Kapat

Annem bugün beni ayrı bir sevdi, acaba sürekli mutfakta olduğumdan mı? :)

Bugün hayatım boyunca ilk kez diyebilceğim şekilde mutfakla iç içeydim. İçimden yemek tatlı yapmak geldi. Annemi mutfağa hiç sokmadım.

Herşeyi tek başıma yaptm. Sofrayı kurdum, kaldırdım. Çay demledim tatlıyda sundum. Sonra mutfağı toparladım falan bir baktım saat 9. Ve dedim ki ev kadınlarının vaktinin şu gibi geçtiği ne kadar da belli...

Bir de en önemlisi annem bugün beni ayrı bir sevdi. Acaba sürekli mutfakta olduğumdan mı? :) Ayrıca tatlımı sizinle paylaşacaktım ama resmi pc ye atamadım. :(

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• Ben de geçen yemek yapmaya sarmıştım ki aynen dediğin gibi oldu...Hem vakit geçti, hem ben çok eğlendim, hem bir şeyler yapabildiğim için mutlu oldum. Ayrıca dediğin gibi, annemden de övgüler ayrı bir sevmeler. O hep anlatılan komşunun kızı falancanın yavrusu ben oldum :D Herkese anlatıp durdu şöyle güzel yaptı, böyle bilmem ne diye..Ahh ahh çok çabuk gönülleri oluyor böyle ufak şeylere.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Resim olmadan yorum olmaz ama.

0|0
    0|0
  • Anneni pek alıştırma ;-)

0|0
    0|0
  • valla mutfakla uğraşman çok güzel meli ayrıca bir hingel yapta gönder bakalım :)

0|0
    0|0
  • annesi kızının buyudugunu gordugu ıcın ayrı bır mutlu olmustur ama sana olan ılgısının bu yuzden oldugunu sanmıyorum:)

ztn tatıle yenı cıktın, kıtaplar yuzunden baskaları pek gorememiştir yuzunu...

tatıl sonrası bir anneye, bu yaptıklarını cok goremem:)

0|0
    0|0
  • Övünüyor seninle işte :)

Hatta kendisiyle övünüyor, öğretmişim demek ki diye mutlu oluyor :)

1|0
    0|0
  • Yorum yazan ilk erkek olarak şunu söyleyeyim iyi yemek yapıyorsan,evde kalmazsın merak etme :D

0|0
    0|0
  • evlenicek duruma gelmişsin demekki

0|0
    0|0
    • ahaha ne alaka? Evlilik ve ben? Ayrica yemek bilmekle evlilik olmaz. Yemek en son gelen unsur bence. ;)

• Bir dilim paketle yolla. Adresi mesajla yolluyorum <3

0|0
    0|0
  • İşe yarar ile işe yaramayan arsında fark vrdır..

0|0
    0|0
  • Bence yakında başgöz ederler seni :))))))

0|0
    0|0
  • :) mutfakta yemek yapmak zevkli ve eğlencelidir. zaman nasıl geçer anlamazsın. ve bir emektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• hamaratlığın üstünde melow:)

0|0
    0|0
  • Ohooo :)))) Çalışan kadınlar için bu daha zor. Ev kadınının sorumluluğu sadece ev diğeri hem işi hem evi aynı anda kotarıyor

0|0
    0|0
  • Bende çok mutfağa girerim tatlı tuzlu yemek falan,benim annem de öyle ama girmediğim zamanlarda çok şikayetçi hemen unutur yaptığım günleri :(

0|0
    0|0
  • Bende o kadar ıyı anlamam yaa ne guzel cok ıyı yemek yapabılmeyı isterdım :((

0|0
    0|0
  • ben kafama esince basta yada yemek yapıyorum.

annem:şu bilgisayarın üstüna oturacağına kalk biraz yemek yap evde kalacaksın kocana yemek yapmicakmısın diyor.

ben:anne ben atarım onu mutfağa o yapar bana...:)

0|0
    0|0
  • negzel

0|0
    0|0
  • Herkese kızın olsun çamurdan olsun demeye başlıyo, böyle ev işleri yapınca :D

0|0
    0|0
  • He beni de o zamanlar başka seviyor oy kuzusu falan diyor

0|0
    0|0
  • Benim annemde öyle. Bir yardım ediyim yüzünde gülücükler, sarılmalar, öpmeler. Nankör ):

0|0
    0|0
  • Simdiden ellerine saglik ozaman :) bendede öyle olur yardim edince bir ayri ilgi gösterir anneler :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...