Bugün karşılaştığınız en komik soru neydi ?

Tünaydın herkese :) gün henüz erken bu soru için ama seçim dolayısıyla birçoğumuz güne erken başladı sanırım :)

bugün benim karşılaştığım en komik soru ;

-kızım reis-i cumhur'u seçmiyormuyuz ?

-yok emmi belediye ireyisini seçiyoruz :)))

emmimin surat ifadesi ve yanındaki hatunla çok sevimliydi yaa :)

link

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• bugün karşılaştığım en komik soru şu an senin sorduğun bu soruydu desem :))

1|0
    0|0
    • bende sana evlenme teklif ettin demedimki,"teklifime olumlu ya da olumsuz cevap alamadım hala" diye sorunun cevabıydı.İyi akşamlar

• iyi akşamlar güzel insan:)

• selam cesus ne yazıkki sorulardan daha çok,çalınan çırpılan ve düzenbazlık kalpazanlık peşinde koşulan şeyleri görmek ve duymaktayım.oyumu kullandım akşam da yani 18 gibi tutanak nüshasının asılması gerekiyor onu kontrol edecem.herşeye ramen hırsızlık devam etmekte.

1|0
    1|0
    • hıı duydum maltepedeydi sanırım oy pusulası bulunmuş.

• daha bunun gibi neler neler.güneydoğuda resmen açık oy yapılmış filan ne rezillikler...işleri güçleri kalpazanlık soysuzluk şerefsizlerin.

• her sandık başında ,her partiden adam dikiliyor bostan korkuluğu değiller heralde,herkes görevini yapmasını bilsin.Neyse soruyu siyasete çevirmeyelim,umarım adaletli ve demokrasinin kazanacağı bir seçim olur hangi parti alırsa alsın işte o zaman gam yemem.

• Basbakan, kilicdaroglu falan kendilerine oy atabiliyomu diye sorms biri :/

1|0
    0|0
  • oy kullanırken hangi sokakta oturuyorsun du..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bızım mahallede nıe tek muhtar adayı var dedı amcanın bırı kadının teyzenın bırıde muhtar maasları cok azmıs dedı amcada ne azı ne dıe bırbırlerıyle tartısıolardı :D

1|0
    0|0
  • Yok kimse bana soru sormadı :/

1|0
    0|0
  • komik soru sorulmadı galiba bu gün bana.

1|0
    0|0
  • yok valla en komık soru gormedım ben

1|0
    0|0
Yükleniyor...