Panik atağım var ama pencerelerden de korkuyorum

Panik atağım var 3 aydır prozac ilaç kullanıyorum. pencerelerden aşırı korkuyorum çok saçma gelebilir ama böyle başım dönüyor penceren bakınca,3 . kattayız ama ondan bile korkuyorum,kendimi kontrol edemeyip şimdi atlarsam diye düşünüyorum birde yan etkilerini okumuştum ilacın intihara teşebbüs yapıyormuş antidepresanlar. öyle bir isteğim yok ama pencerelerden korkuyorum bakınca. sanki uzaktaki yola bakınca yürüyüp oraya ulaşabilecekmişim gibi. bazen de bakarken penceren atlasam ne olacak diye de düşünüyorum. sonra saçmalıdığımın farkına varıyorum ama nedne koruyor olailirim sizce? lütfen düzgün cevapalr verin :(

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• doktoruna anlat durumu ilacını değiştirsin ya da farklı bir tedavi yolu denesin. belki ilacın yan etkisinden değildir bunu sadece doktorlar anlar

1|0
    0|0
    • Söyledim ben ama takıntı haline getirme düşünmemeye çalış dedi yani ilacımı değiştirmedi de. düşünmemek elde değil ki :(

• o nasıl psikiyatrist ya en iyisi sen doktorunu değiştir o kadar ilgisiz olmaması gerek nedenini aramalı ilacı ver gönder gibi bir şey olmuş bu

• Evet haklısın ben en iyisi doktoru değiştireyim teşekkür ederim yorumun için :)

• geçmiş olsun canım :( doktoruna ne yaşıyorsan anlatmalısın.utanmadan

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim canım :( Doktora bunu söyledim ilacımı değiştirmeye gerek duymadı takıntı haline getirme düşünmemeye çalış dedi ama elimde dğeil ki korkuyorum :(

• Haklısın bunu deneyeceğim teşekkür ederim

• farklı doktorlara da gitmeni tavsiye ederim

Yükleniyor...