Vazgeçemezseniz ne yaparsınız?

arkadaşlar çok büyük bir hata yaptım daha doğrusu nasıl olduğunu ben bile doğru düzgün anlayamadan bir kızdan çok hoşlandım ve bunun zamanla tamamen sevgiye dönüştüğünün farkına vardım buraya kadar evet her şey gayet normal fakat hata olan kısmı da şu ki bu kızın bir erkek arkadaşı var ve bu hislerim tamamen platonik bir hal aldı. vazgeçemiyorum daha doğrusu vazgeçmek de istemiyorum. siz olsanız ne yapardınız?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• aşk karşılığı olmayınca sadece acı çekmektir bence vazgeçmeyi iste ve vazgeç...

0|0
    0|0
    • çektiğim acıyı tarif bile edemem.. ama şöyle söyleyeyim hislerimi biraz daha. ulaşılmaz bir yerdeymiş ve ulaşmam gerekiyormuş gibi hissediyorum ve vazgeçmeyi düşündüğümde ise tamamen pisliğe batacağımı düşünüyorum

• fazlasıyla hakettin ve vermeyi düşünüyordum ama montaj yapıyordum bir yandan o nedenle unutmuşum pardon :)

• sorun değil :) saqol

Kızlar Ne Diyor 3

• Onunla konuşmayı keserdim eğer ki konuşuyorsam. hiç bir şekilde asla karşısına çıkmazdım ve bir daha adını ağzıma anmazdım.

0|0
    0|0
    • doğru olan bu bunun farkındayım ve bunun için çok kez çabaladım fakat pek başarılı olduğum söylenemez. aslına bakarsan hislerimi açıkladım da zaten daha en başında iken..

• sevgilisi varken hoşlanmaya başladıysan yapacak birşey yok sonra ise de treni kaçırmış olabilirsin fakat ondan önce kız da senden hoşlandıysa şansın var

0|0
    0|0
    • ona karşı olan hislerimi biliyor ve çok fazla samimiyiz ailesi ile vs. tanıştım fakat arkadaşıyım sadece

• abi kız seviyo demekki ujnut

• once vazgecmeye karar ver sonra kesın olarak adım at o kız olmayacak dıye ve gerı donme. sonra daha cok uzulursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...