Kilolular hakkında önyargılı mısınız?

yaş 18 kilo 70 boy 165 10 kilo vermek istiyorum etrafımdaki herkes yüzün çok güzel ama kilo vermelisin diyolar ben aşırı derecede çok istiyorum kilo vermeyi ama ne yapmam gerek hiç bilmiyorum bacaklarım çok kalın belime göre herkes kilo versen bile bacak incelmez kalın bacaklısın böyle kalır diyip tüm hevesimi kırıyolar arkadşlar bacak incelir mi ve siz kilolular hakkında ne düşünüyosunuz

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• bence kafana çok takma öyle.

Her insanın zevki farklı . Hem bence bazı insanlara dolgunluk balık etlilik yakışıyor belki sende öylesin.yaklaşık 10 kilo versen iyi olabilir , ama yinede fazla kafana takma çünkü stres ten de kilo alınabilir.rahat olmaya bak :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• On yargili değilim

0|0
    0|0
  • Önyargı değil ki bildiğin kilolu işte önyargı yok bunda bilimsel ve deneysel olarak da kanıtlanır. Spor yapmazsan genetiğin nasılsa kilo verdiğinde heryerinden orantılı bir şekilde incelir sadece yani bacakların kalınsa yinede biraz kalın kalır. Onun için bacaklara yönelik egzersizler yapman lazım

0|0
    0|0
  • irilik ayrı kiloluk ayrı şeyler irilik erkekte güzelde kızlarda bence gereksiz ayrıca kiloda bana göre tabi..

0|0
    0|0
  • birincisi sen etrafındaki kişlere göre hayatına düzen verme bence kendine önem ver önce sonrasında ekkmegi kıs ve yürüyüş yap

0|0
    0|0
  • boyuna göre fazla kilon canım. Bel incelir TWIST makinasını bol bol yap ve ayrıca yüzme de yap ..

0|0
    0|0
  • 15 kilo vermen lazim o boya g

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...