Dün çok sarhoştum ve ona her şeyi söylemişim :(

Dün arkadaşlarla toplandık biraz fazla içmişiz :D Ve ben en samimi olduğum arkadaşımı arayıp ona aşık olduğumu söyledim :/ Sizin başınıza gelse, çok samimi olduğunuz arkadaşınız size bunu söylese siz ne yapardınız? :)

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• aklımda kalırdı bunlar işgillenirdim ama ona sarhoş olduğunu bildiğimi söler şaka konusu yapardım konuşma tarzını falan...(bu arda bnada en yakın arkadşım böle yapmıştı..)

0|0
    0|0
    • O arkadaşınla ne oldu şimdi?

• İnsan imkansız olanı hayal eder o yüzden yoktur diyorum..

• endişe etmeyin imkansız değil..ve hiç bir hayalde imkansız değildir :)

• doğruluk ve cesaretlilik oynuyorduk,çok sarhoş olduğum içinde dediklerini hemen yapmışım diyebilirsin :D

0|0
    0|0
  • ondan uzak dururdum

0|0
    0|0
  • :D kızmam bişi demem ama karşılık da veremem yani

0|0
    0|0
  • O sana karşı birsey hissetmiyorsa yuzune bakmaz sonuçta güvenmis sana

0|0
    0|0
  • bende ona karşı boş değilsem iyi bir durum :)

0|0
    0|0
  • Ertesi günü dalga geçerdim

0|0
    0|0
    • Hiç bir şey söylemedi :D Sarhoş olduğum için söylemedim sadece sarhoş olduğum için söyleyecek cesareti buldum :/

• Yaa insan ciddiye almaz işte bir de en yakın arkadaş ya dalgaya vurulur :)

• Aa en samimi olduğum arkadaşım aşık olduğu kişiyi benden mi saklıyordu? Çok ayıp -,-

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ertesi gün hapı kullanın bişicikleriniz kalmaz sddssddsds :DDD

0|0
    0|0
  • genelde zil zurna evresini çabuk geçiyorum direk kusma kafayı duvarlara vurma orayı burayı kırma evresine girdiğim için ;D çıkarıp telefonda noyu tuşlayacak hal beyin kalmaz genelde bende ... büyük başarı o halde arayıp aşk ilanı yapmak ,inş karşılığını alırsın :)

0|0
    0|0
  • Ona bu şarkıyı gönder link asdghj

0|0
    0|0
Yükleniyor...