan beklemene gerek yok. Yarın ölse! demeyecek misin "keske ben açılsayım ah vah" bu gün kalsında yarın hallet şu işi sevenler kavuşsun. Erkekler hiç bir zaman azda olsa kız güzelse hayır demez.

1|0
    0|0
    • o kadar basit yani, peki dediğini yapcam

• Bu arada konu ile pek alakası yok ama söyleleyim... Ben bir kızın peşinden baya koşmuştum en sonunda küsmekten öte herhangi bir yabancıymış gibi davrandım. kız 1 ay boyunca dilenci gibi peşimde dolandı. Ne oldu affettim ve gene gitti. sonra gene geldi affettim gene gitti gene geldi affettim gene gitti neyse :)

• sonuç ne oldu? kaçan her zaman kovalanıyor ama kaçmak kolay olmuyo

Erkekler Ne Diyor 3

• iş ile ilgili bir soru sor soruyu sorar sormaz acil çıkman gerektiğini söyle ve numaran var galiba anladığım kadarıyla yoksa eğer hızlı bir şekilde numaranı yaz ver ve hemen uzaklaş seni aradığı zamanda sıcak ve samimi sohbete gir

eğer öylede aramazsa google'den başka bir sevgili bul :)

0|0
    0|0
    • biz o aşamayı geçtik sosyal arkadaş olduk ve bir kaç kere havadan sudan sohbet ettik telefonla ama bir süredir hiç aramıyo bende hafifi bir kız olduğumu düşünmesin diye aramıyorum. beni aramasını nasıl sağlarım bilemedim

• cesaret vermişsen niye aramasınki

0|0
    0|0
  • ona her zaman ama her zaman yakın ol yanından ayrılmamaya calış ama BIKTIRMA KENDİNDEN nefesini hissettirmeye caliş anıden op falan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...