Yakın bir arkadaşınızın teklif ettiği bir kıza açılır mısınız ?

Bi buraya bakar mısınız?

Evet bu sorum genel olarak erkeklere aşkınızdan ölseniz de yakın bir arkadaşınızın teklif ettiği bir kıza açılır mısınız ?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• enteresan bir soru.. ben seversem oda severse babamı tanımam kızımmmmmmmmmmmmm

1|0
    0|0
    • seviyorumda farkında değil işteee :D

• farkında olmaması doğal.. çünkü onun arkadaşı teklif etmiş ..

Erkekler Ne Diyor 6

• Öncelikle sevgilim olmayan bir kıza aşık olmam, olamam..

Arkadaşım teklif etmeden önce hoşlanmaya başlamışsam açılabilirim.Sonuçta o da benim hoşlandığım kıza teklif etmiş.

2|0
    0|0
  • Yakin olmasina gerek yok arkadasim ise olmaz adamliga yakismaz askimdan olurum severim icime atarim ama bunu yapmam yapana da adam denmez zaten oglan denir

1|0
    0|0
    • bencede öyle ama bu benim işime gelmiyor işte

• Isime gelmiyor deeken galiba ayni durumdasin

• ondan sordum zaten :D teklif eden arkadaşı ya kendi dururkeen

• ''İyi olan kazansın'' felsefesinden yanayım. Arkadaşımın tapulu malı değil ki uzak durayım.

1|0
    0|0
  • arkadaşımı kaybetmemek için teklif etmem tabiki.

herkesle birlikte olursun sevgili olursun ama dost bir kere.

0|0
    0|0
  • hayır yakın arkadaşımınkine açılmam ama sıradan bir arkadaş ise açılablirlim hiç sorun olmaz

1|0
    0|0
  • Adam olan yapmaz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• erkektir yapar.

1|0
    0|0
  • Olabilir de olmayabilir de.

0|0
    0|0
  • Gerçekten kardeşi gibiyse bacısı gibi görür seni, kalbine gömer yani. Ama ölesine bir arkadaşlık, takılmaca, iyi gün dostluguysa seni seçer yani. Bide eski sevgilim bana önemsemediğimiz bir kızsa takmayız demişti bu konuyla ilgili yani öylesine çıkmıssa sonra arkadası cıkabilirmis :D

1|0
    0|0
    • Var erkeklerin öyle pislikleri ama çokta önemsediği bir arkadaşı değil ki çokta önemsencek bir insan değil :D Mesaj attı sana teklif ettiğimi unut arkadaşımsın artık sadece diye :D

• Demekki bu kadar büyütmene gerek yokmuş :))

• :)) beklicez yani artık napalım

Yükleniyor...