Rüyalarınız ya da kabuslarınız

Benim her yıl düzenli gördüğüm kabuslar var. Ya sizin ? ya da gördüğünüz kabus ya da rüyalardan aklınızda kalanlar var mı ? Siz bunları nasıl yorumluyorsunuz ? Ben her sene gördüğüm kabusumda beni kovalayan birileri ya da birşey var, o kadar teleaşlıyım ki , koşmaya çalışıyorum ve bütün enerjimi harcıyorum ama koşamıyorum ben ağır çekimdeyim bataklıkta gibi o ise hızla geliyor.

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Valla genelde ruya görme özürlü birisiyim ben rüya görmüyorum ya hic son zamanlarda böle..

Kabusalarinizi söyle yorumlayabiliriz sanirim kafaniza cok sey takiyorsunuz bunlar bilinc altina yerlesiyor..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 5

• Mutlaka ölümlü kaçırılmalı korkulu bişeyler görürüm. Bide dedem öldükten sonra onu çok sık görmeye başladım

1|0
    0|0
  • 16 yasindayken bir kacirilma yasamistim ve nerdeyse tecavuz edilicektim son anda kurtuldum babamin dusmanlari yuzunden kurban olarak ben gidiyodum resmen hele bir adam da gozlerimin onunde can verince normal olarak o yasta baya zor gunler gecirdim ve herzaman bu kabusu defalarca gorurum

1|0
    0|0
    • gerçekten üzüldüm şanslıymışsınız kurtulmuşsunuz ben de 12 yaşımdayken benzer bir şeyi aile bireyim tarafından yaşamıştım

• benimde var sorma korku filmi izlemiştim ondan sonra oldu fedinin kabusu gibi bişlerdi galaıba ıyyyyy..

1|0
    0|0
  • Rüyalar yasanmisliklara gore oluyormus diyorlar belki psikolojini etkileyen bir durum var ama sen afrkina varmiyorsun

0|0
    0|0
  • Her gün yatmadan önce ayet-el kürsi, nas, felak ve ihlas surelerini okuyorum. 1 yıldır artık alışkanlık haline geldi. Bu yüzden hiç kabus gördüğümü hatırlamıyorum.

1|0
    1|0
Yükleniyor...