Herkes kime oy attığını fotoğraflarla boy boy sergiliyor bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Oy kullanırken kabine telefonla girilmiyor ama instagram, facebook hep oy kullananların çektikleri fotoğraflarla kaynıyor bu nasıl bir dikkatsizlik anlamış değilim. Kimse kullanılan oyu görmesin diye kapalı kabin içinde oy kullanıyoruz fakat herkes kime oy attığını fotoğraflarla boy boy sergiliyor bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz ?

0|0
1|16

En İyi Kız Görüşü

• Kyk yurdundan bir cok arkadasim memleketine gonderildi gidis gelis masraflarini kyk karsiladi hatta. Akp ye oy attiginin fotografini cekmen sartiyla yapildi bu hemde. Bu durumda ne dusunebilirim ki. Hukuksuz bir ortamda hukuk aramaya calismak = samanlikta igne aramak. Kimse sesini çıkarmıyor ki. Herkes isine gelen bir seyler goruyorsa tamam diyor.kesinlikle cok yanlış seyler oluyor bu ulkede. Yanlış olan seylere sirf isine geldigi icin ses cikarmayan insanlarla doldu ulke cunku.. tek diyebilecegim vicdan denilen bir seyin hala var olduğu tabi kullanmasını bilene.

3|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Rte''Oyunu kullandınmı oğlum?''

Bilo''Evet babacığım kökünü kazıycaz bunların''

Rte''Afferim oğluma benim''

Bilo''Gittim Chp bitsin diye chpye oy attım babacığım''

Rte''Senin gibi bir oğlum olacağına 9 tane kızım olsaydı lan!

Bilo''sağol babacığım''

4|0
    0|1
  • Şöyle diyeyim bende telefon ile girdim telefon yasak filan denilmedi bu yerlere göre değişir. Tamamen o oy sandığı başındakilerin ilgisizliğinden kaynaklı bende fotoğraf çekebilirdim telefon cebimdeydi ama çekmedim. Telefon var mı yok mu diye sormadılar ama her yer bizim gibi değildir.

0|0
    0|0
  • Hiç ihtiyacını hissetmem böyle bir şey yapmanın.

Etiket peşinde değilim.

Ama resmini çek getir 100 lirayı al diyen partiler var.

Bugün derebeylikleri son bulacak.

0|0
    0|0
  • Telefonunuz var mı diye sormuyorlar bile =) Ayrıca AKP'ye evet basıp, fotoğrafını çekip götürüyosun... 200 TL cepte ;) Ruhunu satar, yine o fotoğrafı çeker bazıları :D

3|0
    0|0
  • ben gittim beni sikleyen bile olmadı bırak telefonla girmeyi sandığı alıp gitsem kimse görmezdi böyle seçimin içine sıçayım

3|0
    0|1
  • Chp ye atmışlarsa sıkıntı yok asdfdsa

3|0
    0|1
  • Ben de anlayamıyorum simli kardeş. Zaten öyle büyük bir güvenlik yoktu. Telefonu soran bile olmadı. Götürsem muhtemelen fotoğrafını çeker gelirdim. Güvenlik zaafı var.

0|0
    0|0
  • sorun yok,paylaşsan da 1 sayılıyor paylaşmasanda

0|0
    0|0
  • Saçmalık işte. Marifet zannediyorlar

0|0
    0|0
  • oy kullanmadım bilemicem , belki şopta olabilir bilemiyorum bahsettiğin fotolardan görmedim .

0|0
    0|0
  • tamamen aptallık :)

THE END...

0|1
    1|0
  • Ben telefonla girdim cebimde telefon vardı kimse bişey demedi

0|0
    0|0
  • artistlik yapıyorlar ^.^

ben kazanacak kimse bilin ki ona attım ^.^

Bdp hariç

0|0
    0|0
  • O bir heycan ya :D

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz paylaşanda 1 oy atıyor, paylaşmayan da.

0|0
    0|0
  • link :D

3|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...