Sevmeyi nasıl tanımlarsınız ?? sevmek diyince aklınıza gelenleri yazar mısınız??

Sevmek, uyuşturucu almak gibidir. Başlangıçta kendini iyi hissedersin, bütünüyle verirsin. Ertesi gün, daha fazlasını istersin. Henüz zehirlenmemiş, o duygudan hoşlanmışsındır ve onun üzerindeki egemenliğini sürdürebileceğini sanırsın. Sevdiğin kişiyi iki dakika düşünür, sonraki üç saat boyunca unutursun. Ama, yavaş yavaş onun varlığına alışır, ona bütünüyle bağımlı hale gelirsin. Böylece, onu üç saat düşünüp iki dakika unutmaya başlarsın. Yakınında değilse, bağımlılarının uyuşturucu bulamadıkları zaman hissettikleri şeyi hissedersin. Uyuşturucu bağımlılarının, gerek duydukları şeyi bulamadıkları zaman hırsızlık yaptıkları, kendilerini aşağıladıkları gibi, aşk için her şeyi yapmaya sen de hazırsındır. İşte bu yüzden, seveceğimiz kişi, yanımızda tutabileceğimiz kişi olmalı.

Paulo Coelho

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• vay çok beğendim bunu :)

geceleri düşünmek..sadce düşünmek..aklında hep bir yerinde olmak...kalbinin ortasında..canın yanınca seninde canın yanması..sadce sevmek ve yukardaki Paulo Coelhonun yazdığını bile okurken onu düşünmektir..

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ''Uyuşturucu bağımlılarının, gerek duydukları şeyi bulamadıkları zaman hırsızlık yaptıkları, kendilerini aşağıladıkları gibi, aşk için her şeyi yapmaya sen de hazırsındır.'' işin özü bu bence. Ama problem su ki karşınızdaki seni kullanmaya başlayabiliyor bu bağımlılık tuzunden.

1|0
    0|0
  • Sabahın kızıllığı,

Gözlerinin huzurunda söylenmemiş bir günaydının esaretidir... öncelikle günaydınlar :D sabah sabah bu soruyu cevaplamak isterim :D

1|0
    0|0
    • sabah mı kaldı :D

• Mesaj olarak bana gönderebilir misin okumak isterim..?

• Tanımlayamam... Tanımlayabildiğim şeye sevgi demem zaten.

1|0
    0|0
  • Eğer kendinden çok onu düşünüyosan,onun tek saç teline dünyayı değişmiyosan hayatım dediğinde içinden bişeyler kopuyosa sevmenin ne demek olduğu anlaşılmıştır bence :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sevmek ateşe atlamaktır net. seni yakacağını bilirsin ama yanacağına deyeceğinide bilirsin.

2|1
    0|0
  • sevmek bana göre karşı tarafa afedersin ama azına sıçsa bile ses çıkarmammaktır onu kırıcam diye korkmaktır ...

1|0
    0|0
  • sevmek almak değil vermektir.sevmek fedakarlıktır.sevdiğin kişi için her şeye katlanabilmeli insan.sevmek koşulsuz olmalıdır.karşısındaki insanı kabul etmek benimsemektir

1|1
    0|0
  • gerçek sevgı çıkarsız sevmekdır.yalansız.kör olmakdır.sevdığın ınsanın hatasını bıle gorememekdır.

1|1
    0|0
  • Sewmek sacmalamaktır:))

2|0
    0|0
  • Görünce içinin içine sığmaması,kalbinin güm güm atması,ona koşup sarılma isteği...

Seviyorum lağğğğn

1|0
    0|0
  • sevmek kendınden vazgecmek baskasını dusunmek tum varlıgıyla sevmektır

1|0
    0|0
  • Sevdiğimiz kişi bir süre sonra yanımızdan ayrıldıgında ucsaat unutup iki saat dusunmeye yanı eskı halımıze donmeye calısırız. sadece calısırız. alışmak cok kolaysa birine alışmak cok kolayken nedenn unutmak zor.?

1|0
    0|0
Yükleniyor...