Kapat

Oylarını boşa atacak arkadaslar...

boş oy mu kullanıyorsunuz yoksa oy kağıtlarınızın geçersiz olmasını mı sağlıyorsunuz ?

sandık başındakilerin o oy pusulalarını kafalarına göre doldurduğunu ve seçimlerde hile olduğunu bilin.

oylarınızı boş atacaksanızda oyun geçersiz olmasını sağlayın mührü boş biyere basmak gibi..

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence onlar daha kapsamlı hileler yapıyorlar link

zaten akp iktidara geldiğinde ilk ele geçirdiği kurum yüksek seçim kurumu olmuştu...

Bak bu da bizden akpye gelsin,al sana oy :D

link

1|2
    0|9
    • Böyle yalan haberleri zaten hiç duyulmamış, bilinmemiş, taraflı haber ajansları yapıyor. Diğer haber kaynaklarında hiç böyle bir haber yok. Kanıt falanda yok. Bi de haberi yoruma kapatmışlar. Neden kapatıyorlar ki. Neden korkuyorlar.

• ben engelliycem seni.

• teşekkür ederim soran arkadaşım,bu cahillere lafta anlatılmıyor malesef

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Oylar sayılırken başlarında partilerin temsilcileri bulunur. Kimse hile yapamaz. Kafadan uydurmayın.

1|4
    1|0
    • Alttaki Bilge19 haksız olduğunu anlayınca beni engelledi. Baktı ki cevap veremiyor hakarete başvurup engelledi. Bi de kanıt diye bana karikatür sunuyor gerizekalı. Daha paylaştığı yalan haberin doğruluğunu bile kanıtlayamadı. Burda gerçek birşey olan varsa hepiniz sahtekarsınız. Anca işiniz yalan haber paylaşmak. Ben o yalan haberin sahtelliğini kanıtladım. İsteyen haberde paylaşılan plaka'yı emniyet müdürlüğünden sorgulatabilir. Çıkan araç haberde söylenen araçla hiç bir ilgisi yok. Sahtekarlar

• Engelledinde ne bok oldu. Hala yazabiliom. Cahil olan sizlersiniz. Bir yalana körü körüne inanıyorsunuz. Yalanlarınıza kimse körü körüne inanmadığı için de ak parti şu an birinci önde gidiyor

• Hile keşke sayım esnasında olsa, o zaman farkedilr :)

0|0
    0|1
  • Hepsine bastım diyenlerin çoğu kesin bir partiye oy vermiştir.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...