Erkeklerin ağda yapıp, kaş ortalarını almasını nasıl karşılarsınız?

Arkadaşlar, her erkek bayanlar gibi temiz ve bakımlı görünmek ister. Bakımlıdan kastım herhalde makyajdan falan bahsetmiyorum. Ancak günümüzde kaş oralarını alan, sağlık için ağda yapan erkeklere çok önyargılı yaklaşım var. Ben her şeyden önce temizliğim ve daha modern, sağlıklı görünmem için yapıyorum bunları... Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz? Gerçekten tuhaf mı algılanıyor yoksa bunlar cahilinsanların uydurduğu hurafelerden biri mi?

0|0
136

En İyi Kız Görüşü

• Tuhaf algılamıyorum. Bu tuhaf algılayanlar çoğunlukla kezban.

Erkek kendine bakmalı. Gerekirse o kıllı bacaklarını temizleyip ağda yapmalı. Kaşları kalınca tek kaş olmaktansa o kaşlar alınmalı. Koltuk altı kıllı olan erkekler hiç çekilmiyor.

Günde 2 kez sabunlu ile yüzler yıkanmalı, dişler temizlenmeli.

Devam genşler...

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Son cümle sorunun cevabı

temizlenmek bakım yapmanın ne sakıncası olabilir

böyle küçük şeylere takmamak lazım

sen bildiğini yap önemseme herkesi

0|0
    0|0
  • kaş ortalarını almasında bir sıkıntı yok da ağda bilemedim .erkek dedidiğin kız gibi olmucak arkadass

0|0
    0|0
  • vücuttaki kılların alınması daha çok kas yapmayı amaçlayan kişilerin yaptığı bir şey. Bu sebepten garipsemem. Kaşları şekil vermek değil de düzeltmek için alıyorsa kişi yine garipsemem.

Koltuk altı ve bacak arasını almak yapılması gereken bir durum, temizlik amaçlı. Bu iki bölgede temiz tutulmalı. Hiç sağlıklı bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • kaşları aldırmak (aşırıya kaçmadıkça) hoş duruyo erkeklerde de :) ayrıca koltuk altını ağdayla aldırmak da iyi bir alışkanlık erkekler için ama bacakları, genital bölgeyi erkeklerin ağdayla falan aldırması abartı olabilir diye düşünüyorum :) onun dışında bakım önemli

0|0
    0|0
    • hmm koltuk altı olabilir evet..

• Hmm tamamdır :) koltuk altı ilgi duyduğum bölgedir dolayısıyla temiz tutmak istiyorum, kız arkadaşımla bazen birlikte oluyoruz, o da temiz istiyor. En iyisi ağda o zaman ah birde acısı olmasa :/ nasıl dayanıyorsunuz ağdaya :)

Hamam otunu duydun mu hiç?

• duydum. :) eski zamanlarda daha sık kullanılan bişeymiş. ama jiletle aynı şekilde çıkarıyomuş

• Kaş ortası almaları bence gerekiyor o ne öyle tek kaş geziyolar ortalıkta hiç hoşuma gitmiyor. Ağda da göğüs bölgesinde olsa fena değil aslında

0|0
    0|0
    • yok ya göğüse olmaz ama koltuk altına falan olur bence çok abartmamak gerek

• Kaşlarının ortasını almak gayet normal ama ağda bilmiyorum ya... Erkeklerle pek bağdaştıramıyorum nedense. Daha tıbbi çözümlere gidebilirler eğer aşırı şekilde kıl-tüy problemleri varsa. Tabii her şeyden önce kişisel tercihtir, saygı duyarım :)

0|0
    0|0
  • bence iyi bişey bu ama abartmamak gerekiyo

0|0
    0|0
    • iyi ama kız arkadaşım istiyir hatta zorluyor ağda yapmamı :)

• e yap sende bence kötü bişey değil ve sen insanların ne düşündüğünü neden bu kadar takıyosun ki :)

• haklisin...

• tek kaş geziyolar

0|0
    0|0
  • gereklıyse yapılmalı bence

0|0
    0|0
  • Nasıl için rahat ediyorsa öyle yap kime ne ki.

0|0
    0|0
  • Kaş ortasını alabilir de ağdaya ben de sıcak bakmıyorum. Almasın ne gerek var :)

0|0
    0|0
  • Bencede kendine bakıp temiz görünmen en güzeli bence yapmamalı diyenler gerçek hayatta ıyy demesinide biliyorlar..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yakismiyor, senin gozun alistiktan sonra belki belli olmuyor diye dusjnuyorsundur ama cok belli oluyor..

0|0
    0|0
  • kardeşim haklısın da erkek dediğin kıllı olur biraz ne öyle kız gibi kılsız erkeğe yakışmıyor öyle burada seni yadırgamıyorum görüşümü söylüyorum sadece

0|0
    0|0
  • ağda yapmam

ama kaşlarımı bir adam edemedim anasını satim :D sdsdsd

0|1
    0|0
  • Gerekirse ağdada yaparım

0|0
    0|0
  • bi kere aldırdım kaşımı oda kuaför abi boynundaki morluklar artar dedi iyi dedim zorla :D

0|0
    0|0
  • yani kaşını aldırmayan bakımsız mı oluyo?

0|0
    0|0
Yükleniyor...