83 kiloda berbat bir vucuttan sporla şahane bir vücuda donusebilmek mümkünmü?

110 ile basladim ama karnim göğsüm ve ic bacagimda biraz sarkmalar var bunlari toparlamam mümkün mü yoksa ameliyat mı olmam gerekir?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• link 100 kilodan fazla bu resimde.

link

link

Hiçbir kimse anasının karnından fizikli doğmadı . Herşey bir çaba bir uğraş sonucunda olur unutma kimse kimseden üstün değil .

0|0
    0|0
    • Ilk resimde 100 kilodan fazla old sanmıyorum

Oyle ama su deri fazlaliklari sarkık bir görüntü oluşturur diye cok korkuyorum

• Dediğim gibi ne ekersen onu biçersin

• 6 aydir deli gbi spor yapıyorum bakalim alabilcekmym gayretimn sonucunu guzel bir sekilde

Erkekler Ne Diyor 13

• Azimle calis

0|0
    0|0
  • fit bir vücuda sahip olursun fakat çatlakların olacaktır kesin

0|0
    0|0
    • Catlaklarim var zaten sarkmalar?

• Umarim teşekkür ederim

• Rica ederim

• Çok klişe bir slogan olarak sporla her şey mümkün. sarkmadan kastın çatlaksa ameliyat gerekiyor sanırım ama sadece kilo varsa sorun yok

0|0
    0|0
  • Ameliyata gerek yok fitness yaparak sarkmalari giderebilirsin yani biraz agirlik calis vucudun sikilassin duzene girer

0|0
    0|0
    • Kasli olmak istemiyorum

Yapiyorum ztn 6 aydir pilatesede yazin baslycm

• Kasli ol demiyorum zaten fitness kas yapmaz vucudu duzene sokar sen hafif agirliklarla calisicaksin vucudunu sikilatirmak icin

• Kullanıyorum ağırlık zaten

• Tabikide mümkün. Fakat 110 kilodaysan vucudunda çatlaklar falan olmuştur onlar hep senle kalırlar mesela ondan sonraa derin sarkar onu estetikle çektirmek zorundasın birde bunun dışıdna gayet sporcu birinedönüşebilirsin..

0|0
    0|0
  • mümkün ama iyi bir diyetle doktordan da yardım alarak

0|0
    0|0
  • Neden dolgunları sevenler olacağını da düşünüp zayıflama takıntısından kurtulmuyorsunuz ?

0|0
    0|0
  • mümkün tabıkı nıye olmasın spor dengeli beslenme :D

0|0
    0|0
  • tamamen mümkün, ben sana yaptığım diyeti yazabilirim ve birde birkaç hareket istersen eğer :)

0|0
    0|0
    • Yaz spor yapiyorim baya

• Uyeyim ztn spor salonuna hic aksatmiyorum 26 kilo vermia bukunmktayim suanda dediklernn hepsini yapıyorum yinede Teşekkürler

• Rica ederim.

• mükün bence mümkün sporla halledersin

0|0
    0|0
  • şahanem benim:)

0|0
    0|0
  • ben sarkık seviyom valla :D

1|0
    0|1
  • bazıları sarkık sever boşver :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sıkı bir spor programıyla sarkmalarını giderebilirsin.

0|0
    0|0
  • Mümkün bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...