Cep telefonu, araba anahtarı ve cüzdanı sergileme sorunu

bi yere gidersin( bunu arkadaşlarımda yapar onlarada kılım zaten)cebindeki pahalı telefonu masanın üstüne koyar.arabanın anahtarını koyar.cüzdanını çıkartır.sigarası varsa sigarasını koyar.yok anahtarını koyar.lan ne gereksiz şeyler yaa.cebinde ne var ne yok çıkartır.garson veya biri gelir servis yapmak için masada koyacak yer yok.hayır ne gerek var böyle bişeye cebinde kalsın.telefonun çalarsa çıkar cebinden bak.cebinde ne var ne yoksa çıkartıyorsun.rahat edemiyolarmış felanda filan gibi cevaplar.valla benide bazen rahatsız ediyo ama çıkarmıyorum.he bi bayan varsa masada onun çantasına koyarım.cebimde rahatsızlıkta verse sergi açar gibi çıkarmam cebimdekileri.niye insanlar böyle bi yere gittiklerinde cebinde ne var ne yok çıkartırlar ki

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Gösteriş parayla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Telefonuna dk basi mesaj we ya cagri gelenleri anlarim telefonlarini surekli elinde weya masanin uzerine koyarlar.. anahtar cuzdan we sigara cok manasiz ama

0|0
    0|0
  • ben hic rastlamadim,sen de uzak dur boylelerinin bulundugu ortamlardan :))

0|0
    0|0
  • :D tanı beni tanı benııııı diye haykırma cabası

0|0
    0|0
    • ama bak söle de bi durum var.bana verince üçünü de tekrar isteyınce bulmam baya bı uzun surebiliyo e hepside bi yerde otururken lazım oluyo sonra tek tek çıkaracagına basta cıkarıyosunuz.bi de kurulma meselesi.ben anfide bile sıramın ustunde rujuma kadar koyuyorum

• ınan! :)

• inandım.inanmazsam dayak var zaten

• Sonradan görmeler

0|0
    0|0
  • cüzdan telefon gibi zımbırtıları popo cebinde taşımazlarsa rahat oturup kalkabilirler kanımca

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Mal varlığını masaya dökerler de,iki kelimeyi bir araya getirebilecek beyin kapasiteleri yoktur masaya dökebilecek..Kendilerini ancak böyle tatmin ederler,çaresi yok..

Sonradan görme, dininden dönme.

0|0
    0|0
  • Ceplerim genelde dar olduğu için çıkarıp masaya koyuyorum. Amacım hava atmak olmamıştır hiç bir zaman. Zaten genelde de telefon ve cüzdanım elimde olur

0|0
    0|0
  • telefonun 6630 satsam 50 tl vermezler bile.

masaya telefonumla cüzdanımı koyarım çünkü rahatsız ediyor.

0|0
    0|0
  • Yanımda samimi olduğum bir kız arkadaşım varsa hepsini direk çantasına atarım şayet yoksa da masaya bırakırım ki benim masamda bu şimdi telefonu anahtarı masaya koydu bize nazire mi yapıyor vs diye düşünecek insanlar olmaz.

0|0
    0|0
  • takılmıyorum böyle huylara ne yaparsa yapsınlar ama hırsız olsaydım bu durum ilgimi fazlasıyla çekerdi.Bi dalgınlıkta donuna kadar alırım:)

0|0
    0|0
  • oturduğunda rahatsızlık veriyor abi :) .bende sigara paketini cıkartırdım ama tabi süs niyetine durmazdı :)

0|0
    0|0
  • en gıcık olduğum huy

0|0
    0|0
  • hepsini cebimde taşırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...